Skocz do zawartości
Gość

Dlaczego skasowano to o moderatorach?

Polecane posty

Nigdzie nie napisałem, że ktoś miał go "wykopywać" z lokalu (dosłownie i w przenośni). Jesteśmy w końcu (a przynajmniej tak mi się wydaje) dorosłymi ludźmi.
Ty nie, ale cytowana przez Ciebie wypowiedź to odpowiedź na to co napisał Bartek, który sugerował aby nie wpuszczać go do lokalu.

 

Szkoda tylko, że nie zrobiliście sobie (a może zrobiliście?) wspólnego zdjęcia, które później mogłoby trafić do jakiejś oficjalnej galerii typu "Zlot użytkowników forum WHT".
Przecież jest takie zdjęcie, nawet nie jedno ;)

 

Ale wracając do tematu, to tak jak już wcześniej napisałem (co być może przez niektórych zostało odebrane jako żart), jestem za wprowadzeniem dyktatury, czyli kasowania każdego bezwartościowego postu, według widzi-mi-się moderatorów, bez żadnego tłumaczenia co i dlaczego zostało skasowane. W ostrzejszej formie mogłaby być także wymagana akceptacja każdego nowego tematu przez moderatora, ale to wymaga stałej obserwacji forum, bo jeżeli na taką akceptację czekałoby się dłużej niż 10-15min to to zupełnie odpada.

 

Ewentualnie można by wprowadzić demokrację, czyli możliwość oznaczania postów jako bezwartościowych, przez osoby z określoną rangą (np. Przyjacieli WHT) i w momencie kiedy jakiś post otrzymałby przynajmniej X takich głosów, to automatycznie lądowałby do kosza :)

 

Oczywiście wyżej wymienione metody znacznie zmniejszyły by liczbę użytkowników tego forum, nie mniej jednak poziom postów, które przeszłyby moderację, byłby o wiele wyższy, niż tych, które można obecnie poczytać na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewentualnie można by wprowadzić demokrację, czyli możliwość oznaczania postów jako bezwartościowych, przez osoby z określoną rangą (np. Przyjacieli WHT) i w momencie kiedy jakiś post otrzymałby przynajmniej X takich głosów, to automatycznie lądowałby do kosza wink.gif

Ciekawy pomysł ;) Coś na wzór osnews, z trochę innym algorytmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos

Demokracja się nie sprawdza. Trzeba ostro i bez gadania. Tutaj Sponsi jęczy, że jest źle a potem pisze "Temat o tym jak walczyć z offtopicami zamienił się w offtopic : ))))". No właśnie, bo to kwintesencja tego forum, pierniczenie 3 po 3 w każdym temacie. A jak poleciał do kosza to był płacz, że kto śmiał (JA!) skoszować jego wypociny.

 

Reasumując: kosz, kosz, kosz, kosz. I bez dyskusji. PiO jest kilkukrotnie większym forum, a jakoś da się tam utrzymać porządek (choć, fakt, tematyka luźniejsza, ale i tak kosz pęka w szwach).

 

Siódma - moderatorzy

Przy każdorazowej edycji czegokolwiek, mogli by zostawiać wpis edytowany przez.

Przy wyrzuceniu do kosza też mogło by się wyświetlać, kto posty wywalił (niekoniecznie już z argumentacją).

 

I co jeszcze, FRYTKI DO TEGO? To powoduje takie sytuacje jak dzisiaj: narobili syfu w temacie po czym wspaniałomyślnie stwierdzili: NIECH MODERATOR TO POSPRZĄTA!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewentualnie można by wprowadzić demokrację, czyli możliwość oznaczania postów jako bezwartościowych, przez osoby z określoną rangą (np. Przyjacieli WHT) i w momencie kiedy jakiś post otrzymałby przynajmniej X takich głosów, to automatycznie lądowałby do kosza :)

 

Swego czasu napisałem taki system dla www.astro-forum.org gdzie można to podejrzeć on-line.

 

W razie zainteresowania zapraszam do kontaktu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

normanos TAK!! FRYTKI DO TEGO! - to teraz mnie podqrvłeś człowieku... jak wyrzucasz moje, bo twierdzisz, że to "wypociny", to bądź taki porzadny i wyrzucaj wszystkie "wypociny".. nic tak nie denerwuje jak personalne zagrywki, bo tym może to śmierdzieć.. a co ja pisałem wcześniej, to źle się dzieje właśnie przez moderatorów.. pochopnych, bez empatii i wyczucia... olewczych i "ja nie mam czasu, mam to w d..."

