Skocz do zawartości
KALWI

[opinie] GlowaNet.pl

Polecane posty

Powiedz mi proszę i wytłumacz. Bo ja dalej nie rozumiem. Kupiłeś serwerw OVH przez pośrednika, domene, usługe instalacji paneli ?

 

Gdzie:

OVH z miła chęcia podpisali by z tobą umowe na 12 miesięcy ? możliwe że dostałbys może jakiś upust

OVH z miła chęcia zarejestrowaliby tobie domene na 3 lata

i za to wszytko byś otrzymał FVAT.

 

Co do instalacji paneli jest tu belik, milosz i wiele innych gdzie za jakieś tam pieniądze zrobili by to dla ciebie.

 

Jaki był motyw wybrania głowy ? Możesz skonkretyzować ? gdyż nadzwyczajnej na świecie nie rozumiem czegoś takiego.

 

Może po prostu go zagadał, zbajerował i zostali super kolegami na jakiś czas... do czasu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrandBB

Przenosiłem się z i7-2t na Kimsufi 24G i zrobiłem to sam więc problemu w konfiguracji nie miałem, czasami są jakieś problemy ale szukam w sieci i odzywam się do supportu cPanel oraz WHMCS - poradzą, pomogą, od tego są.

 

Z głową wyszło tak, że był moim kolegą do czasu - dotąd aż dostał kasę na serwery i wszystkie licencje wraz z domeną, później wyszła afera na WHT, którą rozpętałem ale uważam, że słusznie bo dużo ludzi bało się cokolwiek powiedzieć na Firmę Adama. Ja się odważyłem i pomimo tego, że sporo osób ma mi to za złe (jeśli chodzi o WHT) to jakaś znaczna część jest po mojej stronie.

 

pzebracki, gdybym wcześniej wiedział, że taka wyniknie sytuacja w ogóle nie korzystałbym z usług Adama.

 

Wychodzę z tego założenia jeśli się od kogoś bierze pieniądze to się robi coś solidnie a nie tylko po to, żeby sobie przewalić a później skrobać się po głowie że się nie ma kasy a dany Klient będzie miał pretensję. Zakładając działalność podszedłem rzetelnie i profesjonalnie do Adama jako do mojego usługodawcy/partnera/kolegi a to, że się okazał osobą niekompetentną no cóż - nie każdemu dana jest uczciwość. Ja po prostu nienawidzę ludzi obłudnych i zakłamanych. Twoja prawda jest mojsza niż Twojsza [...], można by było to teraz powiedzieć. Czasami pieniądz dla niektórych ludzi jest ważniejszy niż relacje międzyludzkie i uczciwe współzawodnictwo - mówię tutaj o konkurencji a nie o sztafecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Twoja prawda jest mojsza niż Twojsza [...]

A to chyba mój tekst z innego wątku jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Andrzej@

 

Mam nadzieję, że nie będziesz miał mi za złe tego co napiszę teraz. Kiedyś ktoś powiedział bardzo mądre słowa: "Nie robi błędów tylko ten, kto nic nie robi...". Zgadzam się z tym przysłowiem w 100%. W życiu jest tak, że człowiek szuka okazji, a to taniej, a to będzie lepiej, a to znajomy itd., itd.

 

To że tak się stało, i że teraz cierpisz jest tylko i wyłącznie Twoją winą, więc nie możesz mieć pretensje do nikogo. Tak się niestety przeważnie kończą układy i układziki, tańsze rzeczy kupione po znajomości itp. W biznesie nie ma uczuć, i tu nie ma wyjątków.

 

Jest jeszcze jedno przysłowie: " Tylko głupiec popełnia dwa razy ten sam błąd ..."

 

Pamiętaj Andrzej, błędy popełnia każdy, nie ma ludzi idealnych.Jednak mądry człowiek analizuje to co się stało i uczy się na błędach.

Życie toczy się dalej, ale już innym torem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dodal jeszcze od siebie jedna madra rzecz, publiczna klótnia i pranie brudow z * Firma nie uzyskała akceptacji WHT *em na pewno nie pomogly ci w tej sytuacji, nie da sie miec z kazdym super stosunkow ale otwarte wojowanie zwykle wychodzi potem bokiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Ja bym dodal jeszcze od siebie jedna madra rzecz, publiczna klutnia i pranie brudow z * Firma nie uzyskała akceptacji WHT *em na pewno nie pomogly ci w tej sytuacji, nie da sie miec z kazdym super stosunkow ale otwarte wojowanie zwykle wychodzi potem bokiem

 

kłótnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedną sprawą jest, że problemy z bezprzerwowym działaniem usługi można ciągnąć, pisać na forum i błaźnić się publicznie, zgrywając osobę, która w ciągu 1 dnia downtime traci miliony, a w ciągu drugiego zabiera resztę finansów z konta i ucieka z kraju, pytanie tylko, po co ?

Bóg widząc, iż ludzie nie są idealni, stworzył coś takiego, co nazywa się SLA, definiuje ono maksymalny czas niedostępności usługi i zwroty finansowe.

Wystarczyło odpowiednio poprzez SLA zabezpieczyć swoje interesy i nie trzeba by się było żalić na forum, nieprawdaż ?

