Skocz do zawartości
KALWI

[opinie] GlowaNet.pl

Polecane posty

@muchakk, czasami cieżko jest by bezstronnym.

To tak samo jak małe dziecko: babcia jest fajna bo daje mi cukierki, a mama juz nie bo dostaje tylko czasami

 

Każda firma stara się przekonać do siebie klienta - czy to przez promocje "dla wszystkich", czy też dal wybranych.

a klient jak dostanie 10 % taniej "po znajomości" to leci polecić firmę, bo chce być w porządku.

 

Ja osobiście mam kontakt z kilkoma firmami z tego forum, ale przy polecaniu staram się być obiektywny , by nie wyjśc na wafla.

 

Sam miałem konto u głowy za pół ceny i polecałem innym, ale w pewnym momencie zauważyłem że coś nie bangla tam i sie wyniosłem.

 

Radziłbym zanim ktoś coś napisze zrobić opie swoich danych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacznę może od tego, że Adama firmę sobie chwalę i nie mam na co narzekać. Nie mam z nim żadnych układów, ale znam go na zasadzie luźnej rozmowy. Pewnego pięknego dnia szukałem resellera i zaproponował mi dobrą ofertę. Nic nie dostałem za darmo, mogę podesłać jednemu z moderatorów faktury na dowód. Skusiła mnie dobra lokalizacja, świetny uptime, cpanel; nie miałem problemów z tym żeby załatwić niestandardową konfigurację czy jakieś dodatki ala WhiteLabel. Dlatego też polecałem jego usługi. Prawdziwość tego co mówię, może również potwierdzić Paweł, bo zdążyliśmy się trochę poznać na gg.

Co do * Firma nie uzyskała akceptacji WHT * Gate, to swojego zdania nie zmieniłem. Uważam, że Adam postąpił nie fair wyłażąc poza swój katalog, ale właściwie nie zrobił tam nic co zasługiwałoby na taką krytykę. Jak dla mnie ośmieszył się Andrzej, ale z drugiej strony rozumiem jego rozgoryczenie. W każdym razie nie wiem czy na jego miejscu byłbym tak zdesperowany, żeby dzwonić do babki Adama i zamęczać starszą nie winną niczemu osobę.

@nrm ad. 1 jeżeli chodzi o rzeczową dyskusję, to właśnie tej nie ma na forum branżowym. Dziwię się, że krytyka przy * Firma nie uzyskała akceptacji WHT * GATE była jednostronna. Dostrzegam błąd Adama, ale pod kierunkiem Andrzeja również powinna paść fala krytyki za takie zaniedbania w zabezpieczeniach i Wy jako specjaliści chyba powinniście to dostrzec.

ad. 2 Dla mnie jako moderator jesteś nieobiektywny, niejednokrotnie wykazujesz się opryskliwością i krytyką, w której brakuje podstawowych zasad kultury osobistej. Wiem, że mnie nie lubisz, ale to działa w obydwie strony. Osobiście doceniam na forum za swoją pracę Miłosza, crazyluki i patrysa, regdosa. Dla mnie Ci moderatorzy znaczą na prawdę dużo, bo nawet jeżeli nie zgadzam się z nimi to mam za co ich szanować.

 

Kwestie ewentualnego korzystania z mojego konta przez osoby postronne polecam zweryfikować na podstawie IP.

Edytowano przez wood (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście do Adama też nic nie mam. Nie raz się z nim spotkałem, w wawie czy to w bydzi. W "realu" był naprawde wporządku. Nie wiemy co to do końca za akcja z BlueManem i znikającymi postami. I jeden i drugi milczał, żadnych wyjaśnień. I tu był gwoździk Adama na WHT.

 

wood, ja też czasem przeginam ;) ale od ostrzeżenia Bella staram sie hamować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wood, ja też czasem przeginam ;) ale od ostrzeżenia Bella staram sie hamować

Czasami jesteśmy ekstrawertyczni, ale to co innego niż opryskliwość. Miłosz nikt nie jest idealny i trzeba to zrozumieć. Całe życie uczymy się od mistrzów. Może mamy nieco odmienne zdania co do Głowa Gate, ale to nie ma znaczenia, jeżeli chodzi o to, w jaki sposób postrzegam Ciebie i Twoje zaangażowanie na forum.

