Skocz do zawartości
kriss

Ovh rozdaje domeny PL za darmo

Polecane posty

Ja nie wiem jaką głowę Wy macie, aby zamówić 100 domen :P

 

Zamówiłem z trudem 19 i już więcej sensownych pomysłów nie mam ;) a szkoda zaśmiecać neta głupkowatymi domenami

 

 

wiecie, że nie tylko *.PL jest za darmo, ale także *.COM.PL ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tia... ciekawa i szybka sprawa wybić się w tpo100 ;)

 

Jeżeli jeszcze ktoś z tego korzysta, lecz pewnie możemy spodziewać się znaczych ruchów top100 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Automatyczna aktywacja domen juz siadla , kazda domena od wczoraj jest recznie aktywowana, nie jak do tej pory automatycznie. Przed wczoraj zamowilem z 10 domen, glownei na mnei i na znajomych, wczoraj chcialem zrobci to samo na znajomych pozamawiac domeny i owszem realizacj aw trakcje, ale jak do rzecz miala przedwczoraj domena zaczela dziala cpo okolo 15 minutach, a wczorajsze domeny do dzisiaj nie dzialaja, w statusie apytan, domena czeka na rejestracje przez ovh ..... Wiec juz tak automatycznie nie dzialaja domeny ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@verde - dziwisz się?

 

Między 16.09.2008 16:40, a 20.09.2008 2:33 złożono 17379 zamówień. Co wychodzi średnio 4344/dobę, czyli 181/godzinę, 3/minutę :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem jaką głowę Wy macie, aby zamówić 100 domen :)

 

Zamówiłem z trudem 19 i już więcej sensownych pomysłów nie mam :) a szkoda zaśmiecać neta głupkowatymi domenami

 

 

wiecie, że nie tylko *.PL jest za darmo, ale także *.COM.PL ? :)

 

gdzieś czytałem że nawet asdasdasd.pl jest już zajęta :)

tak jak już wcześniej pisałem, zaczną się ogłoszenia: kupię dowolną domenę pl :D

 

 

a lista top100 zacznie się od minimum 1000 domen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

verde, BlueMan: Nie wiem czy dobrze zrozumiałem to co pisał oles na forum OVH, ale wydaje mi sie, że już tej cudownej i przemyślanej promocji nie ma, a domeny będą aktywowane ręcznie od 1 października według widzimisię OVH..

 

Swoja drogą, szanuje ich, między innymi za pomysły z RPSami, czy dobry system zarządzania dedykami, ale po tych ich ostatnich pomysłach to tylko czekać aż będa dedyki na Allegro za złotówke. Oczywiście podziała to 3 dni, i jak euforia we Francji minie dowalą wszystkim 500 zł oplaty aktywacyjnej i obowiązek posiadania legitymacji pszczelarza bo jednak stwierdzą, że im sie to nie do końca opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mruczek
gdzieś czytałem że nawet asdasdasd.pl jest już zajęta :D

tak jak już wcześniej pisałem, zaczną się ogłoszenia: kupię dowolną domenę pl :)

Nie jest tak źle, dziś udało mi się zarejestrować dwie cztero-literówki .pl ściśle (sic!) związane z telekomunikacją. Aż dziwne, że do dziś nie były zajęte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś czuje, że będą jeszcze niezłe jaja z tą promocją ovh. :D Ovh jak nie zamiesza, to nie przeżyje.

 

Taa, przyjdzie jeszcze zapłacić za wszystko haha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS. Juvenito.pl też zarejestrowana :) tak więc nie ma już wartościowych domen :D

Sam zarejestrowałeś już wcześniej? :)

A co do wartościowych domen, potwierdzam, bo sproject.pl też zajęte. :)

 

//Aż dziwne, że hostwww.pl było wolne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak czytalem ze forum oles pisal cos ze kazda domena musi przejsc proces weryfikacji recznej. Ostatnio takie jaja byly jak ovh dalo taniej serwery dedykowane, tez im sie nawalilo przeciez i opuznienia spore byly i tak samo domeny.

Zamawiajac domene owszem faktrka itp jest wystawiana na 0,00 zł ale juz nie sa aktywowane domeny na teraz, tylko czekanie na sprawdzanie pracownikow ovh czy czasem moje konto nie jest sztucznie zalozone dla domen... tylko to takie dzwine posiadam X domen juz wczesniej zarejestrowanych, X RPSów oplaconych, ub oplacanych co miesiac od kiedy oferta byla dostepna w polskim ovh, posiadam X serwerow dedykowch, kt0re sa oplacone, lub oplacane od X miesiecy .. i co niby moje konto jest lewe. Dodatkowo data utworzenia konta XXX miesiecy temu ( dawno ) ... Jak dla mnie to ta promocja jest dobra, ale nie do konca przemyslana. Gdyz kazdy uczenik OVH moze zarejestrowac domene nawet ten nowy. Wiec ktos zalozy sobie konto w ovh czas okolo 1 minuty, nawali domen po 100 na konto poczeka 2-3 dni na list aktywacyjny od ovh i po problemie. Jak dla mnie to domeny 100 domen *PL powinni miec tylko mozliwosc np osoby ktore minimum maja powiedzmy 1 miesiac, lub 3 miesiace konto na ovh, wtedy by nie bylo zadnych ceregieli, ze ktos pozaklada po 5 kont na 100 domen ... a ovh sprawdza czy to konto nie jest lewe.

Bo byc moze nie przewidzieli ze polecamy sa tacy lapcziwy ze potrafi apo 5 kont pozakladac po to by miec po 100 domen na koncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×