Skocz do zawartości
Gość pzebracki

Google AdWords 200 PLN za darmo ?!

Polecane posty

Gość RuFiK

Warto ? czy to jest jakiś "przekręt ? "

 

Zdobadz wiecej klientów dzieki Google AdWords

 

Drogi Uzytkowniku Google Analytics,

Poniewaz korzystasz juz z Google Analytics, moze bedziesz równiez zainteresowany naszym programem reklamowym Google AdWords. Dzieki Google AdWords mozesz dotrzec do okreslonej grupy docelowej ze swoja oferta reklamowa.

Aby zachecic Cie do rozpoczecia przygody z Google AdWords wysylamy Ci kupon na kwote 200 PLN do wykorzystania na Twoja pierwsza kampanie w Google. Kupon umozliwia Ci doladowanie konta i darmowe wypróbowanie skutecznosci AdWords.

 

Rozwijaj swoja firme wykorzystujac Google Analytics i AdWords:

 

Latwosc obslugi:

Uruchomienie Twojej pierwszej kampanii z wykorzystaniem narzedzi Google zajmie doslownie kilka minut.

 

Okreslona grupa docelowa:

Twoja reklama wyswietli sie przy okreslonych zapytaniach w wyszukiwarce oraz na wybranych stronach Sieci partnerskiej Google, których tresc bedzie powiazana z Twoja oferta reklamowa. Oznacza to, ze osoby szukajace Twoich produktów i uslug zobacza Twoja reklame w miejscach które najczesciej odwiedzaja.

 

Plac tylko za rezultaty:

W programie Google AdWords oplaty pobieramy wtedy, gdy uzytkownik kliknie Twoja reklame. Jezeli Twoja reklama wyswietli sie w Google ale nikt w nia nie kliknie, nie zaplacisz.

 

Zaawansowane raporty:

Google Analytics jest w pelni zintegrowany z AdWords, dzieki czemu bedziesz mial dostep do pelnych raportów dotyczacych wszystkich elementów Twojej kampanii i bedziesz mógl na biezaco mierzyc zwrot na inwestycji nawet z pojedynczych slów kluczowych.

 

Twoj kod promocyjny to: ***********************

 

Jak odebrac 200 PLN na darmowa reklame w Google

 

Otwórz strone http://adwords.google.pl

Przejdz przez proces rejestracji i zalóz konto

Po zakonczeniu procesu rejestracji otrzymasz wiadomosc e-mail potwierdzajaca zalozenie konta. Postepuj zgodnie z instrukcjami zawartymi w tresci wiadomosci i po zalogowaniu do konta AdWords wprowadz kod kuponu w sekcji "Preferencje platnosci" pod zakladka "Moje konto". Twoje reklamy natychmiast wyswietla sie w Google.

 

Witamy w Google AdWords!

Zespól Google Analytics

 

*Kod promocyjny moze zostac uzyty tylko na kontach AdWords w ciagu 14 dni od ich zalozenia. Kupon mozna wykorzystac na reklamy AdWords. Kazdemu klientowi przysluguje jeden kod promocyjny. Klient musi pochodzic z Polski. W zaleznosci od preferowanych opcji rozliczen zostanie pobrana oplata aktywacyjna w wysokosci 20 pln lub odpowiednio zostanie zmniejszona kwota kredytu. Pelne warunki wykorzystania kuponów promocyjnych znajduja sie na stronie www.google.pl/intl/pl/adwords/coupons/terms.html

 

Preferencje powiadomien: otrzymuja Panstwo te wiadomosc poniewaz wykazali Panstwo chec otrzymywania informacji na temat integracji Google Analytics z innymi produktami Google. Jesli nie chca Panstwo otrzymywac tego rodzaju informacji w przyszlosci, prosimy zrezygnowac z ich subskrypcji w ustawieniach konta www.google.com/analytics/settings/my_account (wymagane jest zalogowanie do konta Google Analytics). Prosze odznaczyc pole "Oferty specjalne" a nastepnie kliknac przycisk "Zapisz zmiany".

