Skocz do zawartości
Gość Mkbewe

[opinie] i365.pl

Polecane posty

Potwierdzam, do mnie też dochodziło. I mój system antyspamowy nie odznaczał tego jako spam. Więc normalnie powinno do każdego dochodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to wysyłają takie informacje przez system WHM i musi być ustawiony mail w cPanelu, może dlatego niektórzy nie dostali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darus - sprawdź maile (skrzynkę spam) - nie wierzę, by nie odpowiedzieli, chyba że jeszcze Twoje pieniążki za serwer nie dotarły do firmy i365.pl i pomyśleli iż założyłeś tygodniowe konto testowe (free).

 

widzisz pieniążki mają, mailuje sobie normalnie z adminem itd.

 

Ale jeszcze ani jednej info nie dostałem. Może dlatego że jestem na sv5...a oni coś robili na sv4 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Darus sprawa dotyczy tylko tych co maja konto na sv4 bo to przeciez on nie dzialal jakis czas i został zmieniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam (po raz pierwszy na tym forum)

 

Dzis zalozylem promocyjne konto hostingowe simpleserver na i365.pl

A dokladniej najpierw wyslalem zgloszenie na ten zwykly single server a dopiero pozniej zauwazylem ze jest promocja (chyba od dzis) i zmienilem zamowienie - teraz mam transfer 10GBpm, 1GB quota i nielimitowane bazy, maile, domeny i sub.. za 65zl. Jak dla mnie rewelacja :]

 

Jesli chodzi o panel cPanel to jest naprawde bardzo "user friendly". Jestem totalnym noobem w sprawach hostingu a bez wiekszych trudow sie polapalem we wszystkim.

 

Wracajac do i365.pl: Mialem dzis problem z cPanelem (chyba to jego wina) bo najpierw zaparkowalem jedna domene i wszystko bylo ok, ale pozniej chcialem dodac domene dodatkowa i jakis blad mi wywalil. Skasowalem z konta domene i probowalem jeszcze raz podpiac ale mialem blad ze niby domena nalezy do innego usera. Tak czy inaczej napisalem do admina i doslownie po _2_ minutach mialem odpowiedz ze powinno juz dzialac.. i dzialalo ;)

 

Pingowalem tez dzis sobie stronke i caly czas pingi po ok.150-160 mam.

Raz przez jakies 15 minut mialem pingi:

Statystyka badania ping dla 72.232.60.146:

   Pakiety: Wysłane = 10, Odebrane = 9, Utracone = 1 (10% straty),

Szacunkowy czas błądzenia pakietów w millisekundach:

   Minimum = 2077 ms, Maksimum = 2104 ms, Czas średni = 2087 ms

Z tracerouta wynikalo ze lag jest miedzy NewYork.savvis.net a Washington.savvis.net (ny 140ms wa 2000ms). Troche sie przerazilem ze sie wkopalem w hosting co trzeba czekac 3 minuty na wyswietlenie stronki ale po paru minutach jak reka odjal - ping stopnial do 150ms.

 

Na pewno napisze cos jeszcze o jakosci ich uslug za jakis czas. Na dzis moge tylko powiedziec ze zaklada sie u nich konto i konfiguruje wszystko bezproblemowo. A co do 2-minutowego czasu reakcji (i interwencji) admina to tylko gratuluje i licze na dalszy poziom takiej obslugi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takiej firmy to ze świeczką szukać :)

Jestem w niej (klientem ;) ) od lutego bieżącego roku - opcja: hotstart2006 czyli 2Gb miejsca i 60Gb transferu!. I jest naprawdę dobrze, ba dobrze to mało powiedziane, jest świetnie :) Odpowiedź na pytania dostaje w czasie od 3 do 13 minut, i to nie tego typu jakie słyszymy na hotline naszej kochanej Teps`y, tylko dokładne rozwiązanie problemu, widać że pracują tam osoby znające się na rzeczy. Serwery chodzą stabilnie i be zarzutu. Zaufałem im i nie żałuję, oferte póki co też mają chyba nie do pobicia i wśród znajomych rozchodzi się jak świeże bułeczki...Jakiś minus? Może pingi, ale jakoś zbytnio nie przeszkadzają, jedna ze stron skierowana jest pod USA więc nawet lepiej :)

Jednym zdanie: DOBRA robota Panowie!

Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna firma, naprawdę. Wcześniej miałem hosting w OTA.pl i zawiodłem się potwornie i straciłem nadzieję na to, że profesjonalne usługi można kupić za niską cenę. Jak widać tak nie jest. Zaryzykowałem z i365.pl i jestem bardzo zadowolony. Kupiłem sobie renegocjowany HotStart 2006 (4 gb pm, 40 gb t/mc) za 159 zeta i uważam to za genialne parametry jak na taką cenę.

 

Obsługa jest rewelacyjna, odpowiedzi na mejle dostaję po paru minutach od wysłania ;).

