Skocz do zawartości

hyhyhy

WHT Pro
 • Zawartość

  442
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

3 obserwujących

O hyhyhy

 • Ranga
  xxx

Informacje osobiste

 • Firma
  Tey.pl
 • Imię
  Arturo

Metody kontaktu

 • Strona WWW
  http://hacking.pl

Informacje profilowe

 • Skąd
  Słupsk / Wrocław
 • Zainteresowania
  Konfiguruje, optymalizuje, zabezpieczam, pomagam...
 1. Rusel - Dyskusja

  Witam i przepraszam - tak właśnie zacznę to zdanie. Przepraszam was, wszystkich użytkowników jak i poważnych ludzi za wszelkiego rodzaju przekręty, które miały miejsce przez ostatnie pół roku. Swoim szczeniackim zachowaniem pokazałem, że nie można ufać nawet ludzią, któzi te zaufanie mają, przynajmniej w pewnym stopniu. Nie myśląc logicznie, robiłem rzeczy, na których ucierpiała nie tylko moja osoba, ale co najważniejsze - moi klinenci, któzi zaufali mi i mieli pewność, że jestem poważnym i odpowiedzialnym człowiekiem. Moje zachowanie uwarunkowane było osobistymi problemami, w których poniekąd wszystkich was wmieszałem, a czego nigdy nie powinienem zrobić. Na te osobiste problemy złożyło się wiele czynników, które wyrządziły szkodzy finansowe jak i moralne wielu użytkowników tego profesjonalnego forum. Czytając te posty, sam sobie nie mogę uwierzyć, do jakże tragicznego stanu doprowadziłem nie tylko swoją osobe, ale i pociągnąłem za sobą jeszcze kilka zupełnie nie związanych z tą sprawą ludzi. Pan Grzegorz Łyżwiński nie miał pojęcia, że robie tak, a nie inaczej. Nie jest związany z żadną transakcją która została przeprowadzona przeze mnie. Poza tym, w firmie LiveNet nie pracuję już od 3 miesięcy. To ku woli wyjaśnień. Pieniądze, które mi powierzyliście wykorzystałem dla siebie... Wiem, że jest to zupełnie niezrozumiałe, lecz przez ostatni rok moim życiem rządziły ciągłe niepowodzenia i upadki. Oczywiście jestem świadom tego, iż to was nie interesuje, że po prostu chcecie odzyskać swoje pieniądze. Sprawa wygląda następująco - aktualnie przebywam w klinice w gdańsku, czekam na kilka zabiegów. Część z was złożyła już wnioski do prokuratury, jednak jeżeli są jakieś osoby, które chciałyby załatwić sprawę polubownie... Za 3 tygodnie prawdopodobnie wychodzę ze szpitala. Jestem gotów spotkać się z każdą osobą, z którą robiłem 'interesy' i oddać pieniążki. Gwarantuje to. Niestety troche czasu zajęło mi zrozumienie swojego błędu, który jest tragiczny w skutkach... Nie potrafie wyrazić swojego żalu jak i pretensji do siebie, zapewne każdemu tu z was po prostu brak słów... Jeżeli jest ktoś zainteresowany moją propozycją zwrotu pieniędzy pod koniec Czerwca - proszę o kontakt - ruselek@gmail.com. Po spotkaniu się osobiście, przedstawie każdemu z was moją sytuacje która doprowadziła do aktualnej sytuacji i myślę, że mając odrobinę serca, zrozumieją mnie Państwo. Z poważaniem, Artur Grabowski.
 2. -1 Nowych Wiadomości

  Ja mam -6 Nowych wiadomości.
 3. Rusel......

  Nic nie zwijam. Poza tym nie mam żadnego interesu. Ze wszystkimi osobami które 'oszukałem' skontaktuje się osobiście i wyjaśnię wszelkie wątpliwości. Zrobię to, co do mnie należy i wszystko zostanie sprostowane. Po prostu zainstniałe sytuacje wynikły z powodów osobistych i niezależnych ode mnie. Pozdr.
 4. Serwery Z Hetzner.de

  @Adi, dla tak dobrze prosferującej marki jak masternet 10 ojro to chyba nie majątek;> Może przez te pady... inwestują w lepszy sprzęcik or something like that;>
 5. Tak jak wyżej, panel DirectAdmin z licencją lifetime (30 lat) + spolszczenie. Cena 250zł. Aktualnie mam dwie sztuki do sprzedania. rusel@5gb.pl / PW. Pozdr.
 6. .htacess I Mod_rewrite

  A masz w ogóle go enabled? Zobacz w mods_enabled czy jakoś tak... Pozdr.
 7. ba ha ha Swsoft... korzystasz z confixxa czy pleska? Czy jeszcze innego shitu?:/ Osobiście nie trawie swsofta... Nie rozumiem ludzi którzy kupują u nich panele Pozdr.
 8. Ubuntu I Problem

  Może lepiej rusz głową spróbuj rozwiązać ten problem?
 9. Cesja Domeny... No Właśnie?

  Domena trafi tam, gdzie klient zechce ją sobie przenieść (inny registrar) bądź zostanie az jeśli klient będzie mieć tam konto. Cennik będzie gdzieś tu http://www.google.pl/search?hl=pl&q=si...+Google&lr= Pozdr.
 10. @seraphin... skądś Cię kojarze... ircujesz? linuxstorm? <:
 11. Ubuntu I Problem

  to pobierz z przeglądarki i zainstaluj via shell?;|
 12. Ubuntu I Problem

  haha rozbrajasz mnie:P
 13. Ubuntu I Problem

  No właśnie :/ i to jest ten ból...
×