Skocz do zawartości

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

 1. Wczoraj
 2. Strona na darmowym hostingu i bez linku ma szanse się pojawić w google (ale lepiej choćby dodać ją do indeksowania google) Tak można stworzyć ciekawą stronę. ale pewnie prędzej, czy później dojdziesz do wniosku, że może być potrzeba jej pozycjonowania. Brak pieniędzy jak najbardziej można nadrobić zapałem, jeżeli będzie wystarczająco dobra to może coś osiągnąć.
 3. Przechwytywane Domeny

  Bardzo często tak jest, że 1 przejmujący domenę ją sprzedaje. Są dostępne narzędzia pozwalające sprawdzić domeny, które niedawno nie zostały przedłużone - takie da się zarejestrować. Przechwycenie domeny i rejestracja za 1zł jest możliwa - aczkolwiek, raczej nie ma co liczyć, że się znajdzie jakąś wartościową domenę (jest sporo takich sobie nazw, które zapewne nigdy nie były użyte, ale komuś mogą się przydać). Są też narzędzia wyszukujące kończące się domeny, ale lista jest tak długa, że znalezienie tam 1, której właściciel nie przedłuży to kwestia wielu godzin spisywania i później próby rejestracji. Mnie swego czasu bawił/wkurzył jakiś "pseudo domeniarz", który wychwycił moją domenę, której jeszcze do niczego nie używałem i chciał za nią 3k (było na niej 0 ruchu) - ja ją kupiłem za 1zł i nie przedłużyłem (chciałem przenieść gdzieś indziej, ale było to wtedy problematyczne i się spóźniłem z formalnościami). Oczywiście dla mnie nie była warta nawet 200zł..., więc jej nie kupiłem, w najgorszym wypadku uznałem, że kupię kiedyś jakąś podobną - jak zacznie mi być potrzebna/będę mieć coś wartościowego do opublikowania na niej. Poczekałem z 2 lat-a i odzyskałem domenę, rejestrując ją ponownie (aczkolwiek nie za 1zł, bo potem przedłużenia są sporo droższe niż u konkurencji).
 4. Mam problem z wyborem hostingu ktory zapewni mi mozliwosc wirtualizacji na serwerze dedykowanym. Glownie zalezy mi na tym, zeby to byl wlasny system (mam licencje na Windows Server 2k19) oraz mial wlaczana opcje wirtualizacji (hyper-v / docker). Nielimitowany transfer oraz lacze 1Gbps Budzet okolo 400 PLN/ MIES
 5. Możesz mieć 2 serwisy na 1 ip. Wg mnie google wykryje, że to jest na 1 ip, ale nie wiadomo czy i jakikolwiek ma to wpływ - znajdziesz głosy, że żaden, ale że spory także. Jak nie masz wyraźnego powodu to raczej bym odradzał cloudflare - raczej wydłuży czas wyświetlenia strony, google rozpozna, że to z cloudflare. 2 ip można mieć na 1 serwerze. PS1. Wg. mnie to takie wzajemne linkowanie albo niewiele da albo nic. SEO się robi inaczej. PS2. Jak je nawzajem połączysz linkami to przestaną być niezależne.
 6. [sprzedam] Reflinki.pl od 1 zł