 

PiO jest sztywniackie, ja np., jeśli wht będzie na siłę forsowane by być ostre, "koszowane" itd. myślę, że ludzie przestaną tak ochoczo tu przychodzić i sobie dyskutować... dziwne, nie zależy Wam, żeby tu bywali ludzie? chcecie ich odgonić, przegonić z tego forum? to tak, jak w pewnym sklepie zwracając uwagę na złą organizację sklepu (brak drobnych w kasie, brak otwartych kas, gdy są duże kolejki, itp. - i to cyklicznie i non stop) ktoś wypalił "nie musi pan tu robić zakupów" - no k... tupet... to komu ma zależeć, żeby tu byli ludzie? chcecie 100 użytkowników, ale czyściutko? i będziecie się babrać w tym swoim dumnym szambie dumnych administratorów? naprawdę o to tu chodzi?

 

"niech moderator to posprząta", ale niech używa mózgu, a nie bezmyślnie wszystko wyrzuca.. nie jesteście w żadnym razie zwolnieni od używania mózgu, wielcy "admino-moderatoro-bogowie-hostingu-i-swoich-zakichanych-data-centers"... phh! ale mnie wpienił!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm
normanos TAK!! FRYTKI DO TEGO! - to teraz mnie podqrvłeś człowieku...

Ze mną nie będziesz tak rozmawiał. Dostajesz +2 dni blokady. Wróć na dyskusję merytoryczną jak ochłoniesz.

 

jak wyrzucasz moje, bo twierdzisz, że to "wypociny", to bądź taki porzadny i wyrzucaj wszystkie "wypociny".. nic tak nie denerwuje jak personalne zagrywki, bo tym może to śmierdzieć..

Wyrzucam WSZYSTKICH które wg. mojej opinii się na to kwalifikują. Nie jestem 24/h na forum więc nie mogę wyrzucić 100% śmieci. Jak tylko coś widzę to automatycznie wyrzucam. Nie ma tu żadnych personalnych zagrywek.

 

PiO jest sztywniackie, ja np., jeśli wht będzie na siłę forsowane by być ostre, "koszowane" itd. myślę, że ludzie przestaną tak ochoczo tu przychodzić i sobie dyskutować...

PiO trzyma jako-tako porządek, a przynajmniej przy kilkukrotnie większym ruchu ma kilkakrotnie mniej problemów. PiO ma swoje problemy i bynajmniej nie są one związane z porządkiem. Ba, gdyby nie mocna ręka to z tego forum już by NIC nie pozostało.

 

"niech moderator to posprząta", ale niech używa mózgu, a nie bezmyślnie wszystko wyrzuca.. nie jesteście w żadnym razie zwolnieni od używania mózgu, wielcy "admino-moderatoro-bogowie-hostingu-i-swoich-zakichanych-data-centers"... phh! ale mnie wpienił!

Czy ktokolwiek tu mówił o bezmyślnym wyrzucaniu? Nie. Chodzi tylko o stanowcze działania, a nie oglądanie się na takich krzykaczy jak ty. Dodatkowo moderator to też człowiek - mamy prawo na setki wykonanych akcji popełnić jakiś błąd. Bywa. Taka praca, takie ryzyko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys
ale dla niektórych cena biletu PKP to wystarczająco duża kwota by móc się "zeszmacić".

 

Przyhamuj chłopie, nie będziesz o mnie mówił że się "szmace".

 

Jak możesz pisać takie takie rzeczy na dodatek podpisując się firmą.

Nie potrafisz się opanować przed klawiaturą ?

 

Jak już mówisz o kosztach to ja nie prowadzę "Hostingu klasy biznes" na 8 letnim dellu z podstawką pIII (http://dust.pl/img/dc/02.jpg) i nie gernerował bym tym "biznesowym" klientom certyfikatu ssl własnoręcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic tak nie denerwuje jak personalne zagrywki, bo tym może to śmierdzieć..
Już nie przesadzaj... Odnoszę wrażenie, że każde skierowane w Twoją stronę słowo krytyki odbierasz jako personalną krucjatę przeciwko Twojej osobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co jeszcze, FRYTKI DO TEGO? To powoduje takie sytuacje jak dzisiaj: narobili syfu w temacie po czym wspaniałomyślnie stwierdzili: NIECH MODERATOR TO POSPRZĄTA!.