Ja nie mówię, że w całej tej aferze Adam jest niewiniątkiem, ale sprawy należy postrzegać całościowo.

Co do do weryfikacji mojej osoby pozostaję do dyspozycji moderatorów.

Edytowano przez wood (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do do weryfikacji mojej osoby pozostaję do dyspozycji moderatorów.

Myślę, że tego nikt nie będzie sprawdzał. Bo tym sposobem ja też mogę wylegitymować kilka osób z tego forum, zapewne nie tylko ja. Tylko po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że tego nikt nie będzie sprawdzał. Bo tym sposobem ja też mogę wylegitymować kilka osób z tego forum. Tylko po co?

Jeżeli ktoś mnie oskarża o bycie czyimś klakierem to czuję się co najmniej obrażany. Jeżeli ktoś mnie bezpodstawnie obrzuca błotem to mam też prawo do obrony. Ja nie widzę problemu, żeby poddać się ""lustracji"", bo nie mam sobie nic do zarzucenia. Pytanie tylko, jeżeli jestem niewinny to dlaczego osoba stawiana mi za autorytet czyli moderator, pozwala sobie na takie docinki? Edytowano przez wood (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

@Ionic, zanim napisałem ten post postanowiłem się skonsultować z moderacją forum. Chciałem do Tomka (BOSS) ale ma chyba pełną skrzynkę, Bartek (FOBI) nie wiem czy często wchodzi na forum, Bellerofonta się najzwyczajniej w świecie boję a inni jakoś za mną nie przepadają (z wiadomych przyczyn). Padło więc na Miłosza. Skonsultowałem się z nim jako z moderatorem, gdyż miałem powodu podejrzewać że publikacja tego co wiem na temat firmy może spowodować zamęt na forum.

 

Odnośnie długów to Miłosz ma tę informację ode mnie, ja od samego zainteresowanego zweryfikowaną u kilku osób. O ile faktycznie nie jestem księgowym firmy to na podstawie kilku wątków mam prawo podejrzewać że te długi faktycznie istnieją. Podczas kilku rozmów właściciel sam mi się przyznał do długów i co do ich wysokości. Kolejna sprawa to regularne nieopłacanie w terminie serwera GrandBB. Prośby do wszystkich wspólnych znajomych o pożyczenie 50 PLN na opłacenie serwera. Te wątki pozwalają przypuszczać że z płynnością finansową nie jest najlepiej. Tyle tytułem sprostowania.

 

Co do samego Adama to znamy się osobiście. Tutaj się muszę zgodzić z Miłoszem, w realu był w porządku. Odnośnie akcji z BlueManem nic w tej kwestii mi nie wiadomo. Mam parę podejrzeń dot. kilku osób ale bez dowodów nie mogę pisać, nie chcę kogoś omyłkowo obrazić.

 

Co by nie mówić na temat Adama i jego grzechów wobec klientów/ znajomych to jest mi go w gruncie rzeczy trochę szkoda. Pogubił się chłop nieco tu i ówdzie no a rynek brutalnie to zweryfikował. Może w przypadku jakby miał inne podejście do kilku spraw to nie było by ani Głowa Gate, ani wzajemnej niechęci ani tego co jest teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Zacznij czytać ze zrozumieniem, ew. czytaj po kilka razy dany tekst. Przecież to było o Pawel_15, co sam zaznaczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacznij czytać ze zrozumieniem, ew. czytaj po kilka razy dany tekst. Przecież to było o Pawel_15, co sam zaznaczył.

To mój post wewnątrz tematu Głowa Gate odnosi się od wypowiedzi Pawel_15.

 

Zauważ w jaki sposób się wypowiadasz

Zwraca się, zwraca (co widać na przykładzie wyżej) ale jest to brane jako najeżdżanie na firmy, nieobiektywność, szczucie etc ;) Potem wsiądą na ciebie klakierzy jednej czy tej drugiej firmy i nie masz szans na rzeczową dyskusję.

Piszesz dalej

Proszę, przykład:

Po czym rzucasz link do mojego posta.