 

Gorąco polecam, moim zdaniem najlepszy hoster w Polsce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Poczekaj aż im stuknie rok. W pierwszych miesiącach działalności każdy jest super a potem wszystko szlag trafia. Przy tych cenach nawet w kiedy mają serwery w USA to zysk wygląda mizernie, chyba że walą taki overselling że szkoda gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jak tak wszyscy zachwalają tą firme to postanowilem zakupic tam konto. Troszeczke to dziwne a przynajmniej tak mi sie wydaje zakladajac ze nawet super home nie ma takich dobrych opinii ale jezeli to prawda to swietnie i mam nadzieje ze to sie nie zmieni jak juz beda mieli wiecej klientow ;)

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No z tego co wiem nie są małą firmą.

Mają chyba z 10 serwerów.

Na top100 są na 47 miejscu i przeskoczyli nawet dłużej istniejące firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zakupiłem koło lutego serwer w i365.pl i po prostu po pierwszych chwilach zaniemówiłem. :P Nie no, może nie aż tak, ale wielkimi atutami firmy są:

 

- NAPRAWDĘ SZYBKI support,

- NAPRAWDĘ SZYBKI support,

- NAPRAWDĘ SZYBKI support,

- no i mała awaryjność. :)

 

Podczas korzystania z serwera (luty - czerwiec) zanotowałem jedynie 2 drobne zawiechy, raz bazy danych (too many connections), a raz serwera. Można powiedzieć, że za każdym razem dostawałem oficjalne przeprosiny na maila. Za to wielki +. Minusy? Jedyny mały minus mogę przyznać za to, że nie zawsze support wgłębia się w problem klienta. Ogółem 9+/10. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juz pisalam o i365:) wiec powtarzac sie nie bede.

 

Zastanawiam sie tylko czy zaryzykowac i wykupic u nich wieksze konto.

Bede potrzebowala ok 5-8gb i 80-100gb t/ms na serwis (nie zdradze jaki) :)

 

Cenowo wyjdzie napewno sporo taniej niz np. na home.pl

Ale czy chlopaki dadza rade?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juz pisalam czy jest mozliwe stworzenie konta o odpowiednich parametrach i co to bedzie za serwis, w odpowiedzi dostalam maila:

 

"Witam

Nasze ceny sa zawsze tak układane aby były przystępne np aktualna promocja http://www.i365.pl/i365/summerserver.php jeżeli nie starczy na start serwisu i potrzebne sa konta niestandardowe możemy indywidualnie ustalić cenę."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- NAPRAWDĘ SZYBKI support,

- NAPRAWDĘ SZYBKI support,

- NAPRAWDĘ SZYBKI support,

- no i mała awaryjność. ;)

 

SA POPROSTU GENIALNI! BLYSKAWICA!

 

Serwer mam drugi dzien, juz ich kocham!

 

... No, moze przesadzilem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam u nich konto 3 miesiac. Cena smiesznie niska (kupowalem w promocji) natomiast dziala bez awaryjnie. Strona generuje sie tyle ile powinna, support odpowiada po paru minutach. Cpanel nie okrojony jak to w wielu firmach mozna spotykac.

Jak mialem problemy z baza danych (byla nie kompatybilna ze standartem) to doradzili co z nia zrobic ;)

Serwery w USA.. jednak widzialem wieksze pingi za oceanem.

Ogolnie 10/10 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich zainteresowanych hostingiem w i365.pl - już w niedługim czasie największa niedogosność hostingu w i365.pl czyli pingi (serwery w USA) zostaną tylko w pamięci...

 

Wszystkie konta będą sukcesywnie przenoszone do nowej serwerowni w Niemczech...

 

p.s. Tego można było się spodziewać. Byłem, jestem i na pewno będę w dalszym ciągu zadowolony z hostingu w tej firmie, tym bardziej kiedy nastąpi taka znacząca zmiana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe do jakiej serwerowni przeniosą się, bo w niemczech są różne z różnym łaczem do PL.

 

Mysle ze tu http://www.ip-exchange.de

Ostnimi czasy dzwonia i porponuja dosc ciekawa oferte, wiec pewnie nie jest to zbieg okolicznosci ...

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do innych użytkowników i365.pl. Moja aplikacja na tym serwerze działa dziwnie wolno. Nie sądzę, żeby była to wina samej aplikacji (nawiasem napisanej w PHP), ponieważ od strony technicznej jest dobrze zoptymalizowana. Często pojawiają się strony "Zero sized replay". Czy Wy też macie taki problem?

 

Co do samej oferty i365.pl - rzeczywiście, bardzo dobra (zastanawiam się tylko jak jest z tą szybkością).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje PHPBB z choinkami różnymi:

 

"Strona wygenerowana w 0,53 sekundy. Zapytań do SQL: 11"

 

Więc chyba nieźle ;). Jak masz zero sized reply to lepiej sprawdz tracerouta do nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×