 

§ 2.9 Nie formatujemy niepotrzebnie czcionki ( nie piszemy pogrubioną czcionką, nie używamy rozmiaru "duży" i "ogromny", nie kolorujemy.

 

§ 2.10 Nie piszemy postu WIELKIMI literami.

To tak w kwestii formalnej, jeżeli już ktoś jest tak skory do blokowania użytkowników i zamykania tematów to może warto samemu na siebie spojrzeć.

 

Tak z innej beczki to kiedy ja swego czasu ośmieliłem się zaprezentować inne zdanie niż Ty odpowiedziałeś mi w dosyć niemiły sposób po czym zamknąłeś temat, tak abym przypadkiem nie mógł się obronić. Przyznam szczerze, że miałem trochę inne wyobrażenie o pracy moderatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak w kwestii formalnej, jeżeli już ktoś jest tak skory do blokowania użytkowników i zamykania tematów to może warto samemu na siebie spojrzeć.
Przecież chodzi o pisanie całych postów w ten sposób, a nie o wyróżnienie bardziej znaczących elementów. Trochę rozumu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co Panowie, zachowujecie się żałośnie ! Tzw. odbijanie pałeczki, przez chwilę zacząłem się zastanawiać czy to nie obrady sejmu online. Szukacie winy daleko ? Zacznijcie od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm
Tak z innej beczki to kiedy ja swego czasu ośmieliłem się zaprezentować inne zdanie niż Ty odpowiedziałeś mi w dosyć niemiły sposób po czym zamknąłeś temat, tak abym przypadkiem nie mógł się obronić. Przyznam szczerze, że miałem trochę inne wyobrażenie o pracy moderatora.

Masz podejście niczym @Sponsi: "wszystko jest wymierzone przeciwko mnie, a ja jestem niewinny". Nie pamiętam takiej sytuacji ale skoro mówisz to pewnie miała miejsce. Cóż, bywa, shit happens, może popełniłem błąd. Mogę Ci tylko powiedzieć, że zamykam żeby w danym temacie dalej syfu nie było, a nie ze względu na odmienność poglądów. Miałeś coś sensowego do dodania było dać mi PW. Na ogół jest tak, że ktoś robi wielkie zamieszanie, a potem ma pretensje, tudzież bije w nutę kneblowania i uciszania, które nie ma miejsca. Jeżeli moderator będzie piętnowany bo raz na setki akcji zrobi coś niestosownego to z jego pracy nic dobrego potem nie wyniknie.

 

Tak narzekacie na moderatorów ale czy zdajecie sobie sprawę ile jest tygodniowo np. raportów, ile dziennie wszyscy moderatorzy wykonują w sumie akcji? Jak to wygląda statystycznie? Jaki teoretycznie jest % błędnie podjętych decyzji? O przypadku podziękowania za dobrą pracę jeszcze nie słyszałem.

 

ps. wytłuszczenie czy też kursywa służą ekspresji i podkreśleniu najistotniejszych fragmentów. Nie należy ich mylić z napisaniem całego posta np. wielkimi literami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz podejście niczym @Sponsi: "wszystko jest wymierzone przeciwko mnie, a ja jestem niewinny".

 

Proszę nie manipuluj moimi wypowiedziami, nie mówiłem o wszystkim, nie sporządzałem żadnej listy żali, a podałem przykład jednej (dla pewności i czytelności mojego przekazu użyję stosownych środków, skoro w świetle wcześniejszych wypowiedzi są one dozwolone: JEDNEJ ) sytuacji. Na moje szczęście ograniczyłem się do jednego przykładu. Szczęście, bo skoro pojedyncza sytuacja sprowadza się do wszystkiego, to do czego miało by się sprowadzać aż kilka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale (sorka za określenie) pierdolnik się tu zrobił...

 

@Bartek Gadzimski - regulamin chyba jest prosty - jedna firma = jedno konto.

