Skocz do zawartości
Elektronik

[OPINIE] ultimahost.pl

Polecane posty

Witam Mam do odsprzedania serwer VPS za 250 zł.

Konto założyłem na ultimahost.pl i korzystałem z pierwszego opcji o nazwie: ovz.1024MB

Szczegółowe parametry konta można obejrzeć na stronie

http://ultimahost.pl/vps/openvz/szczegoly-oferty

Wraz z kontem jako całość , chciałbym odsprzedać aplikację ISPmanager na którą wykupiłem dożywotnią licencję, ISP do zarządzania serwerem sprawdza się bardzo dobrze i można dzięki niej wykonywać graficznie, szybko dowolna operację. Bardzo intuicyjne narzędzie. Na stronie ultimahost znajduje się demo.

Konto ważne jest do 27.11.2013 czyli ponad rok.

Bez podtekstów. Korzystałem około roku z konta, lecz obecnie nie jest już mi potrzebne. Po prostu chcę wszystkie zasoby (dość rozstrzelone) mieć na jednej maszynie i nie mogę złego słowa powiedzieć o tej firmie. Serwer jest w dobrej cenie, zarówno dla kogoś kto chce postawić portal jaki dla osoby chcącej poeksperymentować z konfiguracją z konsoli.

Uważam że cena jaką podałem jest bardzo atrakcyjna. Zwłaszcza że sama licencja na ISP kosztuje 240zł.

Zapraszam do kontaktu prywatnego.

Pytania: itposthuman@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mFilmy.com

Witam Mam do odsprzedania serwer VPS za 250 zł.

Konto założyłem na ultimahost.pl i korzystałem z pierwszego opcji o nazwie: ovz.1024MB

Szczegółowe parametry konta można obejrzeć na stronie

http://ultimahost.pl/vps/openvz/szczegoly-oferty

Wraz z kontem jako całość , chciałbym odsprzedać aplikację ISPmanager na którą wykupiłem dożywotnią licencję, ISP do zarządzania serwerem sprawdza się bardzo dobrze i można dzięki niej wykonywać graficznie, szybko dowolna operację. Bardzo intuicyjne narzędzie. Na stronie ultimahost znajduje się demo.

Konto ważne jest do 27.11.2013 czyli ponad rok.

Bez podtekstów. Korzystałem około roku z konta, lecz obecnie nie jest już mi potrzebne. Po prostu chcę wszystkie zasoby (dość rozstrzelone) mieć na jednej maszynie i nie mogę złego słowa powiedzieć o tej firmie. Serwer jest w dobrej cenie, zarówno dla kogoś kto chce postawić portal jaki dla osoby chcącej poeksperymentować z konfiguracją z konsoli.

Uważam że cena jaką podałem jest bardzo atrakcyjna. Zwłaszcza że sama licencja na ISP kosztuje 240zł.

Zapraszam do kontaktu prywatnego.

Pytania: itposthuman@gmail.com

Ale to nie jest miejsce na twoja ofertę, która zaprezentowales już w nowym temacie. Czytaj nazwę tematu uważnie: OPINIE, wiec co robi tutaj twój post. Osobiście nie zaufalbym komus, kto podaje do kontaktu email i jest nowy na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miło mi poinformować, iż założyliśmy profil firmowy w serwisie twitter. Będziemy za jego pośrednictwem dzielić się z Wami nowościami z życia firmy, informować o planach rozwoju, oraz udostępniać wam kody promocyjne;).

 

Z tej okazji mała promocja, pierwsze 10 osób które dodadzą nasz profil do obserwowanych otrzyma od nas, bezpłatne przedłużenie o miesiąc dowolnie wybranej usługi hostingowej, serwera VPS lub serwera dedykowanego.

 

Udział w promocji proszę zgłosić za pomocą otwarcia zgłoszenia w panelu billingowym, o temacie: "promocja twitter" zawierającego login z serwisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że mieści się to w tym temacie :)

Co myślicie o VPS tej firmy? Strony szybko będą się ładować? Ile wytrzyma (na oko) osób online? Nie ma problemów z dostępem do strony?

