Skocz do zawartości

cloudman

Użytkownicy
 • Zawartość

  41
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

cloudman wygrał w ostatnim dniu 8 Marzec

cloudman ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

1 Normalna

O cloudman

 • Ranga
  Czasami na forum

Informacje osobiste

 • Firma
  nazwa.pl sp. z o.o.
 • Imię
  Tomasz

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Kraków
 • Zainteresowania
  SysOps/DevOps, technologia cloud,
 1. Prezentacja strony w wynikach Google może zależeć od wielu czynników. Przede wszystkim należy sprawdzić, czy faktycznie mamy do czynienia z brakiem widoczności strony związanym z jakimś "banem" od Google, czy jest to kwestia np. złego doboru słów kluczowych lub słabej pozycji strony w wyszukiwarce. Można to zrobić wpisując w pasku adresu wyszukiwarki: site:nazwa.pl gdzie "nazwa.pl" w naszym przypadku będzie adresem strony WWW. Między "site:", a adresem witryny, nie powinno być przecinku. Jeżeli wyświetlą się nam jakieś wyniki, to znaczy, że Google zaindeksowało stronę, a jej "niewidoczność" w oczekiwanych wynikach wyszukiwania jest związana z błędami po stronie pozycjonowania. Istotnym elementem, wpływającym na pozycję strony w wynikach Google, jest szybkość wczytywania strony. Google premiuje strony, do których samo uzyskuje szybki dostęp. Dlatego warto korzystać z usług firm, oferujących szybki hosting, a także, jak w przypadku naszej firmy https://www.nazwa.pl/ - posiadają bezpośrednie węzły Content Delivery Network na terenie USA.
 2. Szukam VPS do VPN

  Zapraszam do przeglądnięcia naszej oferty https://www.nazwa.pl/vps/ . Masz możliwość zdecydowania nie tylko o ilości vCPU, rozmiarze dysku i ilości RAM, ale także o szybkości vCPU. Nasze VPSy uruchamiane są w chmurze wysokiej dostępności, w Data Center w Warszawie.
 3. Cms pod sklep internetowy

  CloudHosting e-Sklep to idealne rozwiązanie, przygotowane przez nazwa.pl. Dzięki naszej ofercie, w kilka chwil można uruchomić sklep internetowy, oparty na oprogramowaniu Prestashop, które jest jednym z najczęściej wybieranych i polecanych CMSów do prowadzenia e-handlu. Serwery CloudHosting gwarantują wysoką moc obliczeniową oraz nowoczesne rozwiązania, takie jak chociażby magazyn danych Memcached, który jest bardzo przydatny w przyspieszaniu działania sklepu internetowego. Oprócz doskonałej usługi, zapewniamy także 24h/7 wsparcie techniczne - w przypadku jakichkolwiek pytań można się z nami skontaktować poprzez infolinię, lub e-mailowo. Zapraszam do przeglądnięcia naszej oferty na stronie https://www.nazwa.pl/e-sklep/ !
 4. Nowe węzły CDN nazwa.pl na terenie USA CDN nazwa.pl działa nieoficjalnie już od ponad roku w Warszawie, Krakowie i Amsterdamie, pozwalając na skrócenie czasu otwierania stron klientów nazwa.pl zarówno w Polsce, jak i w Europie Zachodniej. Do dotychczas działających węzłów dodajemy dwa kolejne, w Seattle i Waszyngtonie. Ich zadaniem jest przyspieszanie działania stron internetowych utrzymywanych na hostingu nazwa.pl dla użytkowników z Ameryki Północnej, Azji i Australii oraz przyspieszenie indeksowania stron przez crawlery Google. Wprowadziliśmy także funkcjonalność czyszczenia pamięci serwerów CDN, a czas przechowywania informacji w węzłach został wydłużony. CDN nazwa.pl działa bezpłatnie dla każdej domeny skonfigurowanej na CloudHosting nazwa.pl. Aby z niego korzystać, nie trzeba dokonywać żadnych dodatkowych konfiguracji. Po dalsze ciekawe informacje zapraszamy na nasz blog!
 5. Polecany hosting pod woocommerce

