Skocz do zawartości

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

 1. Wczoraj
 2. Zapraszam do nas, serwer w chmurze na SSD, szczegóły na PW, 14 dni testu
 3. Przy takiej ilości zdecydowanie tylko własny serwer. Ewentualnie możesz pomyśleć o jakimś resellerze z dobrymi parametrami, gdzie założysz 200 kont indywidualnych dla każdej ze stron.. ale jednak nadal skłaniałbym się do własnego serwera.
 4. Najlepiej to chyba jest na swoich stronach prowadzić zintegrowanego bloga co nie ?
 5. pełno jest dzisiaj tych poradników w internecie, ale już mniej konkrenych miejsc gdzie można dodać linki.
 6. wpływ linków na SEO

  Dbać i się starać promować swoją stronę jak najbardziej i będą wyniki
 7. Koszt pozycjonowania

  koszty kosztami, ale na pewno coś jest jasne bez czynników, np od jakiej kwoty się zaczyna dyskusja. Jaka jest waszym zdaniem to kwota minimalna?
 8. Dziwne rzeczy tu piszesz, dlatego chciałbym to wyjaśnić. Cały plus naszej usługi jest właśnie w skalowaniu i płaceniu tylko za to, co się faktycznie wykorzysta. Pay-per-use ponad parametry podstawowe, to popularne rozwiązanie w rozwiązaniach chmurowych, które przenieśliśmy do świata hostingu z myślą właśnie o osobach, które mają sporo stron. Logika jest tu taka, by faktycznie płacić za faktyczne potrzeby i nie przepłacać za pusty przebieg. Mimo wszystko możemy zaproponować stałe parametry za określoną, równie stałą opłatę, to wszystko jest do ustalenia. Wcale nie trzeba korzystać z automatycznego skalowania. Dodatkowo każdy użytkownik może zaplanować wydatki i je kontrolować. Można np. ustalić górne limity parametrów, albo ustalić sumę, jaką maksymalnie można pobrać np. w skali mc, to zapewnie lepszą kontrolę nad tym wszystkim i oszczędności. Ze mną jeszcze nie rozmawiałeś, wydaje mi się, że mogę mieć świeższe spojrzenie na wszystko i być może dalej pomóc. Jeśli nie, to przynajmniej Twój feedback do czegoś się przysłuży. Nie proszę o wiele, daj przynajmniej na maila namiar na swoje konto u nas, to pozwoli mi prześledzić korespondencję z nami i wyciągnąć wnioski. W innym razie pozbawiasz nas szansy na pochylenie się nad tym i być może rozwiązanie w przyszłości dla innych. Mamy wielu klientów liczonych w dziesiątkach tysięcy, to nasze nie pierwsze rodeo, satysfakcja i rozumienie naszej usługi jest wysoka, ale rozumiemy też, że nie każdemu może przypaść do gustu. Pamiętajmy jednak proszę, że każda sytuacja jest oddzielna i powinna być oddzielnie traktowana, to nie tendencja, tylko Twoje zdanie i sytuacja związana z Tobą. Jak widzisz trudno, żebyśmy naciągali, skoro sam w panelu masz kontrolę na tym jak to działa, nad parametrami i wydawanymi pieniędzmi. Automatyczne skalowanie można też wyłączyć. pozwól ze sobą porozmawiać, albo przynajmniej daj namiar na swoje konto u nas, pomożesz też innym. Ja wyciągam do Ciebie dłoń, liczę na Ciebie i mam nadzieję, że jesteśmy w kontakcie. Przypominam mail: luke@dhosting.pl
 9. Zachęcamy Cię do skorzystania z atrakcyjnej cenowo propozycji, którą jest WordPrees Cloud Biznes. Jeżeli posiadasz już usługę WordPress Cloud w nazwa.pl, pamiętaj o możliwości podwyższenia parametrów serwera. Zapraszamy również do zapoznania się z najnowszą ofertą VPS Speed https://www.nazwa.pl/vps/. W razie pytań skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta.
 10. zapomnij #Luke, rozmawiałem z Wami kilka razy, napisałem dziesiątki wiadomości na Helpdesk24. Zwyczajnie naciągacie na elastyczne skalowanie, nic więcej. Dać Wam kasę na 3GHZ w procesorze, ustalicie wówczas, że moje wymagania to 5GHZ, zapłacę za 5GHZ ... reszta dobrze znana. Wynoszę się z tego syfu, będę przestrzegał innych. Na forum jesteście niczym złoto, grzeczni, skorzy do pomocy, a braki w klientach obijacie elastycznym. Dziękuję bardzo.
 11. Ostatni tydzień
 12. Zamiast żałować, odezwij się na luke@dhosting.pl, daj znać co się dzieje, jakie masz problemu, podaj namiar na swoje konto u nas i zobaczymy co da się zrobić. Zawsze jest jakieś wyjście, nie znam Twojej sytuacji, ale jestem przekonany, że wspólnymi siłami uda się znaleźć jakieś rozwiązanie. Zresztą to też cenny feedback dla nas i szanas, żeby spojrzeć na problem również z Twojej strony i dalej coś z tym zrobić. Serio, odezwij się, spojrzę na to świeżym okiem i zobaczymy w czym rzecz.
 13. Również jestem klientem dhostingu i żałuję, że tam siedzę. Ciągłe problemy z serwerem, tym całym ściemniającym elastycznym skalowaniem, Boże chroń przed dhostingiem !
 14. Witam. Poszukuję hostingu, który pomieści ponad 200 stron www w wordpressie. Spróbowałem już home.pl , nazwa.pl, dhosting, lecz coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że powinienem posiadać własny serwer-czy to jedyne co może mnie czekać? Pozdrawiam społeczność.
 15. Sprzedam serwer dedykowany Dell R530

