Skocz do zawartości
regdos

Piątek, trzynastego !

Polecane posty

Czy wierzycie w przesądny dzień piątek, trzynastego ? Ja do dzisiaj nie wierzyłem ale dzisiaj mam silne dowody !

 

Najpierw o 1:30 w nocy spadła mi szafka wisząca w kuchni wraz z całym szkłem (kubki, szklanki i inne dobra szklane na szczęście bez talerzy) większość poszła w drobny mak, przed chwilą dzwonił kolega, że pojawił mu się niebieski ekran na komputerze i pierwszy raz go widzi i co ma z tym zrobić, powiedziałem, że restart. Po restarcie komp już nie wstał, brak nawet ekranu biosu z POST-em a do tego wszystkiego za okne wszystko jest pod warstwa śniegu, którego nie było o 1;30 w nocy ;)

 

Masakra normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy wierzycie w przesądny dzień piątek, trzynastego ? Ja do dzisiaj nie wierzyłem ale dzisiaj mam silne dowody !

 

Najpierw o 1:30 w nocy spadła mi szafka wisząca w kuchni wraz z całym szkłem (kubki, szklanki i inne dobra szklane na szczęście bez talerzy) większość poszła w drobny mak, przed chwilą dzwonił kolega, że pojawił mu się niebieski ekran na komputerze i pierwszy raz go widzi i co ma z tym zrobić, powiedziałem, że restart. Po restarcie komp już nie wstał, brak nawet ekranu biosu z POST-em a do tego wszystkiego za okne wszystko jest pod warstwa śniegu, którego nie było o 1;30 w nocy ;)

 

Masakra normalnie.

 

Głowa do góry i do przodu - nie ma czasu na zabobony !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam dzisiaj taki sadny dzien i tyle waznych spraw do zalatwienia :|

 

No ale ja nie wierze w przesady bo to przynosi pecha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najsssssss

 

 

Ja w takie bzdury nie wierzę... ale dziś mam siłkę :P Więc może sztanga na łeb mi spadnie ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja myślę, że jak ktoś świadomie albo nawet podświadomie (bo wszyscy o tym dudnią i w końcu jakaś taka schizka człowiekowi może się włączyć) boi się piątku trzynastego, to coś przyjdzie samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys

Eeee 13 piątki to z reguły szczęśliwe dni !

 

Więc może sztanga na łeb mi spadnie ...

i będzie "Jarek koksem był ... " ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę, że jak ktoś świadomie albo nawet podświadomie (bo wszyscy o tym dudnią i w końcu jakaś taka schizka człowiekowi może się włączyć) boi się piątku trzynastego, to coś przyjdzie samo...

 

W psychologii nazywają to samospełniającą się przepowiednią. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie nowa mikrofala przyszła z dziurą jakby ktoś ją młotkiem nawalał. Dziwny dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

A ja wygrałem w loterii totka 50 PLN. Pewnie zaraz będę musiał je na coś ważnego wydać i tyle się naciesze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting

fajny dzień ;)

Moi rodzice kupili auto 13 w piątek no i ani się nie psuje ani nie jest wypadkowe :P

Zabobony to ściema :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień jak codzien, wszystko co dzisiaj się złe wydarzy przypisuje się, że "to piątek 13tego". ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Złożyłem pół roweru ;)

Jak najbardziej udany dzień!

 

PS. Wiem wiem... nie chwal dnia przed zachodem słońca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wierze w żadne przesądy, a jak ktoś się tak bardzo przejmuje dzisiejszym dniem to prędzej sam sobie wypadek sprawi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malu nie ciesz sie bo jeszcze Ci na koncu czesci zostana biggrin.gif
Pewnie łańcuch, albo koło ;)

 

 

 

A co mi się dzisiaj przytrafiło?

- Fajny projekcik do realizacji za kilka tys. ale muszę odpuścić, bo zazębił by się z sesją na studiach, więc nie dałbym rady

- nowa pamięć ram ma błędy - pojechałem ją wymienić. Dostałem na miejscu nową.

- od kilku lat parkuję w Katowicach w okolicach ul. Bankowej. A dzisiaj akurat stał tam parkingowy - całe 3,80zł jestem w plecy! PECH! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dałeś radę ;) ?

 

ta... żyje, cały i zdrowy.. choć dałem sobie mega popalić i właśnie się zaczynają mega zakwasy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

jarek zakwasy to pod koniec soboty / w niedzielę rano : P

 

a ja wczoraj wieczorem machnąłem cały basen pod wodą.. biorąc pod uwagę to, że w szczytowej formie basenowej byłem 3 lata temu... to piątek się udał : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×