Skocz do zawartości
Elektronik

[OPINIE] ultimahost.pl

Polecane posty

Gość

Od wczoraj jestem dumnym użytkownikiem VPS ovz.2048MB w Ultimahost.

Jestem na ten moment bardzo pozytywnie zaskoczony jakością usług oraz supportem.

Co prawda dziś miał miejsce jakiś bliżej nieokreślony problem z siecią, zgłoszenie do panelu zostało po 22 minutach rozwiązane bez wyłączania "matki" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną posiadam 7 szt vps w ultimahost.

Porównując ich z innymi usługodawcami to za tą cenę "zjadają konkurencję na śniadanie".

Zero problemów, sprawny kontakt i co ważne chęć pomocy a nie zlewanie zgłoszeń.

Polecam zdecydowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo małego stażu na forum przeszłam kilka "hostingów" na chwile obecna polecam ultimahost (co mam nadzieje, że się nie zmieni) posiadam najwyższy plan vps z rabatem który mam zamiar przedłużyć bo nie mam zastrzeżeń, była tylko jedna przerwa w działaniu późno w nocy (awaria ? ) która usunięto niemalże natychmiast

 

Ogromny + za pomoc tzn. prędkie i rzeczowe odpowiedzi

 

Jest parę niedociągnięć w panelu czy tez stronie domowej(które nie działają) ale można wybaczy bo nie kupuje się wizerunku firmy tylko usługi która w moich oczach działają bardzo dobrze jak na razie zero problemów gdzie w wiekszosci firm mieli problemy

 

dam przykład smile.png niby dobra firma wszystko cacy vps działał bardzo dobrze, łącze wręcz wyśmienite już nawet ustaliłam rabat na pol roku i co? pisze do pomocy ze przekierowałam domenę na DNS firmy i nie działa to jak należy, propagacja była w trakcie ale cześć serwerów już załapało niestety zamiast mojej strony miałam stronę pleska owej firmy "info" hehe i jak poprosiłam pomoc to nawet się zgodzili tylko ze nie potrafili wejsc na mojego zainstalowanego webmina bo twierdzili ze to u mnie jest kaszanka(teraz mam kilka domen i jakoś bez problemu mam własny serwer nazw)haha wejść na webmina mogłam nawet z telefonu ;D zdarzenie definitywnie skreśliło owa firmę...

 

Pozdrawiam i na dzień dzisiejszy polecam ultimahost

Edytowano przez chauwa (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również niedawno zakupiłem konto ovz.4096MB i jak na razie działa wszystko lepiej niż zakładałem. Odpowiedzi supportu błyskawiczne (mały problem z billingiem, nie serwerem), nawet w nocy. Zaskakuje też niska, jak na warunki polskie, cena. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opinia to nie jest, ale brak takiej informacji na stronie (ja jej przynajmniej nie widzę), a myślę że wielu to ciekawi i takie info na forum jest pożądane. Mianowicie:

 

Można prosić o jakieś szczegóły techniczne serwerowni (zasilanie, łącza, zabezpieczenia itd.)? Tzn. co jest, a czego nie ma (i będzie lub nie będzie) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dyski ssd są podzielone na partycje przy vps'ach czy każdy vps posiada swój indywidualny dysk ssd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można prosić o jakieś szczegóły techniczne serwerowni (zasilanie, łącza, zabezpieczenia itd.)? Tzn. co jest, a czego nie ma (i będzie lub nie będzie) smile.png

 

 

Ultimahost.pl to wspólny projekt firm TEREDO oraz STATNET. Własne Datacenter oraz kilkuletnie doświadczenie w dziedzinie wirtualizacji zapewniają najwyższą jakość przy zachowaniu rozsądnych cen usług. Szczegóły na temat lokalizacji DC znajdują się pod adresem:

 

http://ultimahost.pl/kontakt/o-firmie/datacenter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zamówiłem ovz.2048MB i dosyć szybko został aktywowany. Pierwsze wrażenie to miazga. Różnica w wydajności w porównaniu z VPSami, które znajdowały się na dyskach SATA i SAS jest naprawdę bardzo duża.

