Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam!

Chciałem się dowiedzieć co sądzicie o firmie cjc.pl? Szukałem ale nie znalazłem żadnych konkretnych opinii.

 

Moduł dodawania opinii o firmie: http://www.webhostingtalk.pl/opinie/dodaj_opinie/128-cjc-pl/

Profil firmy: http://www.webhostingtalk.pl/katalog/firma/128-cjc-pl/

Dyskusje o ofercie i firmie: http://www.webhostingtalk.pl/topic/34252-dyskusje-cjcpl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

strona fajna, ale te ceny.. no i skrytka pocztowa w kontakcie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oferta srednia (widzialem lepsze) ale na krzaka to nie wyglada;) a to ze skrypta w adresie - hmm, niekoniecznie musi to byc odrazu cos zlego:) Strona dosc czytelna i nie ma dziwnych "kwiatkow" ;) Tez mozna polecic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
layout ich strony z szablonu, w dodatki przesadzili z czcionka ;)

 

hosting mlody, ma raptem nie cale 2 miesiace, trudno powiedziec.

 

inwestujesz w ciemno ;)

 

Oj chyba nie widzidzisz opisu :-) Utrzymaliśmy się rok i nadal inwestujemy w sprzęt. A co do skrytki - załóż konto - dane sprzedawcy będą pełne. Pozdrawiam Paweł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te 2 miesiace to ocenialem na podstawie uptime'u serwera ;)

 

 

Hehe ciekawa wytyczna ;)

 

Strona in plus, zacheca, BTW gdzie to stoi bo nie mtr'owalem ;)

 

Edited:

 

My traceroute [v0.69]omega (0.0.0.0)(tos=0x0 psize=64 bitpattern=0x00) Thu Feb 1 16:53:31 2007

Keys: Help Display mode Restart statistics Order of fields quit

Packets Pings

Host Loss% Snt Last Avg Best Wrst StDev

 

9. hetzner-gw.ip.tiscali.net 0.0% 39 39.1 45.2 39.0 156.7 20.5

10. hos-bb1.juniper3.rz6.hetzner.de 0.0% 39 52.6 56.9 39.5 167.9 26.4

11. et.1.13.rs3k43.rz6.hetzner.de 0.0% 39 48.5 54.9 39.5 144.7 19.9

12. cjc.pl 0.0% 39 47.2 52.0 39.1 78.1 10.2

 

Dojczland :) Nie bylo pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie - istniejemy od końca stycznia 2006 - dla jednych mało , ale jest już jakaś gwarancja, ze nie znikniemy za 2 miesiące. Oferta skalkulowana tak, aby działalność była opłacalna - nie sztuka rozdawać konta za darmo i zaraz zniknąć. A strona nie jest oparta na szablonie - podstawą był skrypt zarządzana powiązany z panelem klienta z przerobioną stroną główną. Pozdrawiam Paweł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Założyłem konto testowe i na razie mogę wyrazić pozytywną opinię. Bardzo dobry i szybki kontakt z administracją, szybkie ftp. Jak coś więcej zobaczę to może napiszę ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moglby ktos jeszcze wypowiedziec sie w temacie cjc.pl?

czy maja limity wielkosci bazy danych?

 

pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co sądzicie o pośrednictwie cjc.pl w zakupie serwera dedykowanego w hetzner.de ?

1. po jakim czasie od wpłynięcia pieniędzy na konto serwer jest gotowy do odbioru

2. jak oceniacie pomoc techniczna i szybkość reakcji na jakieś problemy z serwerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ma ktoś może jakąś styczność z firmą cjc.pl? Oferta wygląda bardzo ciekawie :P

Dostałem na miesiąc konto testowe więc potem opiszę wrażenia B)

 

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tam nie działa DA

Witam

Pierwsze słyszę... Nie zdarzyło się nam, aby akurat DA nie działo.

Był problem ale na serwerze testowym (Polska) z phpmyadminem (co zaraz zgłosił @szymo)- nie chciał współpracować - ale problem został zaraz naprawiony.

Z tego co widzę @Matjas masz konto na głównym serwerze (Niemcy), więc na 100% nie jest to problem DA. Skontaktuj się proszę via PW lub email - zobaczymy co się tam dzieje.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę prosić jakieś nowe opinie o cjc.pl??

