Skocz do zawartości
K.Krakowczyk

[opinie] slaskdatacenter.pl Livenet Sp. z o.o.

Polecane posty

Ale wymyślasz. Firmy, które robią inaczej (czyt. nie liczą okresu abonamentowego od momentu zamówienia, a opłacenia usługi) to raczej mniejszość..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale wymyślasz. Firmy, które robią inaczej (czyt. nie liczą okresu abonamentowego od momentu zamówienia, a opłacenia usługi) to raczej mniejszość..

Nie wiem, nie spotkałem się jeszcze z taką sytuacją, dlatego dla mnie jest niezrozumiała. Pisząc w regulaminie "bezpłatny okres testowy" uważam za darmową usługę od tego, do tego dnia, ale nie będę sapał, bo najważniejsze, że wykupiony serwer działa idealnie :) Według mnie warto wspomnieć o tym w regulaminie czy w bazie wiedzy w/w firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee? Przecież okres testowy to nie odrębna umowa na usługę testową a potem na nową usługę,

tylko w większości przypadków możliwość odstąpienia od umowy w ciągu N-dni.

Siłą więc rzeczy skoro umowę zawierasz roczną dnia 01.10.2012, to ważność będzie do 01.10.2013,

a przez owe N dni możesz z niej bez konsekwencji (w postaci np. kar umownych) zrezygnować.

Coś tu jest w tym niejasnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za te bezpłatne 14dni (dla OpenVZ)? :) Mogę wiedzieć ile? Bo chciałem zamówić, ale dobrze byłoby wiedzieć ile ten bezpłatny okres próbny będzie mnie kosztował.

 

Hosting oraz serwery VPS maja darmowy okres testowy, wystarczy złożyć zamówienie i cierpliwe czekać na aktywacje, po sprawdzeniu poprawności danych zamówienie jest aktywowane na okres testowy 14 dni, usługę hostingu i serwerów vps można testować tylko raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Ale wymyślasz. Firmy, które robią inaczej (czyt. nie liczą okresu abonamentowego od momentu zamówienia, a opłacenia usługi) to raczej mniejszość..

Korzystałem z ofert kilkunastu już firm, i żadna nie liczyła okresu testowego...

Edytowano przez Matmaxalez (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podaj nazwy tych kilkunastu (jak rozumiem krajowych) firm, które tak jak napisał kafi, traktują okres testowy jako odrębna umowę/usługe - z chęcią się doedukuje :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm czy wy wszystko trzymacie na tej samej matce tzn vpsy użytkowników wraz ze swoją stroną firmową ?

Teraz patrzę pad 5 minutowy leży strona firmowa a że akurat przeglądałem stronę jednego z waszych klientów a mianowicie

Kolopik a

 

 

 

też padła :) czyli albo jedna maszyna albo całkowity reboot wszystkiego co jest w SDC. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zyna albo całkowity reboot wszystkiego co jest w SDC. ;)

 

Albo pad netu u Ciebie, na trasie czy cokolwiek innego.

 

Jeżeli sugerujesz pad DC to podeprzyj to czymś (tracert)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo pad netu u Ciebie, na trasie czy cokolwiek innego.

 

Jeżeli sugerujesz pad DC to podeprzyj to czymś (tracert)

Miałem robić w sumie ale jak poszedłem po kawę i wróciłem wszystko wróciło do normy :)

tak jak mówię przerwa max 3 minutowa.

Edytowano przez Lubię to ! (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem robić w sumie ale jak poszedłem po kawę i wróciłem wszystko wróciło do normy :)

tak jak mówię przerwa max 3 minutowa.

 

No to w 3 minuty to DC się nie podniesie po awarii ;)

 

Restart przeciętnej maszyny z VPSami to kilkanaście minut zanim wszystkie będą online

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Restartu nie było, pewnie chwilowy problem z łączem. Uptime na moim serwerze się nie zmienił.

 

Nie wiecie jak wygląda w tej firmie backup? Jest robiony codziennie na jakieś niezależne serwery, czy jak?

 

Nie chcę znowu zawracać głowy panom z pomocy technicznej :)

Edytowano przez Kolopik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh zawracanie głowy ?

Ja czekam 6 godzinkę na odpowiedź na ticket

Btw

priorytet średni ;)

No niestety, kilka godzin trzeba poszczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...a potem dziwicie się, że nie odpisują. :lol:

oj tam 10 godzina mija o 17.00 :P

Daję im czas do 24.00

jak do tego momentu im się nie uda rezygnuję -_-

Najciekawsze jest to że wątek na forum śledzą ale żeby się coś pożyteczniejszego zrobić ....

Edytowano przez Lubię to ! (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Restartu nie było, pewnie chwilowy problem z łączem. Uptime na moim serwerze się nie zmienił.

 

Nie wiecie jak wygląda w tej firmie backup? Jest robiony codziennie na jakieś niezależne serwery, czy jak?

 

Nie chcę znowu zawracać głowy panom z pomocy technicznej :)

 

Backupy robią co kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra mam info zadziałali xD teraz policzcie sobie czas ^^

Prawdę mówiąc kiepski support jestem im w stanie wybaczyć, bo serwer działa bardzo ładnie (mam nadzieję, że będzie tak zawsze) oraz ceny są bardzo atrakcyjne. Zastanawiam się w jaki sposób udało udało im się stworzyć taką ofertę żeby jeszcze wyjść na swoje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Prawdę mówiąc kiepski support jestem im w stanie wybaczyć, bo serwer działa bardzo ładnie (mam nadzieję, że będzie tak zawsze) oraz ceny są bardzo atrakcyjne. Zastanawiam się w jaki sposób udało udało im się stworzyć taką ofertę żeby jeszcze wyjść na swoje...

 

Pewnie serwery na PCtach i wspólne 100mbps dla wszystkich serwerów dedykowanych heh :)

Każdy ma swój przepis na sukces, jeżeli im się udało w tej cenie takie serwery to dobrze.

 

Ogólnie jestem ciekaw jak wygląda DC od środka (serwery, switche, łącza itp.) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś kilka serwerów w sdc które przeniosłem później do konkurencji. Postanowiłem znów powrócić do sdc, widać u nich znaczną poprawę w jakości usług. Po zamówieniu serwera były przez pewien czas co kilka dni chyba jakieś problemy z zasilaniem ponieważ uptime serwera był zerowany. Mimo tego nie spostrzegłem w tym czasie żadnych przerw tak więc musiały trwać nie więcej niż 5-10min. Aktualnie jest bez problemowo a stosunek ceny do jakości oceniam jako bardzo dobry. Póki co jestem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mFilmy.com

Korzystałem z ofert kilkunastu już firm, i żadna nie liczyła okresu testowego...

Ja znam firmę, która dodaje... ;)

Hekko.pl, przy przedłużaniu konta WWW, ot.. dodała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby do kogos info nie doszlo, umieszczam tutaj ;)

 

W związku z koniecznością przeprowadzenia prac konserwacyjnych w sieci Śląsk Data Center w nocy z 24.10.2012 na 25.10.2012 w godzinach 03:00 do 06:00 możliwe są chwilowe przerwy w dostępie do świadczonych usług.

 

Za utrudnienia wynikłe z tego tytułu serdecznie Państwa przepraszamy

Edytowano przez Kolopik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo to można się fajnie dogadać ws. oferty, a ze stabilnością też nie jest źle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×