Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam,

 

proszę Państwa o jeszcze chwilke cierpliwości, nad wszystkim pracuje 4 osoby. Wszystko nie poszło po naszej myśli, sprawdzamy wszystko. Wymieniliśmy kartę sieciową w serwerze, przepieliśmy go do innego portu i nadal to samo. Teraz dokładnie sprawdzamy konfiguracje....

 

 

 

Pozdrawiam

 

 

 

P.s mimo że regulamin mówi innaczej WSZYSTKIE osoby które napiszą na poczta@webh.pl dostaną rekompensatę ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczta działa,

 

 

webh.pl/webmail

 

 

Roundcube jest offline.

 

 

MYSQL I FTP W trakcie, już prawie konczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko śmiga, jak macie Państwo jakieś problemy to zapraszam do kontaktu via gg czy też e-mail ;)

 

 

 

 

Podziękowania dla:

 

Patrick, Sebak, Malu, Bell jak kogoś zapomniałem to przepraszam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko śmiga, jak macie Państwo jakieś problemy to zapraszam do kontaktu via gg czy też e-mail :)

 

 

 

 

Podziękowania dla:

 

Patrick, Sebak, Malu, Bell jak kogoś zapomniałem to przepraszam ;)

 

tyle osób z poza firmy, a nawet więcej (bo nie pamiętasz) miało dostęp do kont klientów ?

(pewnie odpiszesz że każdy cyrograf podpisał że nie ujawni żadnych danych) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale z tego co wiem to tylko Sebak ma hosting. Więc wiadomo do kogo iść.

A poza tym nie sądzę żeby osoba prowadząca eFuturo była aż tak nie poważna. Sam wiem jak to jest, klient stworzył taką stronę stronę krig.zxy.me.

 

I co mam to na portaliz.com dać? No więc skoro ja nie dam to nie sądzę żeby Sebastian był taki ;)

 

Chyba że chodziło ci o żart xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żartujecie chyba?! Są to odpowiedzialne osoby i je znam, nie wszystkie miały dostęp do ssh, za to przyczyniły się w jakimś stopniu do przenosin Webh.pl s1.

 

 

 

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, bez jaj.. Bell i Patrick to chyba Administratorzy? Hmm.. a Sebak sprzedaje wraz z webh vpsy? No i .. malu, malu to <3 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj to nie nasza wina, jedno z naszych łącz leży... dokładnie crowley(złodzieje ukradli kawałek światłowodu) dlatego też wszystko leci przez exatel...

 

 

Oczywiście technicy pracują nad rozwiązaniem problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest takie brzydkie powiedzenie odnośnie całej tej sytuacji, nie wiem tylko czy wypada mi je tutaj przytaczać... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie kilkadziesiąt metrów zwinęli i będą mieli na piwo. tongue.gif

 

 

My to zawsze mamy jakieś problemy, najpierw problem z przenosinami,a teraz jeszcze mulenie bo ktoś nie miał na piwo... :/ Jednak powiem te fajne powiedzenie "Jak nie urok, to sraczka" sorry musiałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie kilkadziesiąt metrów zwinęli

 

Zwykle ucinają kawałek i sprawdzają czy kabel się zgina. Jeśli się zegnie to biorą więcej a jeśli się wyprostuje to uciekają bo już wiedza ze to nie miedz a światłowód.

 

Nam tez połączenie nie działa, kabelek do pl-ix coś nie odpowiada od 16-tej i leci przez inne łącze.

 

na to wygląda ze to ten sam kabelek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

minelo kilka godzin i to samo. moze jednak to wina kogos innego? webh to bardzo slaby serwer!!!!!co kilka dni sa awarie. a strony wcale nie wczytuja, darmowe juz chodza 3 x szybciej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minelo kilka godzin i to samo. moze jednak to wina kogos innego? webh to bardzo slaby serwer!!!!!co kilka dni sa awarie. a strony wcale nie wczytuja, darmowe juz chodza 3 x szybciej !

 

To proszę bardzo zamień webh na darmowy hosting..czasami awarie trwają dłużej w przypadku gdy nie są zależne tak jak w tym przypadku od webh.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×