Poza tym jak znajdę czas, to mogę Ci przesłać posty z Twoimi osobistymi wycieczkami do mnie. Nie chciałem już podburzać atmosfery, ale masz taki ton wypowiedzi, że po prostu nie da się obok tego przejść obojętnie. Wielokrotnie jesteś ironiczny i złośliwy.

Edytowano przez wood (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Nie zapominajmy że jest to temat o opini hostingu * Firma nie uzyskała akceptacji WHT * a nie o klakierach (czy jak to się pisze). Może warto by to wydzielić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Złośliwy rzadko, ironiczny często. Tamten cytat z ciebie odnosił się do słów "popadacie w paranoje" co też podkreśliłem. Twój rozbiór logiczny zdania jest niewłaściwy, nie ma pokrycia z rzeczywistością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Złośliwy rzadko, ironiczny często. Tamten cytat z ciebie odnosił się do słów "popadacie w paranoje" co też podkreśliłem. Twój rozbiór logiczny zdania jest niewłaściwy, nie ma pokrycia z rzeczywistością.

Tak piszesz o klakierach i rzucasz mój cytat. To co jest powyżej odnosi się do mojej wypowiedzi. Trudno nie widzieć w tym logicznej całości.

Edytowano przez wood (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Jezu, chłopie, nie wiem ile można tłumaczyć. Będzie łopatologia, prościej już chyba nie można:

 

- temat klakierowy został poruszony i dotyczył Pawel_15

 

- padło hasło, że nikt na to nie zwraca uwagi

 

- odpowiadając na to dałem przykład, że zwracana uwaga jest (tamten wątek) i pokazałem twój cytat jako dowód, że takie zwracanie uwagi jest odbierane jako "nie popadajcie w paranoje" co jak pokazuje obecny wątek paranoją nie było i miałem rację!!

 

Trzeba chcieć zrobić wyjątkową wiochę aby zacząć łączyć wszystko jako atak na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale Jezusa raczej wołać nie musicie. Nic tu po nim.

Spokojnie, bo schodzicie trochę z tematu. Idźcie podyskutować na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...pokazałem twój cytat jako dowód, że takie zwracanie uwagi jest odbierane jako "nie popadajcie w paranoje"

Uprzednio pisząc o tym, że rzucają się na Ciebie klakierzy (napisałeś to w liczbie mnogiej). Już wcześniej traktowałeś osoby broniące Adama jako jego klakierów.

EOT Miłosz ma rację.

Poza tym niech każdy oceni sobie sam.

Edytowano przez wood (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

No klakierzy, klakierzy. Liczba mnoga, niespersonalizowana. A czemu się do tej grupy sam przypisałeś to nie wiem ;)

Traktowałem i jak widać miałem racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No klakierzy, klakierzy. Liczba mnoga, niespersonalizowana. A czemu się do tej grupy sam przypisałeś to nie wiem ;)

Traktowałem i jak widać miałem racje.

No widzisz i sam to potwierdziłeś. Owszem miałeś rację ale nie co do wszystkich, bo takim podejściem dokonujesz przyporządkowania mnie do pewnej grupy- przynajmniej tak to odebrałem, może niefortunnie wypadł ten cytat, ale jednak.

Inną sprawą jest, że wtedy nie wiedziałem tego, co wiem dzisiaj. Co nie zmienia faktu, że nie byłem na niczyich usługach.

Edytowano przez wood (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, żal mi... mnie ściska jak patrze na to co dzieje się na tym forum. Nie jestem stronniczy, mam hosting u głowy za który płacę

http://fnatic.eu/up/240d5.PNG . Nie bede nikogo bronic, natomiast wypowiem się na temat traktowania firmy Guowanet.