Bo czasami może dochodzić do sytuacji, gdy początkującemu użytkownikowi wypowiada się firma z konta swojej drugiej marki polecając pierwszą. Poza tym spory zamęt... Skoro to jest jedna firma, to niech dzieli jedno konto.

 

Co do voip'a i innych - to szczerze mówiąc, to nie widzę w nim żadnego związku z WEBhostingiem... no, chyba, że hosting strony www i panelu do obsługi Asteriska :)

 

Co do tematu - razi mnie jeszcze pseudo-moderatorowanie przez co niektórych (nie będących moderatorami).

 

Co do weryfikacji - wtedy przy koncie zweryfikowanej osoby może jakaś flaga - ZWERYFIKOWANA FIRMA -?

 

Co do moderatorów i ich chęci :) to sory, ale takie rozwiązanie dawania uprawnień moderatorów (temat ja,ja,i ja) to spotykałem jedynie w hmm... forach dziecięcych serwerów gier...

Zazwyczaj to admin proponował zaangażowanym tą funkcję, były sobie negocjacje itp, i na końcu informował całe forum o nominacjach.

 

Co do oferowania - to chodziło mi bardziej o to, żeby firmy prezentowały indywidualne oferty w takich topicach. Bo większość chociażby średnio rozgarniętych rozeznawa się najpierw w ofertach dostępnych na homepagach.

 

Co do kosza - to jego opis też jest dosyć jednoznaczny :) więc albo go(opis) zmienić, albo ustawić go(kosz) zgodnie z tym opisem :P

 

 

 

 

A kulturę słowa na tym forum widać chociażby po wypowiedziach w tym temacie pomiędzy moimi postami (kłótnia o rusela). I to chyba trzeba by zmienić na samym początku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zniose wszystko, że oszukiwałem, że kłamałem, że nie mam szans na moda, ale co tutaj się dzieje to naprawde jest załosne. Myślałem, że osoby "starsze" (bez obrazy) umieją zapanować nad emocjami, wiedzą co piszą i są poważne. Natomiast w tym temacie praktycznie każdy pokazał swoją "kulturę", nie spodziewałem się po takich osobach takich odzywek .. "zeszmacił" itp..

 

Wogóle po co tu dyskusja o ruselu ?? ja też bym się z nim piwa nie napił bo nie lubie pić z przestępcami i bandytami. Co z tego że go sąd nie ukarał ?, ale oszukał ludzi i kropka. Nie róbmy już z tego więcej offtopu.

 

Wracając do tematu, uważam że kilka osób powinno odejść mianowicie shive i adamsielorz co oni wogóle robia ? sielorz widziany ostatnio 10.10 shive bodajże 11.11. Zapewne nie wiedzą nawet o tej dyskusji. Ktoś tutaj napisał że trzeba ostrej ręki, zgadza się trzeba ostrej ręki. Chodzi mi o posty w stylu "Ile slotow uciagne na tym dedyku", przecież ich było już kilkaset, postaram się w najbliższych dniach zrobić liste firm hostujących: serwery gier, shoutcast, www i reseller. Aby ułatwić nowym użytkownikom "wstęp". Mam nadzieję że posty znowu zaczną być wartościowe bo szkoda vpsa w wdc na takie posty... :) Bartek odwlił dobrą robote tworząc te forum więc napewno teraz tego nie zawali trzymam kciuki. Odemnie to tyle/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bijcie się.

 

Każdy post powinien mieć ocenę - jeśli przekracza pewną ocenę to jest oznaczany jako spam/offtop. Jeśli przekracza więcej to jest kasowany. Do tego filtr wyświetlania postów "Wszystkie" (standard dla każdego), "Nie spam" (pomocne do wyszukiwania info), "Spam" (dla modów). Dużo prościej wtedy modom atakować tematy. Userom czytać pomaga jeśli konkretnego info szukają a nie potrzeba im akurat przedzierać się przez spam. I wszyscy szczęśliwi - tylko chyba trzeba to napisać bo ipb nie ma. Ja mam takie coś na swoim ale trochę komplikuje sprawę liczenia postów w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do voip'a i innych - to szczerze mówiąc, to nie widzę w nim żadnego związku z WEBhostingiem... no, chyba, że hosting strony www i panelu do obsługi Asteriska ;)
Czyli według ciebie web to tylko strony WWW? Zajrzyj do słownika. Web = sieć, więc WebHostingTalk można tłumaczyć jako "dyskusje na temat hostingu sieciowego".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klient wytrzymał "aż" miesiąc u Was ;)

