Skocz do zawartości

cloudman

Użytkownicy
 • Zawartość

  51
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

cloudman wygrał w ostatnim dniu 8 Marzec

cloudman ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

1 Normalna

O cloudman

 • Ranga
  Często na forum

Informacje osobiste

 • Firma
  nazwa.pl sp. z o.o.
 • Imię
  Tomasz

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Kraków
 • Zainteresowania
  SysOps/DevOps, technologia cloud,
 1. W nazwa.pl masz możliwość dokupienia dodatkowych adresów IP dla serwerów VPS, które będą geolokalizowane w różnych europejskich krajach - w Polsce, Niemczech, Francji, Włoszech, Hiszpanii lub Wielkiej Brytanii. Koszt jednego IP to 10 zł netto miesięcznie. Zarządzane serwerem VPS nie jest takie trudne, o ile posiada się trochę wiedzy z zakresu obsługi systemów opartych na Linuxie, oraz zainstaluje się jakiś panel zarządzania typu DirectAdmin, który konfiguruje większość usług. W nazwa.pl jest możliwość zakupienia panelu DirectAdmin w wersji Standard (bez limitu domen) w cenie 25 zł netto / mc. Jeżeli miałbyś pytania związane z ofertą - daj znać przez pw, lub zapraszam do kontaktu bezpośrednio z naszym Działem Obsługi Klienta (dostępnym całodobowo 24/7) pod nr infolinii 22 454 48 10, lub poprzez kontakt e-mail: kontakt@nazwa.pl.
 2. Strona hosting rozrywka

  Bo było a nie jest... Nie żyj przeszłością, wypowiadasz się na forum, publicznie. Nikt nie blokuje Twoich wypowiedzi, masz taką możliwość, aby powiedzieć co chcesz, chociaż piszesz o usługach firmy w czasie przeszłym, a warto, żebyś je sprawdził teraz. Poza tym oceniasz firmę przez pryzmat swoich wrażeń związanych z WHT, osobnym podmiotem. Nie rozumiem słowa przejęcie w tym kontekście. Jeżeli ktoś wystawił forum swojego czasu na sprzedaż, ktoś inny je kupił, to może warto zapytać też sprzedawcę, dlaczego tak postąpił? Najwyraźniej też miał pewne problemy. Nie ma co roztrząsać tematu, który nic nie wnosi do dyskusji w zakresie pytania użytkownika w tym wątku. Moim zdaniem, ważne aby wypowiedzi nie naruszały dobrych zasad, które powinny każdego równo obowiązywać. I tego się trzymajmy. Masz jakieś uwagi - pisz o każdej firmie, byle nie naruszać ich dobrego imienia.
 3. Strona hosting rozrywka

  Nie mogę się z Tobą zgodzić. To, że fora internetowe mają teraz mniejszą popularność niż FB powoduje, że ilość komentarzy, które się tu pojawiają jest naturalnie mniejsza. Można popatrzeć na inne forum o tematyce hostingowej, na którym też jestem dostępny. Proszę, odróżnij propagandę od mówienia prawdy i odróżnij hejt, którego wiele lat temu nie brakowało, od realnych wypowiedzi. Nie znam historii Twojego konta, nie wiem czemu je straciłeś, co tam się wydarzyło. Moim marzeniem jest, aby wypowiedzi użytkowników były podpierane faktycznymi doświadczeniami. Nie jest tajemnicą, że klient, który dzisiaj korzysta z firmy X, jutro może korzystać z firmy Y, a pojutrze z firmy Z. Warto jest wskazać te róznice, które mogą być dla takiego użytkownika istotne. I to staram się tutaj na forum robić. Nie odbieraj tego jako propagandę, bo reprezentuję firmę o której się wypowiadam, ale jednocześnie zachęcam do testowania usługi, aby samemu wyrobić sobie zdanie w danym temacie
 4. Strona hosting rozrywka