  WooCommerce jest dobrym narzędziem do budowy małych sklepów. Duże sklepy polecalibyśmy budować w oparciu o Prestashop. Zapraszam do przeglądnięcia oferty https://www.nazwa.pl/e-sklep/ Oferujemy usługę optymalizowaną pod kątem Prestashop, z automatycznym instalatorem skryptu, którego wyróżnikiem jest konfiguracja wielu przydatnych wtyczek, które pozwalają Ci od razu rozpocząć pracę ze sklepem. Bardzo istotnym elementem usługi nazwa.pl jest możliwość korzystania z magazynów danych Memcached i Redis. W przypadku Memcached, Prestashop ma wbudowaną jego obsługę, a to znacznie przyspiesza działanie takich stron, jak sklepy internetowe. Gdybyś jednak chciał koniecznie zbudować swój sklep w oparciu o WooCommerce, nazwa.pl także ma ofertę dla Ciebie, którą przedstawiamy na stronie https://www.nazwa.pl/wordpress/ . Znajdziesz tam serwer z preinstalowanym WordPressem z WooCommerce, gotowy do rozpoczęcia sprzedaży w Internecie! W przypadku pytań, zapraszam do kontaktu!
 6. Witam, Koszt serwera Hosting Cloud Biznes w nazwa.pl jest to 900 zł netto / rok. Możemy sprawdzić, czy w przypadku Pana serwera będzie możliwość przejścia na niższy (tańszy) pakiet od nowego okresu rozliczeniowego (mamy obecnie tańsze pakiety za np. 200 zł netto / rok lub 400 zł netto na rok). Wszystko zależy od tego, ile miejsca zajmują Pana pliki (w tym strona WWW), bazy danych, poczta e-mail. Zachęcamy do kontaktu z naszym Działem Obsługi Klienta telefonicznie pod numerem infolinii 22 454 48 10 lub e-mail: kontakt@nazwa.pl. Sprawdzimy możliwości i zaproponujemy Panu rozwiązanie, które będzie na pewno dla Pana satysfakcjonujące. Wyjaśnimy też, jakich zasobów serwera potrzebuje Pan w ramach rzeczywistego poziomu wykorzystania usługi! Pozdrawiam!
 7. Jeżeli pliki nie muszą być dostępne online, a ma być to wyłącznie ich backup, zachęcamy do zapoznania się z ofertą Cloud Backup https://www.nazwa.pl/backup . Natomiast jeżeli pliki mają być dostępne online, przez WWW, wówczas idealnym rozwiązaniem będzie serwer CloudHosting Start. Aktualnie mamy promocję dla użytkowników forum webhostingtalk.pl - wystarczy wejść na https://top100.webhostingtalk.pl i skorzystać z linku promocyjnego, który pozwala na zakup usługi z 50% rabatem! Zapraszamy!
 8. Serwer Windows - pod bazę MSSQL