 

Swoją drogą, czy w temacie Gł[]wanetu zawsze muszą się pojawić dokładnie te same osoby, aby 'wzmocnić' siłę rażenia w potyczce, w której po jednej stronie stoi nietykalny ms. Andrzej ?

Miłosz, MZone + w/w GrandBB: standardowy zestawik, wstyd panowie na trzeźwo takie brednie pisać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, nie pomyślałem, że Adam "przypadkiem" zapomniał zapłacić za serwer :) No tak, zdarza się, masz rację. Zbieg okoliczności taki, że to któryś raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Miłosz, MZone + w/w GrandBB: standardowy zestawik, wstyd panowie na trzeźwo takie brednie pisać ;-)

 

i obrońca Gł0wanetu, ^^KaMaZZ~.^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Generalnie znajomi coś tam trzymają, awarie się zdarzają, trochę częściej, ale ogólnie nie jest źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i obrońca Gł0wanetu, ^^KaMaZZ~.^

 

Zastanów się, co piszesz, młody człowieku.

Denerwują mnie tego spamerskie posty, a płacze nt. działania usługi, szczególnie, ze w tym przypadku wykonywana jest usługa +extra pomiędzy dwiema firmami, to już kwintesencja trollingu.

Zejdźmy na ziemię, w przypadku usługi wykonywanej pomiędzy dwiema firmami, czyt. biznesowej, nie spotkałem się nigdy z podobnymi praktykami, ażeby firma użalała się nad losem swoim i 'innych klientów' na publicznym forum, a że do tego dołącza się moderator i inny właściciel firmy, to mamy piękne kółeczko wzajemnej adoracji, normalnie parodia ;-)

 

Swoją drogą, ktoś wie, co tam u Adasia ? Nie widziałem się z nim dosyć długo, aż dziwne, że tak mnie garnie, żeby go 'bronić', jak to piszesz :-)

Edytowano przez ^^KaMaZZ~.^ (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Denerwują mnie tego spamerskie posty, a płacze nt. działania usługi, szczególnie, ze w tym przypadku wykonywana jest usługa +extra pomiędzy dwiema firmami, to już kwintesencja trollingu.

Zejdźmy na ziemię, w przypadku usługi wykonywanej pomiędzy dwiema firmami, czyt. biznesowej, nie spotkałem się nigdy z podobnymi praktykami, ażeby firma użalała się nad losem swoim i 'innych klientów' na publicznym forum

Ja też się nie spotkałem z takimi praktykami, żeby firmy (pośrednicy) "zapominali" opłacić serwer swojego klienta, mimo iż dostali na niego kasę z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inny właściciel firmy, to mamy piękne kółeczko wzajemnej adoracji, normalnie parodia ;-)

 

Jest jeszcze Kamazz do kompletu, który udaje, że nic nie wie.

 

Jak jakaś firma nie opłaca serwerów na czas, to oznacza że nie ma szacunku do swoich klientów. A jak nie ma szacunku do jednego klienta, to pewnie i do wszystkich.

 

Już lepiej nic nie pisz "mądrego", bo mu tylko pod górkę robisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka że pewna trójeczka cały czas jedzie po firmie Adama i chyba przestać nie ma zamiaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Skończcie tego offtopa, na forum jest gdzies osobny wątek o tym kombinatorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skończcie tego offtopa, na forum jest gdzies osobny wątek...

 

Według mnie GH powinien napisać:

"Nie polecam firmy gdyż ta jako partner biznesowy nie wywiązała się z zawartej umowy i nie opłaciła zakupionych serwerów"

 

Tymczasem pojawia się post z ogromnym żalem oraz wołaniem o pomstę do nieba, po którym spada grom ataków, i filozoficznych rozmyśleń nad światem. Natomiast forumowicze zaczynają sobie skakać do gardeł.

 

Może więc w temacie [OPINIE] zaczniemy wyrażać i formować wątki w opinie a nie poszukiwać tematów do dyskusji ?

 

Wiadomo można rozmyślać że serwer czy domena nie została przedłużona specjalnie. Tylko dlaczego ? By zaszkodzić konkurencji ? Przecież jesteś jego klientem, zarabia na tobie czy na mnie więc nie zamierza ci szkodzić. Naprawdę według mnie, niema sensu doszukiwać się wszędzie spisków, ataków i użalać się na forum. Tylko skontaktować się z firmą tym bardziej skoro podpisałeś z nią długoletnią współpracę i omówić warunki tego problemu lub ewentualnie dokonać zmian warunków tej umowy.

 

Jesteś właścicielem firmy i klientem biznesowym dla firmy Pana Adama, nie możesz żalić się na twojego usługodawcę. Może i robisz mu antyreklamę czy zaniżasz wartość budowanej marki, jednak tym samym zaniżasz także wartość swojej firmy. Prawda jest taka że w biznesie nie pierze się brudów w konfliktach na poziomie B2B to po prostu przynosi więcej strat niż zysków. Jeszcze troche tutaj podyskutujemy i w google po wpisaniu "grand host" wyskoczy wątek z forum obrazujący profesjonalizm i jakość świadczonych przez ciebie usług. Czy naprawdę chcesz aby twoi klienci to czytali ?