Nie chciałbyś zapłacić choćby samego rachunku telefonicznego jaki zapłaciła moja firma za rozmowy z tym klientem (nie mówiąc o innych kosztach), ale... cóż. Nie chcę mi się tutaj opisywać całej historii (tym bardziej nie powinny wypowiadać się tu osoby nie znające tematu od podszewki). Nie wiem jak tego klienta, ale nas akurat cała sytuacja nauczyła jednego- poniżej pewnych kwot za pewne rzeczy w ogóle się nie zabieramy, bo sam czas (nie mówiąc o sprzęcie) również jest "na wagę złota". Temat jednak nie o tym, więc tymbardziej nie ma sensu Tworzyć tutaj kolejnego offtopic'u (po raz kolejny z mojego powodu).

 

Lepiej nie odpisać wcale i mieć gdzieś opinie innych. (...)

Nie rozumiem waszego oburzenia. Nie podoba się? Nikt was tutaj nie trzyma.

Racja... jeszcze raz przepraszam, że dałem się wczoraj sprowokować i zniżyłem się w swoich wypowiedziać do pewnego poziomu na którym jednak- szczerze przyznać muszę, nie mam żadnego doświadczenia (w przeciwieństwie do niektórych użytkowników tego forum). Myślę, że część ludzi odeszło już o wiele wcześniej z tego forum właśnie dlatego, aby w swoich wypowiedziać nie schodzić na poziom innych, a dyskusja na "normalnym" poziomie (w tym przypadku wyższym) przestawała już mieć (w tym miejscu) dla nich sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli według ciebie web to tylko strony WWW? Zajrzyj do słownika. Web = sieć, więc WebHostingTalk można tłumaczyć jako "dyskusje na temat hostingu sieciowego".

 

Tak, wg mnie web to tylko strony www (webhosting to także związane z nimi zabawki - daemony www, mailer, database, ftp itp. Ale zarówno gry jak i stream mi do tego pojęcia totalnie NIE pasują ;)

 

 

Web != sieć. Sieć == network :)

Żeby nie było - pierwszy słownik z brzegu - wiki (hasło Web)

 

World Wide Web (w skrócie określany jako WWW lub Web) – hipertekstowy, multimedialny, sieciowy (TCP/IP) system informacyjny oparty na publicznie dostępnych, otwartych standardach IETF i W3C. Pierwotnym i w chwili obecnej nadal podstawowym zadaniem WWW jest publikowanie informacji. WWW jest często błędnie utożsamiane z całym Internetem, w rzeczywistości stanowi tylko jedną z jego najpopularniejszych usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski
Ale (sorka za określenie) pierdolnik się tu zrobił...

 

@Bartek Gadzimski - regulamin chyba jest prosty - jedna firma = jedno konto.

Bo czasami może dochodzić do sytuacji, gdy początkującemu użytkownikowi wypowiada się firma z konta swojej drugiej marki polecając pierwszą. Poza tym spory zamęt... Skoro to jest jedna firma, to niech dzieli jedno konto.

 

Trochę racji w tym jest. Na chwilę obecną nie widzę takich sytuacji na forum więc problemu nie ma.

 

Co do voip'a i innych - to szczerze mówiąc, to nie widzę w nim żadnego związku z WEBhostingiem... no, chyba, że hosting strony www i panelu do obsługi Asteriska :)

 

Nie ma się co czepiać, taka jest nazwa i forum obecnie jest w obszarach "hostingu" głównie oferowanego przez internet.

 

Już obecnie obejmuje sprzęt (centrum danych, serwery), administrację i usługi powiązane.

 

Równie dobrze forum "kolokacja" nie powinno być bo niby co to ma wspólnego z "web" ? Jak ktoś wstawi tam firmowy serwer do obsługi poczty na Ms Exchange?

 

 

 

Co do weryfikacji - wtedy przy koncie zweryfikowanej osoby może jakaś flaga - ZWERYFIKOWANA FIRMA -?

 

Tutaj wchodzilibyśmy w "reklamowanie" firm (jest to duże wyróżnienie). Pomysły już padły tego typu i możliwe, że zostaną zrealizowane.

