Skocz do zawartości

Polecane posty

nvu: może w profilu miałeś kiedyś starą skórkę wybraną, w nowszych wersjach opcję zabrano, część kodu została odpowiedzialnego za odczyt tychże preferencji i do momentu gdy ktoś w mysql Ci nie poprawi będziesz cieszyć się starą skórką;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę Was.. na stronie głównej zlikwidować kolumnę z "najnowsze posty" przynamniej chociaż trochę forum będzie szersze bo na prawdę obecnie forum jest tak wąskie, że nie wiem czy to na prawdę jest forum czy co?

Na stronie głównej dodać chociaż przy "Tematów: 1163 / Postów: 12125" dalej: ostatni: "data ostatniego postu" - gdy tego nie ma, na palmtopie trzeba wczytywać każdy dział forum aby zobaczyć czy jest nowy temat/post.

 

Sory no, mi osobiście zmiany nie przypadły do gustu - przy pierwszym wejściu na dużym monitorze, pierwsze co miałem na myśli to strona z wysypką banerów.

Za dużo wszystkiego na zbyt wąskiej stronie.

 

Czy dobrze pamiętam, albo źle? miało być mniej banerów, reklam, etc, a obecnie jest jeszcze więcej niż wcześniej?

 

Strona: http://www.webhostingtalk.pl/blogs - całkowicie rozsypana.

Po kliknięciu w topie na Użytkownicy - nic się nie dzieje.

 

Klik: Reklama/Kontakt:

[#404] Sorry, we could not locate the page you are requesting to view. Please click here to return back to the forum's home

 

 

Dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest mniej reklam :P

 

Jeden banner mniej i brak informacji o wdc + belka z partnerami która jakby nie patrzeć jest reklamą ;)

Więc na pewno mniej ?

 

p.s. da się zastąpić "dymki" wyświetlaniem informacji o tytule ost. postu ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spanner

W obecnym skinie nie podoba mi się to, że jest dość dużo elementów ze standardowego skina. Skoro jest wdrażany nowy o ładnym wyglądzie to przede wszystkim należało by się zająć np. belką z raportuj, cytuj itp. Dodatkowo wygląd CODE i QUOTE. Blog itp itd. Od takich zmian jak zostały wprowadzone wymagałbym więcej niż standardowe kolory belek, przycisków itp

 

Edit.

 

Dodatkowo edytor w "szybkiej edycji", edycji sygnaturki, czy "O mnie" wychodzi poza obszar i nachodzi na reklamę. W panelu kontrolnym Zakładka Blogi jest nieładna tekst ucieka z belki, jest w złym kolorze. Na stronie głównej box "Najnowsze wpisy na blogu" nie jest taki jak z ostatnimi tematami. Wygląd powinien być spójny

 

Edit 2. Jest dość dużo nieprzetłumaczonych opcji to też pasowało by poprawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Omg, to jest coś strasznego ;)

 

Nie da się przeglądać forum, na 1680x1050 wygląda to gorzej niż źle...

 

szoko.jpg

 

Jak ja mam przeglądać forum na takim wąskim paseczku? Nie da się, po prostu się nie da. Ja również jestem za przywróceniem starej skórki.... Co prawda była to domyślna skórka IPB 3, ale przynajmniej dostosowywała się do rozdzielczości ekranu użytkownika i miała bardziej stonowane kolory...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Tłumaczenie w pełni poprawione, linki do kontakt, reklama, użytkownicy również.

 

Dzięki za zgłaszane błędy i zastanawiamy się co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i zastanawiamy się co dalej.

Przywróćcie stary wygląd. Doróbcie tam gdzieś tą Waszą tabelkę z partnerami

i my będziemy na pewno bardziej zadowoleni.

 

Zastanawiam się... Dlaczego wszystkie zmiany są zawsze na gorsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spanner

Tłumaczenie w pełni poprawione, linki do kontakt, reklama, użytkownicy również.

 

Dzięki za zgłaszane błędy i zastanawiamy się co dalej.

 

 

Chyba nie bardzo. Dalej jest w ustawieniach -> zakładka forum -> Board Preferences itp a w widoku tematu jest nadal Promote ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopaczka

Jest lepiej. Nie znasz się ;)

Wystarczy poprawić kilka detali i forum będzie się bardzo ładnie prezentowało.