  Cześć. Aby przeciwdziałać tego typu komentarzom, udostępniamy 30 dniowy okres testowy naszych usług. Każdy, kto tylko ma na to ochotę, może przez 30 dni bez wnoszenia jakichkolwiek opłat testować nasze serwery i wyrobić sobie o nich własne, nie podparte podpowiedziami w Internecie, zdanie. Nasze usługi świadczymy w oparciu o technologię CloudHostingu, to zupełna nowość, dzięki której każde konto hostingowe ma zagwarantowane zasoby mocy serwera w postaci 4 vCPU taktowanych zegarem 5 GHz i 8 GB RAM. Tego nie oferuje żaden inny hosting. Można sobie przetestować ile vCPU jest dostępnych uruchamiając procesy np. przez SSH. Do tego w ramach CloudHostingu oferujemy swoją sieć CDN, dzięki której treści stron WWW dostępne są w każdym miejscu na świecie w najkrótszym możliwym czasie. CDN nazwa.pl także pozytywnie wpływa na pozycjonowanie stron WWW, i stanowi aktywną ochronę DDoS. Każdy klient nazwa.pl może liczyć na prawdziwe (a nie tylko "napisane na stronie") wsparcie 24h/7, zarówno przez telefon (infolinię), jak i przez e-mail. A to wszystko w cenie 100 zł netto w pierwszym roku i 200 zł netto w kolejnych latach. A co do regulaminów - jeżeli coś byłoby z nich niejasne, zapraszam do zadania pytań!
 5. Sklep internetowy na VPS

