Skocz do zawartości

Polecane posty

Mam pytanie do admina ile ma lat?

 

Poruszę tą kwestię - taki offtop. Znam kilku naprawdę dobrych i doświadczonych administratorów < 21 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poruszę tą kwestię - taki offtop. Znam kilku naprawdę dobrych i doświadczonych administratorów < 21 lat.

 

Ja znam w tym wieku jednego - ale nie ma sobie równych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rusel? ;)

 

Webh działa jak należy.

 

 

Jak odpowiada Ci od 19-22 ladowanie strony w 20 sekund to sobie ich chwal zapewne koledzy. W dzien tez sie zdarza takie cos. Ja juz mam na oku inny hosting.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrick

Wiek nie ma większego znaczenia, a wiedza i inteligencja. Co prawda doświadczenie jest bardzo dużo warte, ale to zależy kto w jakim wieku zaczął je nabywać.

Widziałem już takich speców po studiach i nie tylko, że na ich miejscu zmienił bym branże na ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie bede tu publicznie mojej strony podawal... ale powiem ze nie tylko moja tak chodzi i nie tylko mi. Sam admin pisal ze cos trzeba z tym zrobic ale czekam kilka tygodni i nic. Mam hosting juz od miesiaca i nie bylo dnia aby dzialal dobre a to przenosiny a to kabel ukradli , cuda wiec sie przenosze od tego slabego hostingu ktorego nie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bede tu publicznie mojej strony podawal... ale powiem ze nie tylko moja tak chodzi i nie tylko mi. Sam admin pisal ze cos trzeba z tym zrobic ale czekam kilka tygodni i nic. Mam hosting juz od miesiaca i nie bylo dnia aby dzialal dobre a to przenosiny a to kabel ukradli , cuda wiec sie przenosze od tego slabego hostingu ktorego nie polecam!

Pewnie ma lewe oskryptowanie które samo z siebie tak pracuje, boi się kompromitacji i dlatego nie chce podać adresu www - jakby to była jakaś tajemnica....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grafika przecież mniej obciąża serwer niż skrypty php :)

Jesteś pewny? ;)

Sama strona główna waży > 1 MB, więc nie ma się, co dziwić. Ale wiadomo - za 6 dych rocznie niektórzy "administratorzy" wymagają cudów. Chcesz ich? Kup VPSa/dedyka w PL za minimum kilkadziesiąt złotych, tyle, że miesięcznie, a nie siedzisz na sharedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie to strona ma trochę ponad 200 kB ;) Co za grafiki tam się pojawiają poza topem?

 

aalb6.th.jpgthpix.gif

 

1,25 MB czyli na łączu 1 MB ładuje się 9-10 sekund

 

@tarpan

 

przecież to forum stoi w Niemczech a nie webh.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh, nie rozumiem w co się zapędziliście. Myślałem że strona podana przez tarpana to strona na której występują problemy, jednak nie.

 

Tutaj chodzi o http://www.fifaplay.com.pl/ na którym w każdym opisie działu znajduje się 1 obrazek ważący ~65KB (rzal i bul tak btw). Skąd jej właściciel wie że problemy występują z wolnym wykonywaniem skryptów php a nie wczytywaniem obrazków? :|

 

A tak abstrahując od tego problemu to co to wszystko ma do leży webh?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zero grafy

Zero grafy? ;) Strona główna waży 3/4 MB, a jeśli mówimy o otwieraniu topików, to pomyśl, że połowa userów ma w sygnaturce obrazki z zewnętrznych serwerów, które potrafią ważyć nawet po 1 MB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×