  Zapraszam do skorzystania z oferty VPS z Windows Server w nazwa.pl https://www.nazwa.pl/vps/ Serwery z lokalizacją w Warszawie, RAID-10 NVMe, chmura wysokiej dostępności. Koszt serwera VPS z Windows Server zaczyna się od 40 zł netto / m-c. W przypadku pytań, zapraszam do kontaktu, także przez prywatną wiadomość na forum!
 9. Cześć, zapraszam do zapoznania się z ofertą CloudHosting e-Sklep od nazwa.pl, w ramach której przekazujemy możliwość automatycznej instalacji Prestashop, z wyselekcjonowanymi przez nas najistotniejszymi wtyczkami, które od razu pozwalają na podjęcie pracy przy tworzeniu nowego sklepu. Ofertę można znaleźć na stronie https://www.nazwa.pl/e-sklep/ Warto wspomnieć, że w ramach CloudHostingu nazwa.pl udostępniamy możliwość korzystania z magazynów danych Redis i Memcached. W przypadku Prestashop, polecamy właśnie Memcached, który aktywujemy automatycznie przy instalacji sklepu. Hosting w chmurze, jaki oferujemy, to także gwarantowane zasoby mocy procesora (4x vCPU 5 GHz) oraz duże limity pamięci RAM (2 GB dla procesu PHP, 8 GB dla wszystkich procesów PHP), które można powiedzieć, że są niezbędne w przypadku sklepów internetowych. W przypadku pytań, zapraszam do napisania do mnie prywatnej wiadomości! Ps. oczywiście oferujemy 30 dniowy okres testowy, w którym można bez wnoszenia jakichkolwiek opłat sprawdzić działanie naszej usługi!
 10. Zapraszam do skorzystania z oferty CloudHostingu nazwa.pl. Panel co prawda nie DA, ale autorski, przy czym niedłogo powstanie jego nowa odsłona (3 motywy, także dla wielbicieli DA + motyw responsywny na urządzenia mobilne). Serwery z dyskami Intel Optane 3D XPoint i procesorami 5 GHz, z gwarantowaną mocą do 4x vCPU. Limit pamięci RAM to 8 GB, a dla pojedynczego procesu aż 2 GB. Cała oferta przedstawiona jest na stronie https://www.nazwa.pl/hosting/ Korzystając z promocji w rankingu TOP100 WEBHOSTINGTALK.PL można obniżyć koszt usługi o dodatkowe 50% w pierwszym okresie abonamentowym: https://top100.webhostingtalk.pl Wsparcie techniczne w nazwa.pl realizujemy 24h/7, przez e-mail oraz infolinię.
 11. Rok 2021 zapowiada się w nazwa.pl bardzo pracowicie! Po wielu zrealizowanych wdrożeniach, nie zwalniamy tempa i bieżącym roku planujemy zainwestować 12 milionów złotych w innowacje. Public Cloud, Private Cloud i Kubernetes Podstawowym celem na 2021 rok jest wprowadzenie usług Public Cloud i Private Cloud. Na bazie wysokodostępnej chmury wprowadzona zostanie również usługa Kubernetes, pozwalająca na zarządzanie, automatyzację i skalowanie aplikacji kontenerowych. Usługi SaaS i Serverless Usługi Software as a Service (SaaS) oraz Serverless pojawią się w ofercie nazwa.pl w drugiej połowie roku, a ich celem będzie ułatwienie wdrażania funkcjonalności za pomocą rozwiązań gotowych natychmiast do użycia. Wprowadzeniu usług SaaS będzie towarzyszyło również wdrożenie nowego modelu opłat w postaci subskrypcji i za realne użycie. Być może taki model opłat pojawi się również w ramach CloudHostingu. Byłaby to całkowita nowość na rynku polskim. Cloud Backup dla Windows, macOS i Linux Kolejną nowością będzie udostępnienie nowej wersji aplikacji Cloud Backup, która pozwoli na wykonywanie kopii zapasowych już nie tylko z komputerów pracujących pod systemem Windows, ale również macOS i Linux. Trwają również pierwsze prace nad wdrożeniem oprogramowania Mail Backup, służącego do archiwizacji poczty e-mail. CDN nazwa.pl Rozbudowujemy sieć serwerów utrzymujących kopie elementów strony WWW w różnych lokalizacjach bliższych użytkownikowi - Content Delivery Network (CDN). Mamy nadzieję, że do końca marca 2021 uda się uruchomić przynajmniej najważniejsze z nowych węzłów CDN nazwa.pl. CloudHosting Panel Już niebawem dla użytkowników usług CloudHosting udostępnimy nowy interfejs panelu zarządzania, który zastąpi dotychczasowy panel Actvie.admin. CloudHosting Panel, bo taką nazwę będzie on nosił, to aż 3 różne widoki desktopowe oraz technologia RWD, dzięki czemu możliwe będzie realizowanie wszystkich czynności związanych z obsługą hostingu na urządzeniach mobilnych. Po więcej ciekawych informacji zapraszamy na nasz blog