  Postawienie sklepu na serwerze VPS wymaga pewnej wiedzy technicznej. To serwer całkowicie zarządzany przez właściciela, który posiada do niego pełen dostęp (root w przypadku dystrybucji Linuxa jako systemu operacyjnego, albo dostęp Administratora w przypadku Windowsa). Ofertę serwerów z Linuxem i Windowsem posiada nazwa.pl - https://www.nazwa.pl/vps/ . W zależności od wymagań, można dostosować serwer zarówno pod kątem szybkości vCPU, jak i ilości pamięci RAM oraz limitu dyskowego. Lokalizacja naszych serwerów to Warszawa. Wszystkie VPSy uruchamiamy w chmurze wysokiej dostępności, ze storage'em lokalnym w postaci dysków NVMe wpiętych w RAID-10. Zapewnia to najszybszy dostęp dla klientów z Polski, jak również bezawaryjną pracę dzięki nowoczesnym dyskom i wspomnianej chmurze HA. Z poziomu Tailsa można łączyć się z serwerami Linuxowymi przez terminal (SSH) lub środowisko graficzne (jeżeli zostanie zainstalowane), a z Windowsem - np przez połączenia zdalnego pulpitu RDP. Można tez korzystać z konsoli, która jest dostępna w panelu zarządzania serwerami VPS w nazwa.pl. Tak czy inaczej, pewna wiedza z zakresu obsługi VPSów, jak wspomniałem na początku, będzie Ci potrzebna
 6. Kompresja obrazów na hostingu w nazwa.pl Nikogo nie trzeba przekonywać, że szybkość otwierania strony WWW zależy w dużym stopniu od wielkości zawartych na tej stronie grafik. Piękne obrazki czy zdjęcia uatrakcyjniają stronę, ale mogą też dość mocno spowolnić jej działanie, szczególnie gdy nie są odpowiednio zoptymalizowane. Od teraz nie musisz się już jednak martwić o tę optymalizację! Jeśli nie skompresujesz obrazów, zrobimy to za Ciebie! CDN nazwa.pl zamieni przesyłane obrazy na format webp, który zapewnia dużo lepszy poziom kompresji, a więc mniejszą objętość przy przesyłaniu z serwera do przeglądarki internetowej. Dodatkowo dostosuje ich wielkość do rozdzielczości ekranu, na jakim pracuje przeglądarka internetowa użytkownika wchodzącego na stronę. Dzięki temu Twoja witryna będzie działała szybciej, a użytkownicy chętnie będą do niej wracać, niezależnie od tego, z jakiego typu urządzenia korzystają! Przekonaj się, o ile CDN nazwa.pl z kompresją obrazów przyspieszy działanie Twojej strony. Jeżeli nie masz jeszcze aktywnego serwera w nazwa.pl, najwyższa pora nadrobić zaległości! Usługa kompresji obrazów będzie oferowana za darmo na cały okres abonamentowy dla wszystkich usług CloudHosting, których nowy okres abonamentowy rozpoczyna się przed 1.01.2022r. Szczegóły przedstawiamy na naszym blogu
 7. Witam, nie wiem, czy miałeś okazję zapoznać się z ofertą serwerów VPS w nazwa.pl. Co prawda nie oferujemy usług zarządzanych (gdzie zajmujemy się administracją), ale w przypadku zakupu VPSa z licencją DirectAdmin (koszt 25 zł netto / mc, bez limitu kont/domen), można w bardzo prosty sposób samemu administrować posiadanym serwerem. Pełen cennik VPSów znaduje się na stronie https://www.nazwa.pl/vps/ Wszystkie serwery uruchamiane są w Data Center w Warszawie, w chmurze wysokiej dostępności. Local storage realizowany jest na dyskach NVMe działających w macierzach RAID-10. Masz możliwość wyboru, czy chcesz korzystać z szybszych procesorów (3.3 GHz), czy z wolniejszych (2.2 GHz). Wsparcie techniczne 24h/7 obejmuje podstawowe zagadnienia związane z obsługą VPSów. Zapraszam!
 8. W nazwa.pl możesz przeprowadzić dowolne operacje na plikach, w tym np. zliczenie ich rozmiaru, korzystając z SSH. Sprawdź, czy na Twoim hostingu działa SSH i skorzystaj po prostu z polecenia: du -Sk które w wykonane w wybranym katalogu pokaże Ci rozmiar plików jakie się w nim znajdują (i w podkatalogach tego katalogu).
 9. Nowy węzeł CDN nazwa.pl w Hiszpanii Od dziś w Madrycie zaczyna oficjalnie działać najnowszy węzeł sieci CDN nazwa.pl. Dzięki bezpośredniemu dostępowi do punktu wymiany ruchu ESPANIX, informacje z serwerów CDN nazwa.pl do sieci hiszpańskich przekazywane są teraz błyskawicznie! Nowa lokalizacja pozwala tym samym na skrócenie czasu wczytywania stron utrzymywanych na hostingu nazwa.pl dla wszystkich użytkowników regionu Półwyspu Iberyjskiego i południa Europy. Sieć CDN nazwa.pl działa całkowicie automatycznie. Użytkownicy serwerów CloudHosting nie muszą podejmować żadnych dodatkowych działań, aby móc cieszyć się zaletami, jakie płyną z tego rozwiązania. Automatyczna dystrybucja treści stanowi niewątpliwie wyróżnik rynkowy nazwa.pl. Odwiedź nasz blog i dowiedz się więcej na ten temat!
 10. Szukasz hostingu jak najlepiej dostosowanego do swoich potrzeb? Boisz się, że przy jego wyborze możesz popełnić jakiś błąd? Rozumiemy to i wprowadzamy Gwarancję nazwa.pl! Zamów nową usługę w nazwa.pl, a jeśli w przeciągu 30 dni od jej aktywacji okaże się, że nie spełnia ona Twoich oczekiwań, zwrócimy Ci za nią pieniądze! Hosting nazwa.pl wyprzedza konkurencję! Rewelacyjna szybkość serwerów nazwa.pl to przede wszystkim zasługa technologii CloudHosting, wykorzystującej procesory Intel Xeon taktowane zegarem 5 GHz, dyski Intel Optane 3D XPoint oraz sieć dystrybucji treści CDN nazwa.pl. Sprawdź na naszym blogu, czym jeszcze wyróżnia się nasza oferta, jak wykonać test szybkości stron WWW, a następnie nie czekaj i przenieś swoje usługi do nazwa.pl! Pamiętaj, 100% satysfakcji lub zwrot pieniędzy! P.S. Migrację wykonujemy za darmo!
 11. Szukam VPS do VPN

  Zapraszam do przeglądnięcia naszej oferty https://www.nazwa.pl/vps/ . Masz możliwość zdecydowania nie tylko o ilości vCPU, rozmiarze dysku i ilości RAM, ale także o szybkości vCPU. Nasze VPSy uruchamiane są w chmurze wysokiej dostępności, w Data Center w Warszawie.
 12. Cms pod sklep internetowy