 

Jednak myślę że jeszcze o wiele za wcześnie by coś więcej pisać. Za jakiś miesiąc powiem coś więcej, co myślę o ich usługach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przygotowaliśmy dla Was mini promocję, promującą nasz najwyższy pakiet na dyskach SSD z serii OpenVZ.

 

ovz.4096 MB

8 GHz mocy CPU

4096 MB gwarantowanej pamięci RAM

40 GB powierzchni dyskowej

2000 GB transferu miesięcznego

99,9 % gwarantowanego uptime

abonament standardowy: 109 zł / mięcznie

 

Poniższe jednorazowe kody rabatowe uprawniają do 75% zniżki na pierwszą płatność za dowolny okres rozliczeniowy(1 miesiąca - 2 lat):

wht-7NzqEaI.rM
wht-HuOcrZJ4pX
wht-XItRet1drP
wht-1t0ZmJRQDf
wht-UCPW2.2f2J
wht-bwSBO0natE

 

 

Szczegóły oferty: http://ultimahost.pl/vps/openvz

Link do zamówienia: https://ssl.ultimahost.pl/manager/billmgr?func=register&welcomfunc=vds.order&welcomparam=price=31&project=1

Edytowano przez UltimaHost.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem ovz-2048 ponad miesiąc temu i sprawował się dobrze. Nie miałem z nim żadnych problemów. Uptime był wysoki, przez 3 miesiące jedyna przerwa była zapowiedziana i trwała tylko kilkanaście minut. Z supportu skorzystałem tylko raz i odpowiedź była już po kilku minutach, Także ogólnie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz Tkacz

Mam od jakiegoś czasu, śmiga jak szalony.

Jedyne przerwy uptime jakie są to moje restarty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem ovz-2048 ponad miesiąc temu i sprawował się dobrze. Nie miałem z nim żadnych problemów. Uptime był wysoki, przez 3 miesiące jedyna przerwa była zapowiedziana i trwała tylko kilkanaście minut. Z supportu skorzystałem tylko raz i odpowiedź była już po kilku minutach, Także ogólnie polecam.

 

Co Cie sklonilo do rezygnacji?

Znalazles jakas ciekawsza oferte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xtd

Co Cie sklonilo do rezygnacji?

Znalazles jakas ciekawsza oferte?

Pewnie korzystał z promocji (90% znizki przez 3 msc).

 

Ja także polecam (vps z ssd).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co Cie sklonilo do rezygnacji?

Znalazles jakas ciekawsza oferte?

Tak jak kolega wyżej napisał - korzystałem z promocji 3 miesiące ze zniżką 90%, a później po prostu serwer przestał być mi potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również mogę pochwalić i w sumie polecić tą firmę. Dyski SSD dla VPSów to super sprawa jeśli chodzi o wydajność :-) No i oferta może być konkurencyjna względem pozostałych dostawców :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Polecam rękami, nogami i czym tylko mogę.

 

Obecnie nabyłem drugiego VPS, kontakt i współpraca układają się rewelacyjnie. Oby tak dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obecnie posiadam w ultimahost 16 szt VPS OVZ, większość od dość dawna.

 

Co do działania - mniejsze serwery dziwnie reagują na obciążenie, ale podejrzewam, że winę za to ponosi raczej nieciekawa domyślna konfiguracja demonów wnoszona przez ISPmanagera.

 

Support - rewelacja. Nie trzeba o nic prosić, sami potrafią wyjść z inicjatywą, jako klient w niewielu firmach czuję się tak dobrze.

Padów nie zaobserwowałem.

VPS na dyskach SSD to strzał w 10, a może nawet w 11.

 

Planuję kolejne zakupy w Ultimahost i polecam (zwłaszcza, że zawsze coś można upolować w promocji).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

W nocy z 26 na 27 stycznia nastąpiło podwojenie ilości CPU oraz pamięci dla nowych użytkowników oraz tych posiadających już VPSy w UH :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz Tkacz

No faktycznie coś mi się nie zgadzało, jakoś w htopie mało tej pamięci było użytej jak człowiek zerknął szybko na pasek :D

Zaszaleli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×