Skocz do zawartości

Malgorzata3000

Nowy
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

O Malgorzata3000

 • Ranga
  Nowy użytkownik
 1. Hosting z określonymi minimalnymi parametrami

  Ogłoszenie jest już nieaktualne. Temat zamknięty.
 2. Hosting z określonymi minimalnymi parametrami

  W PW nie ma żadnego adresu e-mail, jest tylko strona https://sf(...)ra na której już byłam. Jak napisałam, próbowałam na 2 Państwa stronach wysłać wiadomość i nic się nie dzieje po kliknięciu «wyślij». Proszę podać adres e-mail, abym mogła napisać do Państwa maila. Dlaczego tak się Państwo ukrywają przed klientami? )-: Próbowałam pisać na podanej stronie oraz jakiejś z «free» w nazwie (znalezioną w Państwa postach). Efekt taki sam - po kliknięciu Contact / Kontakt nic się nie dzieje. @all Czy ktoś z Was ma jeszcze jakąś ofertę? Zapytanie jest jeszcze aktualne. EDIT: może być też wersja PHP7.4 której konfiguracja wspiera wszystkie wymienione funkcje. Będzie to jednak wymagać z mojej strony zmian w kodzie i testów.
 3. Hosting z określonymi minimalnymi parametrami

  Proszę o podanie adresu e-mail. Próbowałam wysłać wiadomość na 2 państwa stronach i po kliknięciu wyślij nic się nie dzieje.
 4. Nie wiem, czy piszę w odpowiednim wątku, ale dział giełda widzę jako zablokowany, toteż sądzę, że moje pytanie nie mieści się w nim. Po perypetiach z jedną firmą - brak samoodnawialności certyfikatów Lets Encrypt (nie sprawdzali też tego ręcznie, czekali aż zgłoszę sprawę), brak odpowiedzi na pytania, brak wywiązania się z zapiśow faktury (nie umieją liczyć do 6 - usługę świadczyli tylko 5 miesięcy), brak obsługi funkcji na serwerze php (trzeba było prosić o ich włączenie) oraz generalny brak informacji w zakresie co jest blokowane przez poszczególnych oferentów hostingu przychodzę utaj z zapytaniem, aby wspomóc się wiedzą Was. Poszukuję pilnie hostingu z następującymi minimalnymi wymaganiami: 1) Obsługa samoodnawialnego certyfikatu Let's Encrypt - musi się sam odnawiać i być przez 100% czasu - kiedy serwer jest dostępny - być aktualny. 2) Dostępność serwera na poziomie 98% czasu. 3) Obsługa zgodna ze spcyikacją php.net PHP 7.2 w zakresie funkcji: header("Access-Control-Allow-Origin: null") header("Content-Type: text/plain") file_get_contents('php://input') ini_get('post_max_size') microtime substr, hexdec, hex2bin, pack, unpack, str_pad, ctype_xdigit, str_split, strlen, chr, ord, sprintf, strtolower, substr_count, str_replace, count, strpos, strcmp fopen, flock, fseek, fread, fclose, ftell, ftruncate, fwrite posix_mkfifo, stream_set_blocking define, bcmul, bcadd, bcdiv, bcmod implode, array_reverse, explode, usort, asort, ksort, uksort hash, random_bytes stream_socket_client, stream_set_timeout set_error_handler, restore_error_handler gzdecode, gzinflate. 4) 2 bazy MySQL/MariaDB (typ obojętny). 5) Możliwość łączenia się ze stroną poprzez przeglądarkę Tor Browser (dopuszczalne są opóźnienia, wymagana możliwość połączenia z minimum 1/3 nodów Tora - parametr określany poprzez 30 zmian adresu, serwer odpowiada na minum 10 adresach z tej puli) - czyli mówiąc wprost: użytkownik na Tor Browserze nie dostanie furii i nie będzie musiał rozwiązywać captcha (z captcha wiążą się zgody na ciasteczka, nie zamierzam wymuszać od użytkowników zgód na ciastka google - chcę zapewnić uzytkownikom prywatność). 6) Panel zarządzania serwerem, w tym menedżer plików do ręcznej podmiany plików drogą HTTPS. Menedżer musi być niezależnie czy serwer wspiera FTP. 7) Brak limitu transferu. Rozwiązanie musi być tańsze niż 150 zł (preferowane do 100 zł rocznie). Wiem, że mogę kupić łącze i postawić to na komputerze, jednak chciałabym, by ktoś inny zajął się aktualizacją oprogramowania serwerowego itp, sprawami.
×