  CloudHosting e-Sklep to idealne rozwiązanie, przygotowane przez nazwa.pl. Dzięki naszej ofercie, w kilka chwil można uruchomić sklep internetowy, oparty na oprogramowaniu Prestashop, które jest jednym z najczęściej wybieranych i polecanych CMSów do prowadzenia e-handlu. Serwery CloudHosting gwarantują wysoką moc obliczeniową oraz nowoczesne rozwiązania, takie jak chociażby magazyn danych Memcached, który jest bardzo przydatny w przyspieszaniu działania sklepu internetowego. Oprócz doskonałej usługi, zapewniamy także 24h/7 wsparcie techniczne - w przypadku jakichkolwiek pytań można się z nami skontaktować poprzez infolinię, lub e-mailowo. Zapraszam do przeglądnięcia naszej oferty na stronie https://www.nazwa.pl/e-sklep/ !
 13. Nowe węzły CDN nazwa.pl na terenie USA CDN nazwa.pl działa nieoficjalnie już od ponad roku w Warszawie, Krakowie i Amsterdamie, pozwalając na skrócenie czasu otwierania stron klientów nazwa.pl zarówno w Polsce, jak i w Europie Zachodniej. Do dotychczas działających węzłów dodajemy dwa kolejne, w Seattle i Waszyngtonie. Ich zadaniem jest przyspieszanie działania stron internetowych utrzymywanych na hostingu nazwa.pl dla użytkowników z Ameryki Północnej, Azji i Australii oraz przyspieszenie indeksowania stron przez crawlery Google. Wprowadziliśmy także funkcjonalność czyszczenia pamięci serwerów CDN, a czas przechowywania informacji w węzłach został wydłużony. CDN nazwa.pl działa bezpłatnie dla każdej domeny skonfigurowanej na CloudHosting nazwa.pl. Aby z niego korzystać, nie trzeba dokonywać żadnych dodatkowych konfiguracji. Po dalsze ciekawe informacje zapraszamy na nasz blog!
 14. Polecany hosting pod woocommerce

  WooCommerce jest dobrym narzędziem do budowy małych sklepów. Duże sklepy polecalibyśmy budować w oparciu o Prestashop. Zapraszam do przeglądnięcia oferty https://www.nazwa.pl/e-sklep/ Oferujemy usługę optymalizowaną pod kątem Prestashop, z automatycznym instalatorem skryptu, którego wyróżnikiem jest konfiguracja wielu przydatnych wtyczek, które pozwalają Ci od razu rozpocząć pracę ze sklepem. Bardzo istotnym elementem usługi nazwa.pl jest możliwość korzystania z magazynów danych Memcached i Redis. W przypadku Memcached, Prestashop ma wbudowaną jego obsługę, a to znacznie przyspiesza działanie takich stron, jak sklepy internetowe. Gdybyś jednak chciał koniecznie zbudować swój sklep w oparciu o WooCommerce, nazwa.pl także ma ofertę dla Ciebie, którą przedstawiamy na stronie https://www.nazwa.pl/wordpress/ . Znajdziesz tam serwer z preinstalowanym WordPressem z WooCommerce, gotowy do rozpoczęcia sprzedaży w Internecie! W przypadku pytań, zapraszam do kontaktu!
 15. Witam, Koszt serwera Hosting Cloud Biznes w nazwa.pl jest to 900 zł netto / rok. Możemy sprawdzić, czy w przypadku Pana serwera będzie możliwość przejścia na niższy (tańszy) pakiet od nowego okresu rozliczeniowego (mamy obecnie tańsze pakiety za np. 200 zł netto / rok lub 400 zł netto na rok). Wszystko zależy od tego, ile miejsca zajmują Pana pliki (w tym strona WWW), bazy danych, poczta e-mail. Zachęcamy do kontaktu z naszym Działem Obsługi Klienta telefonicznie pod numerem infolinii 22 454 48 10 lub e-mail: kontakt@nazwa.pl. Sprawdzimy możliwości i zaproponujemy Panu rozwiązanie, które będzie na pewno dla Pana satysfakcjonujące. Wyjaśnimy też, jakich zasobów serwera potrzebuje Pan w ramach rzeczywistego poziomu wykorzystania usługi! Pozdrawiam!
×