  Reflinki.pl Zapraszam na aukcję: Reflinki.pl (link referencyjny) służy do zapraszania kolejnych osób do programu, gry itp. W zależności od serwisu, za każdą zaproszoną osobę otrzymujemy określone profity. https://www.aftermarket.pl/aukcja/2470443/
 7. Ja korzystałam z usług firmy Softi. Profesjonalne podejście do klienta oraz pomysłowe i oryginalne grafiki.
 8. Ostatni tydzień
 9. Sprzedam domenę softwarepatch.pl. Może być sama domena lub cały serwis z istniejącym layoutem i tekstami. Obecne statystyki: DR: 30 UR: 31, TF Root: 33, URL TF: 42, CF: 31, Referring domains (majestic): 742. Oferty proszę wysyłać na priv.
 10. Wymagania: Windows Serwer 2012, 6 rdzeni, 50GB RAM, SQL serwer na 5 instancji może być WEB, RAID 2x SSD 1T, 50x RDP, transfer na dobę +/- 200GB, cena roczna
 11. Minelo sporo czasu, ale zlecenie nadal otwarte jako ze nie mialem czasu wczesniej zeby sie tym zajac. Podbijam !
 12. Jestem od roku na dhosting po przesiadce z nazwy i bardzo sobie chwalę
 13. Dzień dobry, zakładam hosting zdjęć i od kilku tygodni męczę się z systemem drag & drop. Swoją stronę bazuję na skrypcie open-source, dosyć mocno go zmodyfikowałem na swoje potrzeby. Na wstępie chciałbym dodać, że nie jestem programistą, nie znam języków programowania (mimo to potrafię odnaleźć się w większości skryptów HTML/PHP/Javascript). Całość wygląda tak: użytkownik upuszcza swój obrazek w wyznaczonym CSS-em miejscu na stronie... <script> function drag_drop(event) { event.preventDefault(); $('#upload-form').submit(); } </script> <div id="drop_zone" ondrop="drag_drop(event)" ondragover="return false"></div> ...a następnie obrazek powinien iść do skryptu upload.php, który wygląda tak - https://pastebin.com/eJej84Du (wkleiłem niezmodyfikowaną, czystą wersję pliku prosto z githuba). Problem w tym, że upload.php został stworzony przez autora do ręcznego wybierania zdjęcia eksploratorem plików, a nie 'przeciągnij i upuść'. <div id="select-image" class="box"> kliknij aby wybrać zdjęcie </div> <form id="upload-form" class="hidden" name="upload" method="POST" action="upload.php" enctype="multipart/form-data"> <input id="image-input" name="image" type="file" /> </form> <div id="cancel-image" class="hidden"> <span>Chcę wybrać inne zdjęcie!</span> </div> I przez to na mojej stronie wyskakuje zaprogramowany komunikat skryptu, którego zadaniem jest weryfikacja rozszerzenia wysyłanego pliku (jest to hosting zdjęć, a nie innych plików). Obawiam się, że skrypt drag & drop nie przekazuje wysyłanego zdjęcia do upload.php poprawnie. I w tym miejscu kończą się też moje kompetencje, dlatego przychodzę z prośbą o pomoc w modyfikacji pliku PHP. Na życzenie udostępnię cały kod, lub link do strony na prywatnej wiadomości. Z góry dziękuję i pozdrawiam. //link do strony na githubie autora: https://github.com/lfiore/upld/tree/master/public
 14. Zapraszam do nas, serwer w chmurze na SSD, szczegóły na PW, 14 dni testu
 15. Przy takiej ilości zdecydowanie tylko własny serwer. Ewentualnie możesz pomyśleć o jakimś resellerze z dobrymi parametrami, gdzie założysz 200 kont indywidualnych dla każdej ze stron.. ale jednak nadal skłaniałbym się do własnego serwera.
 16. Najlepiej to chyba jest na swoich stronach prowadzić zintegrowanego bloga co nie ?
 17. pełno jest dzisiaj tych poradników w internecie, ale już mniej konkrenych miejsc gdzie można dodać linki.
 18. wpływ linków na SEO

  Dbać i się starać promować swoją stronę jak najbardziej i będą wyniki
 19. Koszt pozycjonowania