 

Chodzi mi o VPS 4096 MB

Edytowano przez Hubert Szeliga (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wszystko zależy co to będzie za serwis, na jakim serwerze, na jakichś skryptach itd. Nie da się porównać w taki sposób w jaki chcesz, by porównywać.

Jeśli chodzi o wydajność i łącze to nie odnotowałem problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Zdecydowałem sie zarejestrowac i napisac na tym forum poniewaz w zasadzie na podstawie opinii tutaj zamieszczonych trafilem na ultimahost. Jestem w trakcie testow VPS, zaczalem od home ale identyczna konfiguracje postawilem na ultimahost. (drupal7+mysql).

 

W home na poczatek zamowilem 1GB RAM i 1GHz CPU performance byl taki sobie i zwiekszylem na 2GHz CPU bylo juz niezle. W ultimahost zamowilem ovz.4096MB czyli rzekomo 4GB RAM oraz 4GHz cpu (2x2Ghz) i spodziewalem sie rakiety (tererycznie 2x szybszy CPU i 2x wiekszy RAM niz w home)

 

Niestety rozczarowalem sie poniewaz performance tego ovz.4096MB uwazam ze jest nizszy niz w/w konfiguracji w home.Przy utylizacji pamieci na poziomie 1GB zaczyna swapowac mocno strony pamieci oraz kompletnie nie widac tych rzekomych 4GHz (2x2GHz). Ladowanie kontentu na stronie trwa ok 20% wolniej niz w home.

 

Jesli bezkrytycznie rzucimy okiem na konfiguracje i cene to oferta jest bardzo dobra. Natomiast w tej chwili uwazam ze cenowo nie jest to juz rewelacja poniewaz w/w konfiguracje sa podobne jesli chodzi o performance i w podobnej cenie.

 

Pozdr,

JB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie warto brać VPS tej firmy? Chodzi mi o 4096 MB, forum na MyBB - na raz ok. 30 osób online, ale z dnia na dzień przybywa. Zależy mi na bardzo szybkim ładowaniu stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz Tkacz

My (w sensie SafeGroup.pl) używamy ich VPSa od sierpnia i konfliktu z Biznes-Host, problemów nie mamy. Trzeba jednak przyznać, że z wirtualizacją w Ultimie jest inaczej niż w innych firmach. W skryptach mamy nieco dłuższe czasy generowania niż przy identycznej konfiguracji na serwerach konkurencji (wspomniane BH, jak również ViHost i HitMe). Przy czystym MySQL zdarzały się również całkowicie niespodziewane zapisy w slowlogach - niespodziewane, bo konfiguracja dawała ogromne zasoby w bazie i była non-stop monitorowana.

 

Ogólnie nie ma żadnych problemów z szybkością ładowania stron - przy konfiguracji jaką mamy jest bardzo szybko. Niemniej, przy tych parametrach i mocno reklamowanym dysku SSD chciałoby się, aby nie było czuć czegoś jak overselling... a czuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Czyli nie warto brać VPS tej firmy? Chodzi mi o 4096 MB, forum na MyBB - na raz ok. 30 osób online, ale z dnia na dzień przybywa. Zależy mi na bardzo szybkim ładowaniu stron.

Tak jak Ci pisałem, nie będzie problemu, forum się będzie ładowało szybko.

