Skocz do zawartości

^^KaMaZZ~.^

WHT Pro
 • Zawartość

  313
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  7

^^KaMaZZ~.^ wygrał w ostatnim dniu 5 Czerwiec 2011

^^KaMaZZ~.^ ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

154 Lider

4 obserwujących

O ^^KaMaZZ~.^

 • Ranga
  Stały użytkownik

Informacje osobiste

 • Firma
  FragArena.pl
 • Imię
  Kamil

Metody kontaktu

 • Strona WWW
  http://fragarena.pl

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Warszawa
 1. Webhosting.pl zawiesza działalność

  Ostatnio taka nowa moda na upadłość powstała
 2. globalnetwork.pl - NOWE ŁĄCZE 1 GE !

  A jak wygląda w globalnetwork kwestia związana z ilością fizycznych przyłącz do operatorów telco ? Sesje sesjami, ale chyba bardziej liczy się niezawodność i redundancja.
 3. netdc.pl lezy

  Hmm... to będzie trudne, ale niech zgadnę... bo było tanio ?!
 4. Z tym, że Thinx to nowa nazwa po rebrandingu Telehouse.Poland, a sam Telehouse istnieje już trochę czasu.
 5. Mini panel do serwera Cs 1.6 by Cuma

  Nie ty pierwszy, nie ostatni, próbujesz, będziesz rozwijał, a potem guzik z tego jest, bo nikomu z racji cennego czasu nie chce się rozwijać śmieciowych projektów.
 6. Jeżeli zdajesz się tylko i wyłącznie na łaskę ATMANa jeżeli chodzi o łącze i nie zależy Ci na prywatnej organizacji transmisji do operatorów to w zasadzie nie ma różnicy, prócz tego, że Thinx znajduje się na lewobrzeżnej, a ATMAN na prawobrzeżnej stronie Warszawy.
 7. Oszukiwanie na rdzeniach?

  Tak naprawdę to nie ma różnicy, czy ktoś udzieli Ci dostępu do 4 rdzeni z włączonym czy też wyłączonym HT. W przypadku nowego HT obecnego w i7 czy też nowych Xeonów, system matka ich nie rozróżnia, zaś obsługą HT zajmuje się bezpośrednio sam procesor, przykładowo po wysyceniu w 100% 4 fizycznych rdzeni, drugie 4 logiczne odpowiedniki pozostaną bez mocy obliczeniowej, więc jaka komu różnica ?
 8. OVH ześwirowało z hack detection

  Prywatne IP domyślnie, publiczne po wykupieniu dodatkowej opcji, tak jak to jest u każdego większego operatora sieci kablowej, po co Pani Jadzi publiczne IP, skoro wchodzi tylko od święta pocztę przejrzeć ?
 9. Oszukany w sieci

  Wyłudzenie a kradzież to dwa niezależne wątki, nauczcie się tego. W przypadku wyłudzenia kwota nie ma znaczenia.
 10. Router WiFi z VPN

  A przypadkiem dowolna opcja z dostatecznie dużą ilością pamięci RAM i możliwością wgrania OpenWRT nie przejdzie ? Ewentualnie Routerboard, Alix lub jakiś x86 na upartego :-)
 11. ACTA

  Najprostszą metodą na uniknięcie inwigilacji będzie zestawienie szyfrowanego tunelu VPN z takim serwerem i rutowanie przez niego ruchu do Internetu, wtedy nie trzeba będzie nawet kombinować z dzieleniem plików czy ściąganiem plików wchodząc na serwer.
 12. ACTA, droższe serwery?

  Lepiej poczytaj dokładnie ten dokument, bo póki co wpadłeś w sidła języka prawnego i mało z owego dokumentu zrozumiałeś.
 13. ACTA

  Zapewne przechwytywanie ramek za pomocą narzędzi typu tcpdump i zapewne natychmiastowe, automatyczne skanowanie za pomocą ODPOWIEDNICH ( tudzież płatnych, bo jak inaczej ) narzędzi połączonych na stale z zewnętrznym serwerem bazodanowym, mających na celu weryfikację legalności ruchu. Aktualnie jedyne, co musi logować dostawca Internetu to adresy źródłowe i końcowe oraz dokładną godzinę przesłania pakietu, zaś po zmianach czeka nas, co tu ukrywać, inwigilacja, która na tą chwilę jest zakazana. Nie pomogą nawet ustawy państowe, które wobec porozumienia globalnego są niżej, o czym mowa jest w konstytucji.
 14. Witajcie serdecznie :-) Czy posiada może ktoś z Was informacje i ew. schematy przewodu serialowego RJ45-DB9 do w/w Alcatela ? Czy trzeba stosować dodatkowo konwerter napięciowy na linii sygnałowej, chociażby MAX232 ? Pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedzi.
 15. Wygodę, szybkość działania, ergonomię, spójność danych, wygląd, jakość wykonania, solidność produktu, szkoda, że większość producentów potrafi grać na rynku jedynie cyferkami.
×