Skocz do zawartości
kriss

Ovh rozdaje domeny PL za darmo

Polecane posty

Przyjdzie mnóstwo spamu. Dla każdej domeny 2 maile. Domeny zamówione 23 września już są, tych z 30 września nie ma. Więc lecą po kolei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal czekam na domeny rejestrowane wczoraj. Dzisiaj też 3 rejestrowałem w promocji - ciekawe czy zostaną mi przyznane.

 

Bo oni robią 1 wielki wałek :huh:

 

- Zawsze więcej listów 'aktywacyjnych' wyślą :D

Mi to wygląda na to, że jakiś wałek, to chyba ty robisz kom4r: http://forum.ovh.pl/showthread.php?t=8052&page=5 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@exa - przekonasz się później. Kto tu wałek robi :huh: Wiem, co i gdzie piszę :D

 

Po 2-gie - problem nie dotyczy tylko mnie :P

 

Jak na razie czekam jeszcze na odp. z OVH - bo jeśli zobowiązują się do usunięcia moich danych osobowych, i otrzymam pisemne oświadczenie - to ok. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

20 .pl jest moje ; )

 

Tylko jak wchodze na jedną to mam błąd "320 (net::ERR_INVALID_RESPONSE): Nieznany błąd.". Czy wam wchodzi skillservers.pl ? To wina czegoś u mnie czy gdzie indziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no mnie OVH, już powala na nogi.

 

Pierw napisali:

 

Witam

 

Wzięli Państwo udział w naszej promocji "100 Domen za darmo" i złożyli Państwo zamówienie/zamówienia

na darmowe domeny. Złożone zamówienie/zamówienia nie przeszły jednak procesu weryfikacji. W związku z

tym prosimy o dokonanie dodatkowej weryfikacji następującymi dokumentami:

 

- w przypadku zamówienia złożonego na firmę: skan dokumentu nadania NIPu lub REGONu

- w przypadku zamówienia złożonego na osobę prywatną: skan dowodu osobistego z dwóch stron

 

Proszę przesłać dokumenty za pomocą demo.ovh.pl. JEDYNIE dokumenty przesłane w ten sposób będą rozpatrywane.

Oczekujemy na Państwa odpowiedź w przeciągu następnych 48 godzin.

 

Zamówienia, dla których nie zostanie przeprowadzona weryfikacja nie zostaną zrealizowane.

 

 

A dzisiaj otrzymałem maila:

 

Witam

 

W ramach promocji Domeny .pl za 0 PLN złożyli Państwo zamówienia

[...] (numery zamówień).

 

Zamówienia były realizowane w oparciu o podwójną weryfikację: poprzez kod przesłany wiadomością SMS oraz kod przesłany pocztą tradycyjną. W przypadku złożonych przez Państwa zamówień, nie zostały na czas dopełnione wszystkie założenia promocji dotyczące weryfikacji, dlatego też zamówienia nie zostaną zrealizowane.

 

List, po 2 dniach dostałem (bodajże 17 września.) - od razu 'wklepałem', a kody wysłane SMS'ami musiałem przed zamówieniem wpisać (chyba jak każdy?)

 

 

Sami sobie zaprzeczają :huh:

 

Czy takie coś jest normalne - w każdej firmie ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

baaa kolega to do tej pory listu nie dostał :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dają Wam za darmo domeny, a Wy narzekacie. Wiadomo, że list może nie dojść, lub jakiś użytkownik może wydać się "podejrzany", ale na tyle zamówień takie przypadki muszą wystąpić i myślę, że należy docenić te tysiące darmowych domen, a jeżeli ktoś jest tak bardzo nieszczęśliwy, że stracił 15 minut życia na rejestracje domen w ovh.pl, to niech pomyśli, że drugie tyle zajmie mu pisanie postów na wht.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Jor.pl - nie chodzi o domeny . :) (Bo jak będę chciał to będę mógł sobie kupić :D )

 

Nic na świecie nie ma za darmo :) - oni dane zbierali i to nieźle. :huh: (Te listy - to po co ?)

 

Gdyby nie było promocji - to kto chciałby czekać na list - i aktywować konto by czekać na rejestrację opłaconej domeny ?

 

Do tej pory nie odpisali mi czy usuną moje wszystkie dane :P

 

#edit:

 

 

Czy takie coś jest normalne w OVH ( takie zachowanie? ), widocznie Pan Octave czuje się 'władcą' i że posiada wielką moc:

 

oles@ovh.net

Postów: n/a

Domyślnie Re: .pl gratis: i jak ?

> W przyszłości Pan Octave będzie wiedział, jak poprawnie powinno się

 

pisze jak chce. jak ci sie tobie nie podoba to nie czytaj. to jest

forum gdzie ja jestem moderatorem i ty urzydkownikiem. nie odwrotnie.

 

http://forum.ovh.pl/showpost.php?p=38965&postcount=12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro koniec, to czemu jest napisane jeszcze o 100 darmowych domenach?

Jak się siedzi na IRCu, to się szybciej wie co się dzieje od zwykłych śmiertelników. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK
>Weryfikacja została zakończona i niestety nie zostały na czas dopełnione wszystkie założenia promocji dotyczące weryfikacji ( poprzez kod przesłany wiadomością SMS oraz kod przesłany pocztą tradycyjną), dlatego też zamówienia nie zostaną zrealizowane.

>

 

bez sens, a tym bardziej ze nie mam tel. kom :) (chwilowo) :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×