Bo uptime 100,00 % robi wrażenie :)

 

A co do ich strony............ pierwsze co mi wpadlo w oko to to że mają ikonke serwisu statystyki-stron.pl w ,,POLECAMY" :)

 

2gy3dc5.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Firma świetna, naprawdę mogę ich polecić, mam tam od jakiegoś czasu serwer vps, pakiet 3 i pomimo wielu problemów jest ok, jedyny minus to słabe serwer. procesor 1ghz to nie dużo dla "bardziej wymagających", tak więc:

 

kontakt: 10/10

jakość: 8/10

vpsy: 4/10

zwykłe serwy: 7/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flock can't find the server at www.cjc.pl.

Tylko ja tak mam ?

 

Nie, nie tylko Ty tak masz. Dzisiaj serwer leży od ~14 godzin i niestety to nie pierwsza taka kilkunastogodzinna awaria w tym miesiącu. Bywają też dziwne kilku godzinne braki dostępu np. domena http://example.com nie działa ale w formie http://www.example.com działa.

 

BOK na maile nie raczy odpowiadać, o braku przeprosin czy rekompensaty za awarie już nie wspomnę.

 

Niestety ale niska cena = niska jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ustosunkuję się do powyższego postu - w dniu dzisiejszym nastąpiła awaria serwera z polskiej lokalizacji (eFuturo) - pomimo niedzieli serwer został naprawiony i jest od dłuższego czasu online (usterka została usunięta)- co było przyczyną powyższego stanu ? Nie mamy odpowiedzi od eFuturo - myślę, że informację uzyskamy jutro.

Do klientów , którzy napisali na adres biura wysłaliśmy informację o problemie (wraz z przeprosinami)po usunięciu usterki, do pozostałych, korzystających z BOK zaraz po otrzymaniu zgłoszenia- więc proszę nie zarzucać braku kontaktu. Po drugie, informacja o awarii jest zamieszczona w panelu klienta, a po trzecie nie możliwe, ze nie działała domena cjc.pl - jest ona umieszczona na innym serwerze... Prosiłbym o kontakt przedmówcę w celu wyjaśnienia nieścisłości.

Przepraszam klientów za brak dostępu do usług na serwerze z lokalizacją w Polsce, wszelkie informacje i pytania proszę kierować poprzez BOK w panelu klienta.

Pozdrawiam P.Czechowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było niedomówień: niedziałający serwer cjc: ns5.cjc.pl drugi identyczny wynik był dla serwera ns6, za wypowiedź N3T5kY nie mogę odpowiadać.

 

Do klientów , którzy napisali na adres biura wysłaliśmy informację o problemie (wraz z przeprosinami)po usunięciu usterki, do pozostałych, korzystających z BOK zaraz po otrzymaniu zgłoszenia- więc proszę nie zarzucać braku kontaktu.

 

W dniu 06-01-2010 (środa) o godzinie 10.10 wysłałem do Państwa email o następującej treści

 

Od wczoraj mam problemy z dostępnością serwera, wczoraj problem występował tylko dla jednej domeny a dzisiaj nie działa żadna z zaparkowanych u Was domen. Komunikat jaki wyświetla przeglądarka to "Nie odnaleziono serwera", przez co strony moich klientów leżą. Nie działa też Wasze forum http://forum.cjc.pl/ 404 - not found i nie mogę zalogować się do panelu rozliczeniowego. Proszę o interwencję i informacje jak długo może potrwać awaria.

 

Następny email z pytaniem co się dziej i jak długo to ma jeszcze potrwać wysłałem 06-01-2010 godz. 15:05, do dnia dzisiejszego (minęło 18 dni) nie otrzymałem odpowiedzi, w panelu klienta także nie ma informacji o awarii jak i jej przyczynie: screen dla zainteresowanych więc moim skromnym zdaniem mam prawo zarzucić brak kontaktu .

 

Wszelkie czynności wyjaśniające jakie Państwo dziś podjęli nastąpiły dopiero po tym jak napisałem poprzedniego posta, w chwili gdy go pisałem w panelu klienta nie było żadnej informacji (nie posiadam screena ale następnym razem obiecuje zrobić żeby nie być gołosłownym) i obawiam się, że gdyby nie mój post na tym forum byłoby tak samo jak 6-go stycznia.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedziela 7 marca kolejny pad serwera cjc.pl :/ w eFuturo

 

Ehh co za firma, szkoda gadac, telefonow wcale nie odbieraja, zeby sie cos dowiedziec, nawet co swoim klientom mam powiedziec - kiedy cos ruszy.

 

Pani Agata chyba pracownik odpisuje raz na jakis czas na e-mail, a do szefa P. Czechowskiego nie ma zadnego kontaktu.

 

Styczen: 2 awarie - 6 styczen, 24 styczen

 

 

Pirma jak firma, tylko zaplacisz kase, a pozniej zero pomocy i odzewu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×