Wygląda dużo lepiej niż wcześniej.

 

Zmiany się zawszę nie podobają części użytkowników, marudzą, chcą stary skrypt/stary wygląd. Zawsze tak jest na dużych forach przy migracji między skryptami czy themami. Ja bym nie liczył na przywrócenie starego wyglądu więc poprostu lepiej się przyzwyczaić i pisać swoje uwagi na forum co do themu i mieć nadzieje, że te uwagi zostaną uwzględnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest lepiej. Nie znasz się ;)' />

Wystarczy poprawić kilka detali i forum będzie się bardzo ładnie prezentowało.

Wygląda dużo lepiej niż wcześniej.

 

Zmiany się zawszę nie podobają części użytkowników, marudzą, chcą stary skrypt/stary wygląd. Zawsze tak jest na dużych forach przy migracji między skryptami czy themami. Ja bym nie liczył na przywrócenie starego wyglądu więc poprostu lepiej się przyzwyczaić i pisać swoje uwagi na forum co do themu i mieć nadzieje, że te uwagi zostaną uwzględnione.

Sypiące sie style i edytor wiadomosci w Operze. Bo nie bardzo daje sie przeglądać forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak komentowac bloga bo szukam szukam i nie ma (ale raportowanie komentarzy jest)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz Tkacz

Bajer wizualny, ale do szczerego przeglądania to się nie nadaje zupełnie (jak dla mnie).

Jeszcze wczoraj było ok, bo równolegle działał i stary styl, teraz niestety go nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeden banner mniej i brak informacji o wdc + belka z partnerami która jakby nie patrzeć jest reklamą ;)

Więc na pewno mniej ?

Jeśli znikają reklamy flashowe i ogólnie animowane a w ich miejsce pojawia się statyczny, stonowany obrazek to chyba jest to duży postęp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam już nową skórkę i powiem szczerze że duzoo gorsza od poprzedniej. Najgorsze jest zwężenie obszaru for i odpowiedzi, wywaliłbym ten boks najnowsze tematy w góre pod banner AZ i rozciągnął forum bo teraz jest tragedia. Wolałbym już ze starej skórki korzystać.

 

Tragiczny jest również pomysł "Najnowszy post" Zawsze wchodząc na forum przelatywałem i patrzyłem gdzie są odpowiedzi, a teraz trzeba wszędzie najeżdżać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz Tkacz

Tragiczny jest również pomysł "Najnowszy post" Zawsze wchodząc na forum przelatywałem i patrzyłem gdzie są odpowiedzi, a teraz trzeba wszędzie najeżdżać.

 

Dokładnie, najgorzej to wygląda jak się wejdzie np. poprzez Operę Mini, ale i na pełnoprawnej przeglądarce i komputerze nieźle wygoda poszła do tyłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak ale tam masz ze wszystkich działów, a mnie interesują konkretne.. : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak ale tam masz ze wszystkich działów, a mnie interesują konkretne.. : )

Każdemu nie dogodzisz.. jest to jakieś rozwiązanie - w starym rozwiązaniu widać tylko ostatni wątek który był uaktualniony, w tym co ja używam widać wszystko a czytam tylko te co chcę i później oznaczam wszystkie jako przeczytane dzięki czemu przy następnym wejściu na forum mam porządek ;)

 

Kiedyś też przeglądałem forum od góry do dołu tylko po działach ale jak bliżej przyjrzałem się opcji "Wyświetl nową zawartość" bardzo to doceniłem jej funkcjonalność - polecam sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli znikają reklamy flashowe i ogólnie animowane a w ich miejsce pojawia się statyczny, stonowany obrazek to chyba jest to duży postęp?

wht001.png

Proszę cię bardzo... a co to jest to cuś po prawej stronie zaznaczone przeze mnie na rysunku czerwonym prostokątem? Jakiś taki dziwny ten statyczny stonowany obrazek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie należy też zapominać o pani Izie z bannera w nagłówku, której zrobiło się gorąco.. : ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę cię bardzo... a co to jest to cuś po prawej stronie zaznaczone przeze mnie na rysunku czerwonym prostokątem? Jakiś taki dziwny ten statyczny stonowany obrazek...

ZNIKAJĄ (już jedną mniej) a nie ZNIKŁY. Żeś się wysilił na szczegółowy screen a nie na przeczytanie mojej wypowiedzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×