  koszty kosztami, ale na pewno coś jest jasne bez czynników, np od jakiej kwoty się zaczyna dyskusja. Jaka jest waszym zdaniem to kwota minimalna?
 20. Dziwne rzeczy tu piszesz, dlatego chciałbym to wyjaśnić. Cały plus naszej usługi jest właśnie w skalowaniu i płaceniu tylko za to, co się faktycznie wykorzysta. Pay-per-use ponad parametry podstawowe, to popularne rozwiązanie w rozwiązaniach chmurowych, które przenieśliśmy do świata hostingu z myślą właśnie o osobach, które mają sporo stron. Logika jest tu taka, by faktycznie płacić za faktyczne potrzeby i nie przepłacać za pusty przebieg. Mimo wszystko możemy zaproponować stałe parametry za określoną, równie stałą opłatę, to wszystko jest do ustalenia. Wcale nie trzeba korzystać z automatycznego skalowania. Dodatkowo każdy użytkownik może zaplanować wydatki i je kontrolować. Można np. ustalić górne limity parametrów, albo ustalić sumę, jaką maksymalnie można pobrać np. w skali mc, to zapewnie lepszą kontrolę nad tym wszystkim i oszczędności. Ze mną jeszcze nie rozmawiałeś, wydaje mi się, że mogę mieć świeższe spojrzenie na wszystko i być może dalej pomóc. Jeśli nie, to przynajmniej Twój feedback do czegoś się przysłuży. Nie proszę o wiele, daj przynajmniej na maila namiar na swoje konto u nas, to pozwoli mi prześledzić korespondencję z nami i wyciągnąć wnioski. W innym razie pozbawiasz nas szansy na pochylenie się nad tym i być może rozwiązanie w przyszłości dla innych. Mamy wielu klientów liczonych w dziesiątkach tysięcy, to nasze nie pierwsze rodeo, satysfakcja i rozumienie naszej usługi jest wysoka, ale rozumiemy też, że nie każdemu może przypaść do gustu. Pamiętajmy jednak proszę, że każda sytuacja jest oddzielna i powinna być oddzielnie traktowana, to nie tendencja, tylko Twoje zdanie i sytuacja związana z Tobą. Jak widzisz trudno, żebyśmy naciągali, skoro sam w panelu masz kontrolę na tym jak to działa, nad parametrami i wydawanymi pieniędzmi. Automatyczne skalowanie można też wyłączyć. pozwól ze sobą porozmawiać, albo przynajmniej daj namiar na swoje konto u nas, pomożesz też innym. Ja wyciągam do Ciebie dłoń, liczę na Ciebie i mam nadzieję, że jesteśmy w kontakcie. Przypominam mail: luke@dhosting.pl
 21. Zachęcamy Cię do skorzystania z atrakcyjnej cenowo propozycji, którą jest WordPrees Cloud Biznes. Jeżeli posiadasz już usługę WordPress Cloud w nazwa.pl, pamiętaj o możliwości podwyższenia parametrów serwera. Zapraszamy również do zapoznania się z najnowszą ofertą VPS Speed https://www.nazwa.pl/vps/. W razie pytań skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta.
 22. zapomnij #Luke, rozmawiałem z Wami kilka razy, napisałem dziesiątki wiadomości na Helpdesk24. Zwyczajnie naciągacie na elastyczne skalowanie, nic więcej. Dać Wam kasę na 3GHZ w procesorze, ustalicie wówczas, że moje wymagania to 5GHZ, zapłacę za 5GHZ ... reszta dobrze znana. Wynoszę się z tego syfu, będę przestrzegał innych. Na forum jesteście niczym złoto, grzeczni, skorzy do pomocy, a braki w klientach obijacie elastycznym. Dziękuję bardzo.
 23. Zamiast żałować, odezwij się na luke@dhosting.pl, daj znać co się dzieje, jakie masz problemu, podaj namiar na swoje konto u nas i zobaczymy co da się zrobić. Zawsze jest jakieś wyjście, nie znam Twojej sytuacji, ale jestem przekonany, że wspólnymi siłami uda się znaleźć jakieś rozwiązanie. Zresztą to też cenny feedback dla nas i szanas, żeby spojrzeć na problem również z Twojej strony i dalej coś z tym zrobić. Serio, odezwij się, spojrzę na to świeżym okiem i zobaczymy w czym rzecz.
 24. Również jestem klientem dhostingu i żałuję, że tam siedzę. Ciągłe problemy z serwerem, tym całym ściemniającym elastycznym skalowaniem, Boże chroń przed dhostingiem !
 1. Załaduj więcej aktywności
×