Skocz do zawartości

Polecane posty

Szukam i szukam po sieci opinii o tej firmie i nic. 

 

 

Chce u nich wziąść serwer wirtualny albo dedyka... dogadałem się z szefem... dadzą mi go pod mój portal na początku za darmo przez pierwsze 3-4 miesiące, żeby rozkręcić portal. 

 

Sprawdziłem domeny jakie mają podpięte pod swój dsn tutaj:

http://www.sitedossier.com/nameserver/ns1.logi.pl

 

 

 

Pozatym PING również niski bo średnia: 19 ms (w porównaniu gdzie np. nazwa.pl mam 90 ms, a ovh 43)

 

 

Kolejny plus to to, że serwery mają w polsce...

Tak więc poważnie zastanawiam się czy wziąść u nich czy nie ? Decyzję musze podjąć dość szybko. 

 

Będe wdzięczny za informacje jakiekolwie, 

 

 

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brak regonu na stronie - nie firma.

liczba hostowanych domen - nie jest imponująca. Niektórzy użytkownicy na tym forum mają więcej domen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do tego czy firma czy nie, to raczej firma. Na różnych portalach natknąłem się na informacje że np firma Logi.pl zasponsorowała nagrody itp...

 

 

 

 

Tutaj są dane ich łącza:

- Futuro : pasmo 34Mbps

- GTS : pasmo 80 Mbps

- Netia : pasmo 100 Mbps

- Akademickie Sieci Komputerowe : pasmo 100 Mbps

 

Ogólnie te strony co mają to działają dobrze... w porównaniu jak już wspominałem do netartu (nazwa.pl) która powinna zająć się sprzedażą domen a nie hostingiem.

 

Czekam dalej na jakieś opinie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do tego czy firma czy nie, to raczej firma. Na różnych portalach natknąłem się na informacje że np firma Logi.pl zasponsorowała nagrody itp...

A niech sobie sponsorują nawet mistrzostwa świata w czymś tam, nie mają danych na stronie więc wniosek jest jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no dobra, mniejsza z tym czy firma czy nie... myślicie że warto spróbować... czy lepiej narazie zahostować u znajomego... choć nie wiem czy tam będzie porażająca funkcjonalność... szczególnie że będzie stała joomla (dużo artykułów, galeria zdjęć itd.) i phpbb.... wszystko dla ok. 10 000 userów na początek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

toż logi.pl ( fajna domena tak BTW ) jest serwowane z adresacji kei.pl,

czyli to fizycznie "stoi" w kei.pl, więc to pewnie ich reseller jakiś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Informacje biurowe.

Biuro Logi.pl

czynne od poniedziałku do piątku 9.00 - 17.00

tel. 061 426 44 41

kom. 519 146 981

kom. 606 763 049

 

Nazwa i adres firmy.

Logi.pl Damian Dominik Kozłowski

ul. Swarzędzka 41

62-200 Gniezno

 

Dane dla przelewów realizowanych w Polsce.

Nazwa banki: BRE Bank SA

Nr: 02114020040000350232867594 

NIP: 784-223-72-90

REGON: 

 

Dane dla przelewów realizowanych poza Polską.

IBAN: PL02114020040000350232867594 

Kod SWIFT: BREXPLPWMBK

 

Rozmowa dotyczy regonu a raczej jego braku ;) Choć na oko wygląda to na firme, bo w sumie gdyby nie posiadali regonu, to nie byłoby podane REGON: :P Może są w trakcie zakładania firmy, jak wiadomo przy jednoosobowej NIPem firmy jest NIP osoby, która tą firmę zakłada ;) Dlatego mogli podać NIP a regon nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmowa dotyczy regonu a raczej jego braku ;) Choć na oko wygląda to na firme, bo w sumie gdyby nie posiadali regonu, to nie byłoby podane REGON: :P Może są w trakcie zakładania firmy, jak wiadomo przy jednoosobowej NIPem firmy jest NIP osoby, która tą firmę zakłada ;) Dlatego mogli podać NIP a regon nie
Czym jest nr REGON i przez kogo jest on wydawany oraz czy prawo nakazuje jego jawnej publikacji? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może są w trakcie zakładania firmy, jak wiadomo przy jednoosobowej NIPem firmy jest NIP osoby, która tą firmę zakłada ;) Dlatego mogli podać NIP a regon nie

W logotypie u góry mają "z Wami od 2003 roku" i w O firmie piszą, że już od 6 lat to robią więc pewnie REGON mają. Ja myślę, że im ten REGON się po prostu omsknął jak ktoś wpisywał dane do CMS-a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tez szukalem opinii o tej firmie i zero, czy ktos cos posiada u nich jakis wrtualny/dedyk? jak jakosciowo? jak obsluga? tajemniczna firma :> ale juz chyba troche istnieje na rynku tylko ciekawe dlaczego malo kto ja zna i malo jest opinii w sieci o niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×