Skocz do zawartości

Polecane posty

Się uśmiałem ;)

 

Chodź mam niekiedy problemy z webh.pl to przynajmniej zawsze się dowiem co się dzieje, a administrator jest bardzo miły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LDsix,

 

 

takie problemy zgłasza się na poczta@webh.pl czy też gg (preferuje e-mail ). Oczywiście temu się też przyjrzę, proszę tylko o więcej informacji kiedy to nastąpiło, jak długo trwało i czy się to powtarzało.

 

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E-mail poszedl. Coraz bardziej denerwujace to jest, az sie dziwie, ze uwazasz, ze jest wszystko ok. Odkad jestem dzisiaj na necie (2 godziny), to "500" wyskoczyl okolo 40 razy. Przewaznie na kilka sekund, ale jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamiast byc coraz lepiej, jest coraz gorzej. Strona praktycznie nie funkcjonuje dobrze dluzej niz 5 minut. A same Internale trwaja juz minimum 2 minuty.

Pisalem 2 e-maile i raz na gg przed momentem - zero reakcji. Bedzie trzeba zakonczyc wspolprace pewnie. Przykro mi to mowic, bo jeszcze do polowy wrzesnia bylo wszystko prawie idealne.

BTW: Nie ma edita :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam niestety. Dodam z mojej strony ze generacje strony sa fatalne ( wolne).

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam z mojej strony ze generacje strony sa fatalne ( wolne).

Samo webh.pl nie ładuje się zbyt szybko, więc czego oczekiwać by od bardziej rozbudowanych stron odwołujących się do baz danych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kto dopuscil taki serwer na rynek. Albo Admin nie wie jak serwer skonfigurowac jesli tak powinien sie tym nie zajmowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, przesadzasz. Do niedawna było tam bardzo dobrze (o ile nie rewelacyjnie za taką cenę) i zapewne o tym wiesz, a teraz się zastanawiasz kto ich dopuścił. Przecież gdyby taki stan rzeczy był gdy kupowałeś u nich konto na pewno byś się nie zdecydował, stąd doskonale wiesz jak było wcześniej. :D

 

Kończę, bo masło maślane zaczynam robić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, przesadzasz. Do niedawna było tam bardzo dobrze (o ile nie rewelacyjnie za taką cenę) i zapewne o tym wiesz, a teraz się zastanawiasz kto ich dopuścił. Przecież gdyby taki stan rzeczy był gdy kupowałeś u nich konto na pewno byś się nie zdecydował, stąd doskonale wiesz jak było wcześniej. :D

 

Kończę, bo masło maślane zaczynam robić. :)

 

Ja nie mam 15 lat. Tylko powazna strone. Od 1,5 miesiaca nie ma dnia bez jakiejs usterki. Ciagle jakies awarie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko powazna strone.

Jeśli masz poważną stronę, to czemu się stamtąd nie wyniesiesz? :D

 

A tak w ogóle: poważna strona na sharedzie za sześć dych za rok? Myślałem, że takie hostuje się na VPSach/dedykach. :)

Ale skoro nie... To ja jutro uruchamiam mój poważny hosting na resellerze w no-1.pl za sześć dych. Tyle, że miesięcznie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja jutro uruchamiam mój poważny hosting na resellerze w no-1.pl za sześć dych. Tyle, że miesięcznie. :)

 

Ta na pewno poważny....

 

Dopuszczalny miesięczny transfer: Bez Limitu

 

:D:):)

( :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo!

 

 

W chwili obecnej niestety nie mogę udzielić żadnych informacji, mogę powiedzieć tylko tyle że cały czas ktoś nad tym pracuje i nie zostawiamy tego od tak sobie. Wygląda na to że wszystko i wszyscy chcą dopuścić do tego że Webh.pl nie będzie miało udanych urodzin, a miało być wręcz przeciwnie...

 

 

 

Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli masz poważną stronę, to czemu się stamtąd nie wyniesiesz? :D

 

A tak w ogóle: poważna strona na sharedzie za sześć dych za rok? Myślałem, że takie hostuje się na VPSach/dedykach. :)

Ale skoro nie... To ja jutro uruchamiam mój poważny hosting na resellerze w no-1.pl za sześć dych. Tyle, że miesięcznie. :)

 

 

nie wypowiadaj sie jak nie wiesz co mam! 60 zl moze ty placisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta na pewno poważny....

 

 

 

:D:):)

( :) )

 

 

To prawie tak jak dziś jeden z userów wht na gg mi napisał:

 

"Kupiłem lepszy pakiet w kimsufi. Nie będe już miał lagów bo mam lepszy procesor i bedą mniejsze pingi"(wcześniej miał staaare kimsufi :) )

 

a co do tematu: tacy są już ludzie. Szybki-Serwer też był kiedyś dosowany przez ładny okres czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj znowu pady

 

Przekroczono limit czasu połączenia

 

# Witryna może być tymczasowo niedostępna lub zbyt obciążona. Spróbuj ponownie za kilka minut.

 

# Jeśli nie możesz otworzyć żadnej strony, sprawdź swoje połączenie sieciowe.

 

# Jeśli Twój komputer jest chroniony przez zaporę sieciową lub serwer proxy, sprawdź, czy program Firefox jest uprawniony do łączenia się z Internetem.

 

Tak kilka razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To normalny komunikat który pojawia się przy reloadzie apache :huh: Widocznie ktoś dodawał jakąś domenkę/subdomenke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawie tak jak dziś jeden z userów wht na gg mi napisał:

 

"Kupiłem lepszy pakiet w kimsufi. Nie będe już miał lagów bo mam lepszy procesor i bedą mniejsze pingi"(wcześniej miał staaare kimsufi :huh: )

 

a co do tematu: tacy są już ludzie. Szybki-Serwer też był kiedyś dosowany przez ładny okres czasu...

 

były 2 ataki , na jednym serwerze około 14 godzin, na drugim prawie dwa dni, czy to ładny okres,

z mojego punktu widzenia nie bardzo :P

ale ...

zauważ że u nas nie ma tzw. regularnych awarii,

nie ma tematów po 10 stron w "host is down",

nikt z klientów nie płacze że się wynosi, że ma dość,

i najważniejsze, ktoś chyba zapłaci za poprzedni atak

 

ups... wywołałem wilka z lasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zauważ że u nas nie ma tzw. regularnych awarii

Smieszne, bo wlasnie jest :huh:

 

Co do webh.pl, po napisaniu e-maili serwer chodzi juz praktycznie nieprzerwanie od 2 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tylko wyjaśnienie dosowania moich serwerów :huh:

 

Nie miałem na celu oczernić w żadnym wypadku :P. Wiem, że S-S to jakość dla klientów z małym portfelem i sam osobiście niektórych kieruje właśnie do Ciebie. Może źle sprecyzowałem swoje zdanie albo źle je zinterpretowałeś.

 

 

 

(Moderatorów przepraszam za zaśmiecenie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×