Skocz do zawartości
ak47

[opinia] www.mzone.pl

Polecane posty

Gość

Więc wolisz tu spamować? To jest temat do opinii a nie do zadawania pytań firmie. Od zadawania pytań masz oficjalne formy komunikacji wymienione na stronie internetowej MZone.

Edytowano przez Gość (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co potrzebujesz te dane, no ale masz dane dla jednego serwerów VPS:

 

Pakiet VPS40H (75% CPU):

 

Intel i7 920 (2.67 Ghz) Quadcore

 

powiecmy ze strona mzone mi sie nie wczytuje, wole tu i co zabronisz mi?

Która strona Ci się nie wczytuje? Podaj adres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

Chyba logiczne, że chce wiedzieć czy trafi na pentiuma iv, czy i7 itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rozumiem ze 75% fizycznego rdzenia? czy mzone to kolejna firma ktora robi czary mary z 4 rdzeniowego procesora robi 8-mio po wlaczeniu ht?

 

mlody sprawdzam czy przypadkiem nie dostane 20 rdzeniowca po 100mhz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mlody sprawdzam czy przypadkiem nie dostane 20 rdzeniowca po 100mhz

Napewno nie dostaniesz. Mzone to porządna firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pink

Napewno nie dostaniesz. Mzone to porządna firma.

 

Oni chwalą nas, my ich :)

 

Co ma "porządna firma" do polityki sprzedaży usług

 

jedni sprzedają dużo rdzeni po mało Hz

inni mało rdzeni po dużo Hz

 

W różnych zastosowaniach te dwie polityki się sprawdzają lepiej lub gorzej. Żadna z nich nie jest zła. Do konkretnego zastosowania należy wybrać konkretną ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oni chwalą nas, my ich :)

A czemu by nie? :)

 

Mzone nie rozbija cpu na 100 rdzeni po 20 mhz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powiecmy ze strona mzone mi sie nie wczytuje, wole tu i co zabronisz mi?

To powiecmy, że lepiej będzie, jak sobie Mzone darujesz.

Oszczędzisz ze dwóch stron w forumowym dziale Host-Is-Down, z których wyniknie, że ktoś tam nie lubi twojej adresacji.

 

A odnośnie megaherców, procentów, i innych dziwnych miar schedulera CPU. Ile można wałkować, że jakiekolwiek podawanie miar i tak jest bezsensowne, bo nijak nie da się przy pomocy kontenerowej wirtualizacji wydzielić kawałka procesora ekskluzywnie? Jedyne, co tak naprawdę owe cpu-units'y dają, to po prostu wyższy priorytet w dostępie do czasu całego procesora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kafi strona mi dzialala i dziala, to byl denna wymowka do jednej osoby, co do cpu to tak masz racje, ale wydajniej bedzie jak otrzymasz np 2x 1,5 niz 20x150 tym bardziej ze chcesz postawic jeden proces ktory nie potrafi obslugiwac wielowątkowości a potrzebuje min te 1000Mgz

 

 

mam racje? do tego jeszcze z tym 20 rdzeni to bedzie 10 wirtualnych z ht i pro hosting mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

@Kamil

 

Nie masz racji. Zapoznaj się dokładniej z postem Kafiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to wytlumaczcie mi dlaczego przy jednym fps gdzie mam 8x 250Mhz potrafi glupi ts3 zamulic przy 50 osobach online a na drugim vps (ta sama firma ta sama wirtualizcja) ts3 nawet przy 150osobach online chodzil bez zadnych najmniejszych problemach przy 4x1,5gHz, cos w tym musi byc, dodam jeszcze ze ten sam serwer-matka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czym się martwisz. Na pewno dostaniesz to czego chcesz bez żadnego problemu. Mzone ma JEDYNY POTĘŻNY MINUS!!! Brak możliwości wykupienia serwera VPS o parametrach jakie klient by chciał. Tylko mają własne pakiety i tego nie zmienią. Ale firma jest godna uwagi. Pod względem supportu jak i usług. No i chociaż by to że pofatygowali się o polski support ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja sie niczym nie martwie, po prostu jako potencjalny klient mialem pytanie co do hostingu, mzone dziekuje bardzo za odpowiedz, gdybys od razu napisal tak jak tu nie byloby tematu ani spamowania:) Mzone pytam sie dlatego gdyz chce uniknac hostingu a dokladnie polityki wirtualizacji vps jak u niektorych firmach, gdzie dostaje np 20x po 100Mhz, wole sie zapytac niz wydac pieniadze i klnąc pozniej do monitora:P

 

a i jeszcze takie jedno pytanie mam, po oplaceniu vps automatycznie zostanie aktywny czy grzebiecie to recznie? pytam gdyz mam w tym momencie vps ktory mi sie konczy w sobote i wlasnie w sobote bym chcial zamowic i zrobic przeprowadzke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mzone pytam sie dlatego gdyz chce uniknac hostingu a dokladnie polityki wirtualizacji vps jak u niektorych firmach, gdzie dostaje np 20x po 100Mhz, wole sie zapytac niz wydac pieniadze i klnąc pozniej do monitora:P

 

U nas nie ma takiej polityki, jak masz jeden rdzeń to jest jeden rdzeń. W planie który podałeś jest to jeden rdzeń, ale pamiętaj do 75% ( w OpenVZ nie masz gwarantowanych zasobów). Gdyby ta wirtualizacja nie była odpowiednia, nie ma problemu z przeniesieniem na inny serwer np. na Xen, który mógłby być bardziej wydajny np. w tym przypadku.

 

No i nie zapełniamy serwerów na Ile się da, nie jesteśmy ustawieni tylko na zysk (bo tego nie potrzebujemy, MZone Group to 3 niezależne działalności, które wzajemnie się wspierają), ale raczej stawiamy na wzrost jakości usług.

 

Mzone ma JEDYNY POTĘŻNY MINUS!!! Brak możliwości wykupienia serwera VPS o parametrach jakie klient by chciał.

 

Masz rację Sanken, narazie nie oferujemy takiej możliwości, jest trochę z tym zabawy, ale mamy to na uwadze i napewno będzie to wprowadzone z czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest adres do PhpMyAdmin ale nie z CPanelu. Chce aby inna osoba miala dostęp to jednej z moich baz a z tego co widze to dostep do PMA tylko z CPanelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest opinia o firmie czy jak?

Takie pytania to raczej na helpdesk Mzone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze i tak ale wtedy inni jak beda miec takie samo pytanie to sobie znajda tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinno byc twojadres.costam/phpmyadmin/

 

Ale napisz na helpdesk, tam sprawdza dokladnie na podstawie Twojego konta.

 

Ale w cPanelu w bazach masz opcje udostepnienia bazy na inny serwer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja przygoda z tą firmą skończyła się tak szybko jak się zaczęła. Zachęcony pozytywnymi opiniami zamówiłem VPS

Serwer może jest jednym z najtańszych, ale raczej nie nadaje się do niczego

 

Instalacja drobnego pakietu trwa wieki, odczyty dyskowe na tym VPS są gorsze od RPSów.

Strony ładują się dłużej niż na shared, load mimo pustego serwera nie schodzi poniżej 0,5 a wa często skacze do 90

 

Chyba ktoś przesadził z oversellingiem

 

Jednym słowem NIE POLECAM

Edytowano przez marc123 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×