Skocz do zawartości
kriss

Ovh rozdaje domeny PL za darmo

Polecane posty

Tylko dziwi mnie list w środku.. w którymś tam miejscu jest napisane: Wrocław dnia xx.xx.xxxx
Musi tak być. Przecież umowe podpisujesz z firmą z Wrocławia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i to jets myslenie ludzi ze swiata serwerów sieci i hostingu dobre najwyrazniej nie maja wpiecia na listy do plIX i do TP dlatego przez fr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musi tak być. Przecież umowe podpisujesz z firmą z Wrocławia...
Nadali we Wrocku, a routing był przez Francję? ;)

 

Tak podpisuje z worcka.. CZy jak to jest teoretycznie robione? Wrocek wysyła do FR, FR do mnie? Bo list dostałem z FR.. a widnieje 'pieczęć' z Wrocławia...

Coś nie ten teges dla mnie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak podpisuje z worcka.. CZy jak to jest teoretycznie robione? Wrocek wysyła do FR, FR do mnie? Bo list dostałem z FR.. a widnieje 'pieczęć' z Wrocławia...

Coś nie ten teges dla mnie ;p

 

Ehh... po prostu we Francji mają różne szablony listów do różnych krajów i tyle...

Wg polskiego prawa firma w korespondencji musi podawać swoje dane... co czasami jest śmieszne, bo jako korespondencja zaliczany jest także i email i wiadomość ma jedną linijkę + 10 linijek stopki (disclaimer+dane firmy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Ja coś czuję że przez tę ofertę OVH to niedługo Polskie domeny nie będą w ogóle wolne co jest dla mnie celowym działaniem na szkodę naszego kraju. Ja widzę tutaj celowość takiego działania polegającą na wykupywaniu droższych zagranicznych domen. Taka akcja wymierzona w Polskie firmy i internautów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja coś czuję że przez tę ofertę OVH to niedługo Polskie domeny nie będą w ogóle wolne co jest dla mnie celowym działaniem na szkodę naszego kraju. Ja widzę tutaj celowość takiego działania polegającą na wykupywaniu droższych zagranicznych domen. Taka akcja wymierzona w Polskie firmy i internautów.

 

głupota .. domeny com jakoś nie są droższe ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka akcja wymierzona w Polskie firmy i internautów.

Skoro głosisz takie poglądy, to wiedz, że nie tylko w polskich, a także w niemieckich i włoskich.

moment_promo.jpgmoment_promo.jpg

 

Co ciekawe Francuzi muszą płacić za swoje narodowe domeny, ale mają promocyjną cenę. ;)

moment_promo.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Nie wiem, ja się we wszystkim doszukuję drugiego dna i w tej sytuacji na pewno jest drugie dno. Ino nie wiem jeszcze jakie. Może chodzi o zapchanie i zaśmiecenie domenami .pl internetu ? A może kolejny pretekst żeby jakieś ograniczenia nałożyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam ze ta promocja całkowicie rozwali rynek domen w Polsce. Zresztą rynek i tak został już zniszczony wstępną rezerwacją na 14 dni i śmieszną ceną po 0,90 PLN co skutkuje że doment poskie zamiast reprezentować firmy czy witryny kwitną na parkingach. Moim zdaniem domeny są za tanie w pierwszym roku użytkowania powinny kosztować 200 PLN a w kolejnym 50 PLN (domeny są za tanie w polsce i dlatego patologia dzieci Neostrady się rozwija pod okiem NASKU)

 

Oby tylko SEDO wytrzymało promocję OVH czy Nazwa.pl

 

PS. czy to czasami nie jest dumping, bo przecież oficjalny cennik domen jest o wiele wyższy niż 0 PLN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK
domeny są za tanie w polsce i dlatego patologia dzieci Neostrady się rozwija pod okiem NASKU

 

Fajnie to ująłeś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

właśnie to SEDO mnie wk... ia totalnie.. te durne parkowanie domen.. powinien być przepis jakiś, że "nie chcesz sprzedać po sensownej cenie albo nie postawisz sensownej stronki, to wyp... - nie wolno parkować.."... albo można parkować przez jakiś czas tylko..

właśnie tak powinno być - że pierwszy rok drogo, a potem taniej... to się zrobił durny biznes z tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS. czy to czasami nie jest dumping, bo przecież oficjalny cennik domen jest o wiele wyższy niż 0 PLN
Ano też prawda...