  Oferta już nieaktualna. Do sprzedania pozostają dwie karta sieciowe światłowodowe 10Gbps: Intel Ethernet Server Adaptert X520 -LR1 SP PCI-E
 16. Witam Zlecę rekonfigurację serwera poczty opartego postfix+dovecot+mysql. Serwer obecnie działa w ograniczonym zakresie. To znaczy odbiera pocztę ale nie wysyła. Pozdrawiam Igorioo
 17. Hej, jeśli ktoś ma zalegające konto z licencją po projekcie to chętnie przytulę. FVAT mile widziana.
 18. Studiowanie - za i przeciw

  @a_o ordynarnie mówiąc - ze względu na kulture osobistą, wysławianie się, pisanie tekstów/opinii/wypracowań, cechy charakteru które mogę wykorzystać w pracy z tą osobą. i tak dalej Niestety ale osoby bez wyższego wykształcenia nie mają tego czegoś. Brzmi to okrutnie ale tak to wygląda. Studentów też się zatrudnia bo "im się chciało" pójść na studia. Co do kierunku: ja konczyłem IT a obecnie pracuję w marketingu
 19. Zapraszamy do skorzystania z naszej nowej promocji, szalone ceny i serwer z niebios: Serwer w chmurze Linux / Wordpress / Windows (3 opcje do wyboru) Miesięczna cena tylko 2.99 funta (czyli niecałe 15 złotych na miesiąc) Nieograniczone miejsce na dysku Nieograniczony transfer Nieograniczona ilość baz danych, stron, ftp itp Intuicyjny panel kontrolny (przygotowany na podstawie panelu cPanel) Ochrona Malware z darmowym skanerem Kilka wersji PHP od najstarszej do najnowszej Ustawienia DNS Ochrona Hotlink Dostęp do SSH Kopia zapasowa z opcja ściągnięcia na swój PC Statystyki oraz logi błędów 80+ aplikacji do instalacji jednym kliknięciem Wsparcie techniczne 24/7 (mówimy po Polsku) Serwer na miarę XXI wieku Oraz wiele innych opcji ... https://mzone.uk/?page_id=10 Sprawdź nas, oferujemy 14 dni darmowego testu .... Masz pytania, napisz do nas: https://mzone.uk/
 20. [dyskusje] hoseo.pl

  http://web.archive.org/web/20180816231156/http://hoseo.pl/
 21. [dyskusje] hoseo.pl

  Pierwsze słyszę o tej firmie, strona nie działa.
 22. [dyskusje] hoseo.pl

  Skoro od wczoraj z usługodawcą nie ma kontaktu, to raczej 6 lat temu nie mógł tego przewidzieć.
 23. Studiowanie - za i przeciw

  No dobra, ale skoro w wykonywaniu wielu zawodów studia nie są potrzebne, więc po co mimo wszystko rekrutujesz osoby, które i tak nie wykorzystają swoich umiejętności zdobytych na studiach, w wykonywanej pracy? Pytam, bo chcę zrozumieć logikę takiego postępowania.
 24. Studiowanie - za i przeciw

  Jestem za stary na takie dyskusje bo trochę uczelni skończyłem. nie musisz miec wyższego wykształcenia aby pracowac w dobrej firmie (czasem wystarczy znajomość 3-4 języków obcych). generalnie wychodzę z założenia, że matura musi być. Ale sam rekrutuję osoby tylko z wyższym wykształceniem (bez względu na to czy są po kierunku czy nie) - więc tutaj odpowiem: są branże gdzie bez wyższego wykształcenia nie znajdziesz pracy.
 25. [dyskusje] hoseo.pl

  Czy post nie zapomniałeś przypadkiem dodać 6 lat temu?
 26. No właśnie, wiele osób twierdzi, że studiowanie lekko się zdewaulowało. Że w zasadzie to dyplom nie gwarantuje już tak jak kiedyś dobrej pracy, i świetlanej kariery. Jak to wygląda z waszego punktu widzenia - czy warto jeszcze studiować? Jeżeli tak, to jakie kierunki? Jakie są korzyści wynikające ze studiowania?
 1. Załaduj więcej aktywności
×