 

 

Co do moderatorów i ich chęci :) to sory, ale takie rozwiązanie dawania uprawnień moderatorów (temat ja,ja,i ja) to spotykałem jedynie w hmm... forach dziecięcych serwerów gier...

Zazwyczaj to admin proponował zaangażowanym tą funkcję, były sobie negocjacje itp, i na końcu informował całe forum o nominacjach.

 

Ok, to jak powinno to być zorganizowane?

 

 

Co do oferowania - to chodziło mi bardziej o to, żeby firmy prezentowały indywidualne oferty w takich topicach. Bo większość chociażby średnio rozgarniętych rozeznawa się najpierw w ofertach dostępnych na homepagach.

 

No właśnie nie do końca, najczęściej Ci ludzie nie znają top100.pl gdzie mają odnośniki do wszystkich firm i szukają pomocy w znalezieniu pasującej oferty.

 

 

A kulturę słowa na tym forum widać chociażby po wypowiedziach w tym temacie pomiędzy moimi postami (kłótnia o rusela). I to chyba trzeba by zmienić na samym początku...

 

Jeszcze tylko trochę ;)

 

Bijcie się.

 

Każdy post powinien mieć ocenę - jeśli przekracza pewną ocenę to jest oznaczany jako spam/offtop. Jeśli przekracza więcej to jest kasowany. Do tego filtr wyświetlania postów "Wszystkie" (standard dla każdego), "Nie spam" (pomocne do wyszukiwania info), "Spam" (dla modów). Dużo prościej wtedy modom atakować tematy. Userom czytać pomaga jeśli konkretnego info szukają a nie potrzeba im akurat przedzierać się przez spam. I wszyscy szczęśliwi - tylko chyba trzeba to napisać bo ipb nie ma. Ja mam takie coś na swoim ale trochę komplikuje sprawę liczenia postów w temacie.

 

Chyba nie ma takiej potrzeby. Wystarczy wykorzystać już istniejące narzędzia. Prawie nikt nie korzysta z przycisku "raport". Praktycznie każda raportowana informacja jest rozwiązywana w sekundy (wszyscy moderatorzy dostają maila)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tyle że dawno nie siedziałem tyle nad jednym forum co na tym i to jako stały bywalec, choć nie mam miliona postów.To co mi się podoba to że firmy które z reguły są nie dostępne za cricketami i meilami są tak blisko, wystarczy napisać posta i już masz pewność ze tego samego dnia lub max następnego otrzymasz odpowiedz.Nie wiem ile transferu zużywa te forum ale przy takim obrocie informacji to jest prawdziwa autostrada danych.Użytkownicy?Moderatorzy? to tylko zwykli ludzie którzy mają różne zadania.Firmy co jest śmieszne czasem napieprzają się między sobą albo z innymi klientami że to host nie działa albo że oferta nie ta , zero kontaktu itp.;) Ale nie ma co się dziwić muszą trzymać fason i rzetelność w stosunku do ktl bo w końcu z tego żyją.Nastolatki zakładają sobie "firmy", przez co stają się krzakami, później trafiają na temat nexten krzaken, i już każdy wie z kim ma do czynienia. Dział oferty służy do prześcigania się czasem podbijania specjalnie postów żeby tylko przyciągnąć ktl.Ale za dużo tutaj polaków...:/. Polskie myślenie jest na porządku dziennym. Napisz posta jakiegoś podstawowego coś się pomyl to uuuu nie napisze to nie tak nie rób tego tylko od razu ci taki text dowalą że spadniesz z butów a takich incydentów nie powinno mieć miejsca nawet w tym temacie już widać te "polskie" myślenie, te słowa i czyny jakie je poprzedzają bo każdy urażony polak dowali jeszcze gorszymi textami.A moderatorzy? :) Hmm słyszałem ostatnio że komuś tam usunęli posty nie pamiętam czy to był Sponsi czy komuś innemu, ale to było w sprawie jakieś firmy hostingowej.I co mnie przeraża jeśli bym się dowiedział że jest sobie grupka która tym wszystkim zarządza i ma niektórzy z tej grupy moderatorów mają powiązania z firmą hostingową czyli nie jest bezstronnym moderatorem tylko wiadomo szale przesuwa na stronę firmy X z czym już się spotkałem niejednokrotnie to by mnie to bardzo zaniepokoiło bo by oznaczało ze nie ma subiektywnych ocen.Moderator jest człowiekiem i to jest jego najgorsza wada. Jeśli ktoś mu nie podpasuje wyrazi opinie nie przychylną mu to potrafi nagiąć tak regulamin żeby usunąć opinie danego nieprzychylnego mu rozmówcy. Oczywiście nie przekonałem się na własnej skórze na tym forum, ale z tego co widzę to właśnie ten temat jest następstwem takich działań.Nie powinno się moim zdaniem dopuszczać do takich czynów lubieżnych.