Czy aby móc dyskutować na temat jakiejś firmy, poruszać nawet negatywne kwestie trzeba wpłacić cegiełkę i podlizać się administracji? To nie jest troska o użytkownika, to jest zwykłe szykanowanie. Jakaś cenzura, "brak autoryzacji"? Komercha panowie, do tego śmierdząca i obrzydliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sugerujesz Wojtku, że * Firma nie uzyskała akceptacji WHT * nie opłacił abonamentu w WebhostintTalk, dlatego jego nazwa jest ocenzurowana? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adam nie chciał pod jakąkolwiek postacią występować na WHT i rościł sobie prawa ($$) do tego że jest wykorzystywany jego wizerunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem stronniczy, mam hosting u głowy za który płacę

I pewnie korzystałeś z usług castpol.pl, że nie polecasz tej frimy :)

 

Po prostu Adam sam zdecydował, że nie będzie uczestniczył w życiu forum i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie nie, żeby nie było nieporozumień - to nie tak, że Adam zrezygnował z WHT, to WHT zrezygnowało z Adama gdy wyszły kwestie przejmowania kont użytkowników w celach zmieniania opinii o jego firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sugerujesz Wojtku, że * Firma nie uzyskała akceptacji WHT * nie opłacił abonamentu w WebhostintTalk, dlatego jego nazwa jest ocenzurowana? :)

W żadnym wypadku

I pewnie korzystałeś z usług castpol.pl, że nie polecasz tej frimy :)

 

Po prostu Adam sam zdecydował, że nie będzie uczestniczył w życiu forum i tyle.

Czepiasz się starego podpisu

Nie nie, żeby nie było nieporozumień - to nie tak, że Adam zrezygnował z WHT, to WHT zrezygnowało z Adama gdy wyszły kwestie przejmowania kont użytkowników w celach zmieniania opinii o jego firmie.

Nie pije do tego, widocznie był jakiś powód, nie mój interes. Jedynie stwierdzam fakt, że to zalatuje lekkim szykanowanie...

 

eot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie czepiam się :)

 

Jeszcze postaw teorię spiskową, że to była prowokacja z usuwaniem postów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy aby móc dyskutować na temat jakiejś firmy, poruszać nawet negatywne kwestie trzeba wpłacić cegiełkę i podlizać się administracji?

Konto GN zostało zablokowane ze względu na naruszenie regulaminu, co w cale mnie nie dziwi po takich cudach, które wyprawiał na forum. Na miejscu administracji postąpił bym tak samo, I to GN powinien wyjaśniać to co się stało na forum z jego firmą, nie Ty.

 

To nie jest troska o użytkownika, to jest zwykłe szykanowanie. Jakaś cenzura, "brak autoryzacji"? Komercha panowie, do tego śmierdząca i obrzydliwa.

Blokada konta nie powoduje całkowitego odcięcia od świata WHT, są emaile, PW, GG. GN może przecież wysłać oficjalne pismo nawet do siedziby Pana Bartosza z prośbą o umieszczenie jakiegoś wyjaśnienia na forum. Zresztą nie wierzę, że Adam nie siedział na forum i nie widział co kto pisze, nie trzeba być super wszechwiedzącym na ten temat, aby założyć konto i się ustosunkować.

 

Tak bronisz GN i uważasz, że inni są nieobiektywni, oczywiście masz prawo do tego i przecież nikt nie usuwa Twoich postów, więc jako takiej cenzury nie ma. Postaw sie jednak w miejscu klienta firmy GN, Andrzeja z Grand Host. To jemu kilkakrotnie wyłączyli serwer z powodu braku wpłaty, to on musi przepraszać swoich klientów za to co się dzieje, a był tak samo jak Ty klientem tej samej firmy.

 

Można kogoś nie lubić, można kogoś przeklinać, ale w biznesie ma się pewne etyczne zasady, których nie powinno się łamać.

 

Odnośnie opisywanych przez Was klakierów GN, panowie przestańcie już. Paweł i Wood miał wiele odwagi opisując jak to naprawdę wszystko wyglądało. Każdy z nas popełnia różne błędy, niestety nie każdy ma tyle odwagi, aby się przyznać do nich. To Pawel_15 napisał słowo przepraszam w kierunku Andrzeja z Grand Host, co pewnie kosztowało go trochę, w końcu napisał to na publicznym forum z 12 tyś użytkowników. Przezywanie kogoś klakier chyba nie jest najlepszym rozwiązaniem na poprawę merytoryki tego forum.

 

Dla mnie sprawa GN już się zakończyła i przypuszczam, że także dla wielu z Was. Proponowałbym zamknąć temat, ale zostawić do czytania dla pozostałych.

Edytowano przez MZone Group (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×