Skocz do zawartości
sarek

Jor.pl Co się stało?

Polecane posty

Jak widać nadal leży.... :/ Jor.pl nawet nie raczy cokolwiek napisać...

 

FTP działa, DirectAdmin też...ale HTTP nie...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Główna strona jor.pl w zasadzie już działa więc strony Klientów też pewnie zaczna zaraz działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

teraz juz z 2 godziny nic nie działa.... juz z 10 raz a mam od nich hosting z miesiąc... na maile nie odpowiadają... nie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się ma jedno łącze w serwerowni to się nie ma co spodziewać. Ja bym dła sobie spokój z takim hostingiem. Są o niebo lepsze oferty na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co oni odwalają - znow nie działa?? mozna wnosic jakies roszczenia ze hosting jest z duupy wyjety i zeby przedłużyli lub zmienili na jakis??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze przyznam, że już od bardzo dawna nie mogę wyjść z podziwu dla postawy Kacpra,

właściciela przybytku Jor.pl. Co on jeszcze robi w NCG jest dla mnie niepojęte...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze przyznam, że już od bardzo dawna nie mogę wyjść z podziwu dla postawy Kacpra,

właściciela przybytku Jor.pl. Co on jeszcze robi w NCG jest dla mnie niepojęte...

 

Hmm czy ja wiem. Kupiłem kiedyś na allegro sobie konto, żeby porobić strony gdzieś na serwerze, a nie na localhoście. Ogólnie bardzo źle wspominam, szczególnie pady co 10 minut na pół minut, lub nawet częściej i dłużej. Monitorowałem ich hosting przez ten czas, to może były z 3 tygodnie, uptime wynosił 95%. Oczywiście support twierdził, że wszystko jest ok i tak ma być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
00.27 znów pad

00.32 pad

00.40 pad

Monitorujesz awarie co 5 minut w nocy?

Być może wykonywali (jor.pl) jakieś prace na maszynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przed chwila był pad jora około 5 minut, mam mały budżet najlepiej jak by w granicach 10zł na miesiąc.. :unsure: do tego mam wykupione konto shell w rootnode.pl myślicie ze tam lepiej by było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×