Skocz do zawartości
nvu

Którego Laptopa Wybrać ?

Polecane posty

Wziąłem, mogę oddać po świętach, ale jest sens? Wszystko sprawdzone śmiga - celeron to chyba jedyny minus. Sam się zdziwiłem ale nie ma ani 1 rysy, dosłownie - 0 rys :)

 

Waszym zdaniem przepłaciłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wziąłem, mogę oddać po świętach, ale jest sens? Wszystko sprawdzone śmiga - celeron to chyba jedyny minus. Sam się zdziwiłem ale nie ma ani 1 rysy, dosłownie - 0 rys ;)

Waszym zdaniem przepłaciłem?

Z opisu wynika, że można tam włożyć Core2 Duo. Jeśli tak, to jest OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No można, ale ja potrzebuje tylko do netu i pracy, a nie gier ;)

 

Czyli ogólnie, nie przepłaciłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No można, ale ja potrzebuje tylko do netu i pracy, a nie gier ;)

Myślę o przyszłości, dobrze mieć możliwość upgrade-u. Core2 Duo jest bardzo fajne do pracy. ;)

 

Czyli ogólnie, nie przepłaciłem?

Jeśli rzeczywiście jest jak nowy to raczej nie, ale nie znam specjalnie cen HP Compaq.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałem że ten model ma jakąś mniej "glancowaną" powłokę dzięki czemu trudniej się rysuje. Natomiast łatwo zostawić tam ślady po palcach ( zwłaszcza jak nie myje się rąk ) - sprawdzone ;)

 

 

T, wielkie dzięki za wszystko - jak uzbieram trochę $ to wyślę Ci 5zł na piwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla osób zainteresowanych tym modelem i potrzebujących fotek w wysokiej rozdz - zamieszczam :)

 

Foty były robione o pierwszej w nocy a więc przed moją akcją "czyszczenia" ;)

 

Wczoraj w nocy robiłem porządek z windowsem itp ;)

Wytarłem go trochę z kurzu więc teraz wygląda lepiej niż na tych zdjęciach - ale tutaj nie chodzi o popis tylko realfoto dla zainteresowanych :)

 

34722855di4.th.jpg

 

77260346no8.th.jpg

 

81383274wc7.th.jpg

 

Pozdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Linux - mam lapka w tej samej obudowie: http://www.blueman.pl/sprzet/id125-hp-compaq-6710s.html

Więc dobrze wiem o co chodzi z tymi "paluchami" na obudowie. Można przywyknąć do tego ;)

Mnie niepokoi tylko to, że zewnętrzna część matrycy (obudowa, tam gdzie jest na środku znaczek HP) jest bardzo kiepsko wykonana i prawie w ogóle nie utwardzona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobre jest to że mi nawet w Colinie 04 nie działa wiatraczek ( włącza się tylko na chwile ładowania gry )

 

Na chłodzenie nie narzekam - jestem zadowolony w 101%. Brat ma laptopa i straszną lipę z chłodzeniem - jak trzyma na kolanach z 30minut to zaczyna mu się grzać i resetować (a wiatraczek mu pracuje cały czas)

 

Mnie niepokoi tylko to, że zewnętrzna część matrycy (obudowa, tam gdzie jest na środku znaczek HP) jest bardzo kiepsko wykonana i prawie w ogóle nie utwardzona

 

Ehh.. Dopiero teraz to zauważyłem. Racja - mam to samo.

 

Ale ogólnie: Zadowolony! ;)

 

///

 

Edit - Jutro mija termin możliwego zwrotu - chyba zostawiam, co Wy na to? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na X1250 Sims 2 sprawnego działania nie wróżę. Ale laptop do zastosowan biurowych (desktop, office, www, sluchanie muzyki) jest z niego w sam raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre jest to że mi nawet w Colinie 04 nie działa wiatraczek ( włącza się tylko na chwile ładowania gry )

Farciarz. W moim T61 kręci się non stop, czy to word czy gra :/

 

Co prawda to już T7300 2x2GHz i karta nvidii, ale sam fakt iż nawet bez obciążenia ciągle chodzi lekko wnerwia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z mojego hp jestem cały czas zadowolony - zastąpił mi aktualnie pcta. Używa mało prądu - rzadko kiedy gram dlatego praktycznie cały czas "na nim siedzę". Ostatnio gram sobie tylko w vc i cs - w ogóle się nie grzeje - jestem zadowolony w 101% :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1000zl roznicy w cenie. IMHO nie warto. 8400GS jest tez slaby. Mam te karte w swoim laptopie, z ktorego wlasnie pisze (dv9500ew). World Warcraft i Lord of the Rings Online dzialająja OK, wiec mi wystarcza. Ale do powazniejszego 8400GS jest stanowczo za słaba. Szczerze? Chetniej bym zaoszczedzil i wzial tamtego pierwszego HPka niz tego, ktorego teraz proponujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jaki byscie polecili do pracy biurowej + kilku srednio wymagajacych gierek (czyt. dla kobiety) ?

w zwiazku z praca lapciak musi miec Czytnik linii papilarnych

 

bo wg mnie 4gb ramu w tym drugim to za duzo...

 

cena do jakis 3000pln netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item359564183_ibm_thinkp...o_vb_torba.html

http://www.ceneo.pl/1446393

 

 

Coś innego 'lepszego' znajdę do 3000 zł ? ;] Bo szukam szukam i nic lepszego zbytnio nie mogę znaleźć... na grafice mi nie zależy.. dysk 160GB, 2 GB RAM, jakiś Core 2 Duo, no i żeby bateryjka ze 3 godziny wytrzymała i najważniejsze: Matryca matowa ;]

 

Chętnie posłucham jakiś uwag.. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adrian ma też lenovo jak dobrze pamiętam ;) Może też się wypowie :)

 

DELL Inspiron 1525 ma błyszczącą.. a tego nie chcę .. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

90% matryc to teraz są Glare wiec nie będziesz mial wielkiego wyboru.

 

@moron Ja bym dla kobiety kupił tańszego HP. Na przykład http://www.ceneo.pl/1421121 (w zupełności wystarczy pozatym jest ładny co dla kobiety ma znaczenie ;)) Miałem styczność z tą seria HP i nie było żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrian ma też lenovo jak dobrze pamiętam :) Może też się wypowie :)

 

DELL Inspiron 1525 ma błyszczącą.. a tego nie chcę .. ;/

Prawie rok czasu mam lenovo, użytkowany jest dość intensywnie i działa dalej bez zarzutów, bateria trzyma nadal jak na początku (~3h).

 

@BOSS też z chęcią poczytam co masz do powiedzenia negatywnego o lenovo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@BOSS też z chęcią poczytam co masz do powiedzenia negatywnego o lenovo ;)

http://fiedoruk.pl/lenovo/

1. Rozłazi się obudowa. Swobodnie można już kartkę wsunąć.

2. Pękła z boku.

3. Wybrzusza się górna klapa.

Laptop może z 2x opuścił mieszkanie. "Samo" się stało :/

 

Jak uporam się z mgr to wysyłam do reklamacji, jak mi nie uznają zacznie się młyn :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@BOSS to widocznie masz albo pecha albo nim żucałeś ;)

W moim obudowa jest nienaruszona chociaż bardzo często jest użytkowany w terenie.

 

EDIT: po fotkach widać, że jednak mamy inne modele

Jedynie co to będę musiał mu klawiaturę przeczyścić od środka na stykach (najczęściej używane klawisze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×