 

nie jestem za tym, aby domeny były po 200zł za pierwszy rok, ale też nie jestem za tym, aby były po 0,9 zł :/ Ale te dotychczasowe ~70 zł jest jak najbardziej w porządku. Niech podskoczy do 100zł, a przedłużenie 40 i będzie gitara. Dzieci neo i tak nie będzie stać na to ;)

 

rynek i tak został już zniszczony wstępną rezerwacją na 14 dni i śmieszną ceną po 0,90 PLN
Kiedyś chciałem "przetestować" domenę - ogólnie pobawić się nią. Za testy w az.pl płaciło się 5zł, a za 0,9zł miałem na rok w nazwa.pl w promocji bez przymusu przedłużania. Jak myślicie - co wziąłem. Te testy to pic na wodę fotomontaż!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wróćmy może do tematu...

Jak wszyscy wiemy, ovh wstrzymało sobie rejestrację domen do czasu kiedy-widzi-mi-się.

 

Ale dziś część domen już wypadło z kolejki na rejestrację.

Pytanie: czy ovh będzie dążyć do ich rejestracji, czy też poczeka, aż jakieś sedo je przejmie i wtedy stwierdzi, że niestety, ale nie da się zrealizować zamówienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróćmy może do tematu...

Jak wszyscy wiemy, ovh wstrzymało sobie rejestrację domen do czasu kiedy-widzi-mi-się.

 

Ale dziś część domen już wypadło z kolejki na rejestrację.

Pytanie: czy ovh będzie dążyć do ich rejestracji, czy też poczeka, aż jakieś sedo je przejmie i wtedy stwierdzi, że niestety, ale nie da się zrealizować zamówienia?

 

Od kiedy sedo przejmuje jakies domeny? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może samo sedo nie przejmuje, ale przejmują automaty, które automatycznie w sedo parkują...

 

No cóż... 01.10 ok. godziny 2 domenki się zarejestrowały (nawet te usunięte z kolejki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe pozycjonerzy się tylko cieszą :) znam takich co kilka kont w OVH zamawiają żeby więcej domen zamóić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

ja też jestem z oczekujących na domeny .. i narazie cisza aczkolwiek ovh napisało do mnie:

 

Witam,

Zam\ówienia są weryfikowane z naszej strony. Rejestracja rozpoczęła się dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjdą maile, czy spodziewać się domeny w menadżerze w ovh?

Przyjdą i to tyle, że z Shiftem będziesz je zaznaczał i seryjnie usuwał. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam OVH, z własnego doświadczenia.

 

Mi nie zarejestrowano domen (~30 sztuk.) - nawet nie podano powodu. (Bo : Złożone zamówienie/zamówienia nie przeszły jednak procesu weryfikacji - nie jest powodem.)

 

Witam

 

Wzięli Państwo udział w naszej promocji "100 Domen za darmo" i złożyli Państwo zamówienie/zamówienia

na darmowe domeny. Złożone zamówienie/zamówienia nie przeszły jednak procesu weryfikacji. W związku z

tym prosimy o dokonanie dodatkowej weryfikacji następującymi dokumentami:

 

- w przypadku zamówienia złożonego na firmę: skan dokumentu nadania NIPu lub REGONu

- w przypadku zamówienia złożonego na osobę prywatną: skan dowodu osobistego z dwóch stron

 

Proszę przesłać dokumenty za pomocą demo.ovh.pl. JEDYNIE dokumenty przesłane w ten sposób będą rozpatrywane.

Oczekujemy na Państwa odpowiedź w przeciągu następnych 48 godzin.

 

Zamówienia, dla których nie zostanie przeprowadzona weryfikacja nie zostaną zrealizowane.

 

Najśmieszniejsze jest to:

 

Proszę przesłać dokumenty za pomocą demo.ovh.pl. JEDYNIE dokumenty przesłane w ten sposób będą rozpatrywane.

Oczekujemy na Państwa odpowiedź w przeciągu następnych 48 godzin.

 

Nawet nie napisali co to jest, i co 'stanie' się ze skanem ...

 

Mam wysyłać na to - jak nawet możliwości usunięcia nie widzę pliku który został dodany.

Ile razy weryfikacje mam przechodzić ? - Wysłali do mnie list - od razu aktywowałem.

 

Szkoda że jeszcze nie chcą numeru karty.

 

Nieźle 'uzupełniają' sobie bazę, trochę jej wartość rośnie...

 

 

Ale załatwię to z nimi inaczej :D - nie dotrzymali warunków. :D [może i domen nie dostanę - ale satysfakcję będę miał]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×