Skocz do zawartości
Elektronik

[OPINIE] ultimahost.pl

Polecane posty

12 x SSD na 6Gbit/s - chodzi prawdopodobnie o interfejs SATA.

Port ethernetowy to po prostu szybkość sieciówki serwera

Dostępna przepustowość - łącze o szybkości 100Mbitów, które jest dzielone na wszystkie vps'y umieszczone na danej maszynie.

Edytowano przez Inferno (zobacz historię edycji)
  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki z tym łączem to się domyślałem, ale przy dysku nie wpadł bym że to chodzi o interfejs ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, podobno to taka dobra firma i support na poziomie - i probowalem zostać klientem na VPS lub dedyku - ale mnie olali. Od 2 dni nie dostalem odzewu na email. Moze na wakacjach ?

 

EDIT: zwracam honor - po napisaniu postu - 5 minut pozniej dostalem emaila :)

 

pozdr

 

Smb

Edytowano przez smb (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mieliście jakiś problemów z działaniem serwerów w ciągu ostatnich 2-3 dni? Jakieś przerwy 20-30 min? wczoraj/przedwczoraj? wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mFilmy.com

Też wykryłem pady 10-tego lipca. Po za tym co do firmy nie mam zastrzeżeń. Opłaciłem nie dawno na kolejny rok. Warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2013-07-12_14-22-13.png

 

Problem dotyczy tylko serwerów z IP w podsieci 192.166.*.*

 

Dokładnie, mam ip z tej samej puli. Od kilku miesięcy, czasem cały tydzień działa normalnie, a czasem codziennie na 5 minut, czasem godzine-dwie są przerwy w dostępie do sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy u kogoś w ostatnich kilku dniach pojawiały się przerwy w działaniu VPSa ? Mi dziś dla przykładu miedzy godzina 18-20 odcinało dostęp do maszyny i resetowało serwery na niej stojące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może zwykły ban czasowy lub coś po trasie padło?

 

Trasę podam przy najbliższej możliwej okazji, z reguły zbyt późno dowiaduje się że coś nie działa (a same pady trwają dwie, może pięć minut).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również zauważyłem problemy na łączach już od dłuższego czasu. Nie wiem jak szerokie grono VPS jest dotknięte tym problemem, ale w ciągu dnia pojawia się co najmniej kilka drobnych przerw (maks. kilka minut). Skargi dochodzą głównie z zagranicy, choć w Polsce też niektórzy mają problem.

 

Nie, nie zgłosiłem jeszcze do supportu, bo zbieram informacje gdzie mniej więcej i jakiego rodzaju ruch jest przerywany.

Na typowe pady mi to nie wygląda, bo ICMP dochodzi bez problemu. Protokoły wyższych warstw wyglądają na wycięte po drodze do DC.

 

Edytowano przez keram200 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Mam tam dwa VPSy, odpalę monitoring i popatrzymy. Z 192.166.* wynik z monitoringu masz powyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dałem znać jednej osobie, aby w momencie padu sprawdziła połączenie z matką.

Jeżeli matka odpowie, a VPS już nie, sprawę będziemy mieli jasną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×