 

Oczywiście bycie moderatorem na takim forum to strasznie odpowiedzialne zajęcie i naprawdę nie ma co się im dziwić.Potencjalny moderator jest narażony na różnego rodzaju ataki osób trzecich.Na pewnym amerykańskim forum hostingowym doszło do tego że wybuchła afera po tym jak firma x zaczęła przekupywać moderatorów w wiadomym celu.

 

Powiem krótko "Ludzie troszkę milej a stworzymy wszyscy na prawde zgraną paczkę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ chmuri, bez obrazy, ale głównie chodzi o poziom postów jaki m.in Ty prezentujesz.

 

edit: przynajmniej według mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyhamuj chłopie, nie będziesz o mnie mówił że się "szmace".

 

Kaczy wyraził tylko swoje zdanie z którym w całkowicie się zgadzam. Użył co prawda może mocnego słownictwa, ale obserwując całą tą dyskusję wydaje mi się że nie bezpodstawnie. Argument, iż wydało się pieniądze na przejazd, jest iście nietrafiony. Bo człowiek powinien oprócz pieniędzy posiadać jakąś moralność, o której mówił Kaczy i po raz kolejny wg. mnie ma rację.

 

 

Jak możesz pisać takie takie rzeczy na dodatek podpisując się firmą.

Nie potrafisz się opanować przed klawiaturą ?

 

Nie padło żadne podwórkowe brzydkie słownictwo, więc nie widzę związku. A może chciałeś się doczepić, tego, że ktoś w osób dość kulturalny Cię krytykuje, a Ty nie potrafisz na jego poziomie odpowiedzieć tylko atakujesz:

 

Jak już mówisz o kosztach to ja nie prowadzę "Hostingu klasy biznes" na 8 letnim dellu z podstawką pIII (http://dust.pl/img/dc/02.jpg) i nie gernerował bym tym "biznesowym" klientom certyfikatu ssl własnoręcznie.

 

Od kiedy stosowany sprzęt jest wyznacznikiem jakości świadczonych usług? Liczy się to by całość dobrze pracowała, oraz przynosiła zyski. A do tego zastrzeżeń mieć nie możesz. Czepiasz się w sposób wręcz dziecinny.

 

 

Co do zmian, popieram ocenianie postów i automatyczne blokowanie/usuwanie tych które spadną poniżej iluś punktów. Bardzo dobrze jest to rozwiązane na youtube.com.

 

Odnośnie tematyki forum, to miło iż forum nazywa się WEBhostingtalk, nie widzę nic złego w działach nie do końca związanych z WEB. Tyle, że niech tam panuje porządek, a nie bałagan jak np. w przytoczonym dziale "Serwery gier".

 

Przydał by się znaczek:

Firma zweryfikowana, a weryfikacja powinna się odbywać na podstawie:

- Skanu NIP'u, regonu, wpisu do ewidencji.

- Nazwa firmy w koncie firmowym powinna się równać nazwie zawartej na w/w dokumentach.

- Weryfikacja powinna odbyć się też na podstawie numerów PKD. Dzięki czemu unikniemy firm typu "warzywniak", oferujących usługi hostingowe.

 

1 firma != 1 konta, ale z całkowitym zakazem wypowiadania się w tematach marek zależnych. Wypowiedz = ban + usunięcie postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm
- Weryfikacja powinna odbyć się też na podstawie numerów PKD. Dzięki czemu unikniemy firm typu "warzywniak", oferujących usługi hostingowe.

To powinno być zbędne - nie wolno wykonywać działalności, której wcześniej się nie zadeklarowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×