 

 

---

 

 

Przy zestawieniu nginx jako proxy wszystko się ładuje w błyskawicznym tempie, mimo posiadanych dość sporych sewisów na koncie ovz4096 (np. forum ze średnią 50os w danej chwili na shoutboxie odświeżanym co minutę), pomijając już to, że na serwerze stoi otwarty serwer jabbera oraz ts3, nie ma z niczym problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Aktualne kody rabatowe UltimaHost (stan na dzień 08.12.2012)

 

 

VPS_50 - 50% rabatu na dowolną pierwszą płatność na dowolny serwer VPS

OVZ_50% - 50% zniżki na pierwszą płatność oraz każde odnowienie dla płatności rocznej OpenVZ (bez możliwości uruchamiania serwerów gier)

OVZ.8192MB - 50% rabatu na pierwszą płatność dla serwera VPS ovz.8192MB (bez możliwości uruchamiania serwerów gier)

OVZ_1024MB - 19 zł miesięcznie za pakiet ovz.1024MB przy płatności miesięcznej

WHT_25% - 25% zniżki na pierwszą płatność oraz każde odnowienie dla dowolnego okresu rozliczeniowego

 

OVZ_START - dowolny serwer VPS za 6 zł przez pierwszy miesiąc użytkowania (bez możliwości uruchamiania serwerów gier)

OVZ_80% - dowolny serwer VPS 80% zniżki przy płatności na 3 miesiące (bez możliwości uruchamiania serwerów gier)

HOST_START - 6zł za pierwszy miesiąc korzystania z dowolnej usługi hostingu współdzielonego

HD_START - 50% zniżki na pierwsze 3 miesiące hostingu dedykowanego (managed)

ISPMGR_50 - 50% zniżki przy zakupie licencji lifetime ISPmanager

 

Ponadto rabaty:

 

przy zakupie:

2, 3, 4, 5 sztuki - 5 %

6, 7, 8, 9, 10 sztuki - 10 %

powyżej 10 sztuki - 15 %

 

 

przy płatności:

kwartalnej - 5 %

półrocznej - 10 %

rocznej - 15%

dwuletniej - 25%

 

Zachęcam i polecam usługi UltimaHost

(jeśli szanujesz mój czas w gromadzeniu i upublicznianiu kodów, możesz użyć linku referencyjnego znajdującego się w mojej stopce)

Edytowano przez Gość (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie ma już w ofercie od jakiegoś czasu. Dlaczego - nie wiem. Stawiam na zbyt małe zainteresowanie usługą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

A co się stało z FreeBSD jail?

 

Pozdrawiam

 

Z racji na małe zainteresowanie ofertą serwerów VPS opartych o jaile, oferta została zlikwidowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

O ile mi wiadomo tylko przy użyciu niektórych kodów rabatowych nie można stawiać żadnych serwerów gier.

Co do samego minecrafta nie widziałem żadnego obostrzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim czy wybrańcom mającym duży wkład w promocje firmy? ;)

Bo jak tym drugim to prezent ma charakter prywatny, jak wszystkim to czekamy na przesyłki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie wiem kto zasłużył, ale jest logo Ultimahost na produkcie, ładny prezent pod choinkę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prezentu mogą spodziewać się wszyscy klienci którzy wzięli udział w programie partnerskim i zdobyli dla nas przynajmniej 2 klientów w 2012 roku.

 

Dodatkowo rozlosowaliśmy też 10 ipodow spośród obecnych i byłych klientów firmy. Warunkiem było wykupienie dowolnej usługi w 2012 roku.

 

Mamy nadzieje, ze będzie to miły prezent na święta.

 

PS: będzie jeszcze kilka okazji na wygranie iPoda. Najbliższa na naszym profilu na twitterze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz Tkacz

Przed chwilą otrzymałem paczuszkę z podziękowaniem za udział w programie partnerskim i iPodem...

W dalszym ciągu próbuję pozbierać szczękę i zęby z ziemi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kto zasłużył, ale jest logo Ultimahost na produkcie, ładny prezent pod choinkę ;-)

 

ile GB ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

 

ile GB ? :D

Aże dwa, ale to i tak jakieś ~219PLN, zwłaszcza, że z markowym grawerem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz Tkacz

Wczoraj się dzięki twitterowi zorientowałem, że był jeszcze jeden prezent od Ultimy na święta - serwery ovz.2048mb, ovz.4096mb i ovz.8192mb dostały więcej dysku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×