 

©2009 Google Ireland Ltd. Gordon House, Barrow Street Dublin 4, Ireland

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warto ? czy to jest jakiś "przekręt ? "

czy ja wiem czy warto. Probuje przez adwords rozreklamowac nową grę przez www i narazie efekty tej kampani sa mierne. Dostalem dzis tez tego maila. Wklepalem kod i dziala. Mam teraz prawie 400 zl na koncie a adwords cos cienko idzie.. w tym tempie to te pieniadze zejda mi z konta za 2-3 lata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też to dostałem. Chętnie wypróbuję AdWords. Wszystko zależy również od jakości przeprowadzonej kampanii, także za słabe wyniki trzeba też w pewnym stopniu obwiniać też siebie.

 

Mogę wklepać kod znajomego, aby mieć 400zł? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

cos pisze ze trzeba zaplacic 20 zl ? rozumiem ze to jest jakas oplata aktywacyjna tak ?

Czy jak mam rozumiec te 20 zl ?

 

pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie wiem jak rozumieć to "W zaleznosci od preferowanych opcji rozliczen" :P. Osobiście preferuję te za darmo, nie za 20zł ;). Wie ktoś coś więcej na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dopiero się regłeś w AdWords musisz opłacić jakaś opłatę aktywacyjna , później już możesz dodawać takie kupony chyba bez żadnych opłat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja wiem czy warto. Probuje przez adwords rozreklamowac nową grę przez www i narazie efekty tej kampani sa mierne. Dostalem dzis tez tego maila. Wklepalem kod i dziala. Mam teraz prawie 400 zl na koncie a adwords cos cienko idzie.. w tym tempie to te pieniadze zejda mi z konta za 2-3 lata ;)

 

to zwiększ stawki, a twoje reklamy będą na wyższych pozycjach, oraz dodaj więcej słów kluczowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na dole pod wiadomością masz napisane:

*Kod promocyjny może zostać użyty tylko na kontach AdWords w ciągu 14 dni od ich założenia. Kupon można wykorzystać na reklamy AdWords. Każdemu klientowi przysługuje jeden kod promocyjny. Klient musi pochodzić z Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

google to jeden wielki przekręt są w nim manipulacje i malwersacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A skąd macie te wiadomości z kuponem?

 

Edit: Już wiem, szkoda tylko, że mam konto zarejestrowane w googlach analytics i nic nie dostałem ;F

 

Hmm, taki kod można użyć tylko raz to taki promocyjny start w adwords.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również za gotowke moge dać kupon i nie bede taki wymagajacy i wezme 50zł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie dostałem maila a korzystam z google analytics :D

a szkoda bo przydałby się właśnie teraz;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak publicznie podajecie to za pewne google zbanuje te kody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jak ktoś wykorzysta niech napisze tutaj, a usunę kod :D

 

Edit dostałem potwierdzenie, więc kod usuwam.

 

wykorzystany;) dziękować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo zaskoczony dostałem od jednego użytkownika wht kupon za darmo. Nie wiem czy chce zeby podać jego nick, wiec narazie nie podaje. Oczywiście zaoferowałem mu za to hosting o wartości 60zł, nie wiem jeszcze czy skorzysta.

 

Skoro mam już jeden kupon to następne przyjmę za równoważność hostingu za 40zł na http://vipserv.org.

Gotówką mogłbym dać 20zł ale musiał bym dostać kod jako pierwszy (nigdy nie wiadomo czy dostanie się poprawny prawda?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te kody wymagają wpłaty 40zł by działały czy są to pełne darmówki co kiedyś było ich za dużo? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te kody wymagają wpłaty 40zł by działały czy są to pełne darmówki co kiedyś było ich za dużo? :)

 

Wymagają wpłaty 22zł, 2zł to chyba charge za karte kredytową, przelewem też można. Przy czym te 22zł nie można wykorzystać na reklamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×