 

Dlatego umów się na spotkanie z twoim usługodawcą, zapakuj się w samochód, spotkaj się z nim i wyjaśnij problem oraz ustal pewne warunki i rozwiązania. Bądź znajdź sobie dobrego adwokata choć w tym przypadku za wiele nie uzyskasz.

 

Wypowiedzenie umowy przez ciebie oznaczałoby jakieś 6-9mc oczekiwania na zwrot pieniędzy. Gdyż firma Pana Adama jak chyba każda normalna rozwijająca się firma już zainwestowała twoją gotówkę w rozwój lub inne opłaty i rzecz jasna na pewno nie odda ci pieniążków w terminie gdyż jest to niemożliwe. Ty natomiast z dniem wypowiedzenia umowy zostaniesz bez serwera.

 

P.S. już czuje że będę cytowany :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrandBB

Łukasz to jasne, że będziesz cytowany. Krótka piłka, dostał kasę na dwa lata - niech płaci i mało mnie obchodzą wielkie inwestycje usługodawcy. Tak jak pzebracki napisał jakbym zapłacił z góry OVH za wszystko do dostałbym jeszcze jakiś rabat. A rabatem u glowa.net jest wyłączenie serwera na cały dzień. SUPER profesjonalizm Firmy. Ja wcale się nie użalam i pierwszy nie rozpocząłem wątku. Czy inna Firma jak np: MZone, Castpol, Uphost, unixstorm, nawet Twoja Łukaszu zrobiłaby mi jeden dzień przerwy? Nie sądzę bo to rzutuje na opinię Twojej Firmy.

Wypowiedzenie umowy przez ciebie oznaczałoby jakieś 6-9mc oczekiwania na zwrot pieniędzy. Gdyż firma Pana Adama jak chyba każda normalna rozwijająca się firma już zainwestowała twoją gotówkę w rozwój lub inne opłaty i rzecz jasna na pewno nie odda ci pieniążków w terminie gdyż jest to niemożliwe. Ty natomiast z dniem wypowiedzenia umowy zostaniesz bez serwera.

Z pieniądze ksiądz się modli, więc musiałby sprzedać swoje nowe autko i mi oddać mało by mnie to obchodziło, są na to odpowiednie artykuły, zresztą jego tata to prawnik i może się go poradzić w tej sprawie - zaraz będzie że straszę sądami :P

 

http://www.webhostingtalk.pl/topic/21204-opinie-* Firma nie uzyskała akceptacji WHT *pl/page__view__findpost__p__263149 to nie są żale jedynie informacje jakie uzyskałem od Adama i robienie ze mnie debila że niby platnosci nie realizują przelewu z automatu.

 

Tyle ode mnie, napiszę jak sytuacja się powtórzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrandBB

Mail od OVH:

Usługi wygasające w ciągu najbliższych 15 dni:

ks309606.kimsufi.com - black.grand-host.pl:

Serwer dedykowany / 2011-08-01 14:52:25

 

Ze strony MOJEGO USŁUGODAWCY (POŚREDNIKA):

Wiemy, że nikt nie lubi godzinami czekać na odpowiedź pomocy technicznej. Dlatego u nas odpowiedzi z reguły otrzymasz w pół godziny po napisaniu maila, lub ticketu. Maksymalny czas oczekiwania to jednak 12h. Jeśli jednak twoja sprawa jest bardzo pilna, możesz o każdej porze dnia i nocy do nas zadzwonić na numer 608 495 214.

 

Tickety, wiadomości na GG, smsy, dzwonienie na telefon. Nic! Zero kontaktu! Żenada.

 

Zresztą w ogóle zastanawiam jak to jest możliwe że serwer odnawiany jest na tydzień?

Edytowano przez GrandBB (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KOLEJNY RAZ POWTARZAM: "Sprawa z Adamem i Głowa.NET jest zamknięta i nie chcę d niej wracać" do pewnych rzeczy trzeba dorosnąć.

Jaki Ty jesteś człowieku dziwny. Głowa (:D) mała. :wacko:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie co do tej firmy, osoby które mają doświadczenie, czy czekanie na aktywację domeny 24h (tak wiem, że jest napisane do 30h) to normalna sprawa?

 

Napisałem ticket w tej sprawie i po ok. 3h został on zamknięty i pozostawiony bez odpowiedzi.

 

Według planu aktywacja może zając jeszcze do 6h i 7 minut ;)

 

 

Pytam się, ponieważ potrzebuję domeny na wczoraj...

 

EDIT: Nie wiem czy to coś zmieni, ale płatność została wykonana przez system PayPal, więc pieniądze doszły raczej odrazu.

Edytowano przez MazQuick (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

24h minęły 4 godziny temu...

 

Jaki masz statut domeny w panelu klienta? Bo jeśli aktywna to tak jak kolega wyżej wspomniał, propagacja domeny trwa, niekiedy nawet ponad 24h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rano dopiero zmienił się status na aktywna, czyli kolejne 24h czekania... Ech

 

Oby było warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×