 12. Aplikacja WP-CLI na hostingu w nazwa.pl Z myślą o webmasterach, którzy na co dzień zajmują się WordPressem, wprowadziliśmy możliwość korzystania z aplikacji WP-CLI, jako komendy systemowej dostępnej na hostingu nazwa.pl. Dzięki temu narzędziu można zainstalować WordPress od postaw, dokonać jego aktualizacji, można instalować i aktywować dodatkowe moduły, tworzyć i przywracać kopie zapasowe baz danych czy zarządzać uprawnieniami użytkowników. WP-CLI pozwala także na tworzenie własnych funkcji, a to dzięki rozbudowanemu API. Ilość zadań, do których można wykorzystać WP-CLI, jest naprawdę imponująca! Więcej szczegółów na temat WP-CLI oraz praktyczne przykłady wykorzystania tej aplikacji przedstawiamy na naszym blogu >>> [link]
 13. Witam ponownie, Możesz takie ustawienie wprowadzić na serwerze CloudHosting w https://www.nazwa.pl. Poza domeną, nazwijmy to "główną" (czyli tą pierwszą z dodanych domen), możesz dodać do serwera nielimitowaną liczbę domen dodatkowych, które będą aliasami tej domeny "głównej". Każde konto e-mail utworzone w domenie "głównej", będzie funkcjonowało automatycznie w domenie dodatkowej. Możesz mieć domeny utrzymywane na innych niż nasze DNSach, wystarczy prawidłowo wskazać rekord MX dla tej domeny, aby był tożsamy z identyfikatorem Twojego serwera.
 14. Jeżeli ktoś chce sprawdzić jakość naszej usługi - może to zrobić bezpłatnie przez 30 dni. Pisanie tego typu komentarzy, które nie są podparte żadnymi dowodami (ewentualnie proszę o podanie adresu strony, z którą miałeś rzekomo kłopoty na naszym hostingu) jest co najmniej nieuczciwym działaniem. Jeżeli faktycznie miałeś kiedykolwiek usługę w nazwa.pl (chociaż z opublikowanego komentarza wynika, że nigdy jej nie miałeś), zapraszam do kontaktu przez prywatną wiadomość, jeżeli podasz mi dane hostingu, sprawdzę jego historię w naszej firmie i odniosę się oficjalnie do tego, co napisałeś.
 15. Witam, @XpectoPatronus Jeżeli oczekujesz najwyższej jakości usług, z 24/7 wsparciem technicznym realizowanym przez kilkuset osobowy zespół specjalistów - powinieneś skorzystać z oferty https://www.nazwa.pl/ Najlepszą rekomendacją usługi będzie na pewno możliwość jej przetestowania przez 30 dni bez żadnych kosztów. Nasi specjaliści w tym czasie zapewnią Ci migrację usługi od obecnego dostawcy do nas, a wykonamy to w dogodnym dla Ciebie i umówionym z Tobą terminie. CloudHosting od nazwa.pl to hosting w chmurze, który zapewnia Ci nie tylko najwyższą możliwą szybkość działania i odporność na awarie, ale także gwarantuje Ci określone zasoby mocy i możliwość rozbudowy usługi aż do 2 TB (2000 GB) pojemności bez konieczności wykupowania drogich serwerów dedykowanych. Jeżeli byłbyś zainteresowany naszą ofertą - w każdej chwili z każdym pytaniem możesz do nas zadzwonić na infolinię 801 33 22 33 / 22 454 48 10, nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji każdego dnia, o każdej porze. Wyjaśnimy wszystkie wątpliwości, doradzimy najlepszą usługę wg Twoich wymagań, zaplanujemy migrację hostingu. A to wszystko w ramach wspomnianego 30 dniowego bezpłatnego okresu testowego! Gwarantuję, że będziesz zadowolony! Jeżeli miałbyś jakieś pytania, zapraszam do kontaktu! Co do wypowiedzi użytkownika BlackIce, nie będę się odnosił, napiszę tylko, że poprosiłem go o kontakt bezpośredni ze mną, abym mógł zweryfikować, czy kiedykolwiek korzystał z usług nazwa.pl.
×