Skocz do zawartości
Gość Mkbewe

[opinie] i365.pl

Polecane posty

Padaja ciagle, slaba obsluga wciaz same problemy. Zrezygnowalem na rzecz insane.pl

 

PS. Dodam jeszcze, ze kiedys pisałem im o tych padach serwerach to dostalem smieszna odpowiedz, ze nie odnotowali padów...

po jakims czasie znow wyslalem identycznego maila i dopisalem im link do host-tracker. Gosciu mi napisal, zebym podal login i mi przeniosa na inny serwer, bo z tym maja od jakiegos czasu problemy.

 

To jest po prostu smieszne! Czy profesjonalna firma tak robi? Sami powinni przeniesc wszystkie konta a nie tylko natretnych klientow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz Tkacz

U mnie (ciągle serwer dream4 - dane z cPanelu) mam 23h i uptime 100% (interval 1 min).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

prociv.com i domenomania.. leżą w serwerydedykowane.pl , tylko ten jacenter jest tam gdzie serwery i365 - zerknij na ipki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz Tkacz

No tak, ten jacenter.pl to właśnie mój serwis. Uptime i tak 100% więc co można zarzucić? Zobaczymy jak będzie do końca triala w host-tracker.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz Tkacz

To zapodaj jakimś który ma taki sam okres testowy lub jest w ogóle za darmo przy 1 min (chyba nierealne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i proszę - pierwszy lepszy problem juz w domenomanii i Panowie nie odbierają telefonu (tzn. jak dzwonię, nagle mnie rozłącza, tak jakby nie istniał ten numer). Próbowałem już mailowo - 2x - zero reakcji.

A tu chodzi tylko o dane do Panelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i365 było dobre, domenomania to już całkiem inna bajka, niestety :/

W ciągu m-ca mam z nimi nic innego tylko same problemy. Najpierw mieli problemy z przenoszeniem baz userów, dzisiaj padł im serwer MySQLa. Oczywiście jak to na domenomanii - na kontakt mailowy nie ma co liczyć, a telefony głuche. Szkoda, naprawdę szkoda, bo i365 było dobre i miało dobrą opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..

przenoszeniem baz userów, dzisiaj padł im serwer MySQLa. Oczywiście jak to na domenomanii

..

 

niestety moj serwisik też nie działa, bo padł mysql .....eh, nawet na zaplecze sie nie nadaje ten 'hosting'

 

 

M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy dobry temat i365.pl czy domenomania.pl wybrac... ale czy u Was tez wszystko padlo i wyswietla tylko komunikat "Przepraszamy, serwis jest chwilowo niedostepny. Zapraszamy za kilka minut. " ??

 

zero odzewu z ich strony na maile... telefony gluche... ehhh...

 

Dokladnie i u mnie tak sie stalo. Nic nie dziala od wczoraj od 15tej :/ I czlowiek moze nawet zapomniec, ze ktos sie tym przejmuje. Na maile nie odpowiadaja a telefony sa tylko dla pokazu chyba.

Walcze z nimi od poczatku, kiedy tylko nazwali sie domenomania. Kiedy pad jest w piatek po poludniu, to oni nic nie wiedza do poniedzialku rano. I nie ma nawet kogo powiadomic. Kiedy wystepuje jakikolwiek problem, nie ma do kogo sie zglosic :)

 

Nie mam juz cierpliwosci. Najbardziej smieszne jest ich zalatwienie sprawy oferujac dodatkowy miesiac free za kazdy dzien niebytu.

Tylko jaka firme znowu wybrac, zeby sie nie wpakowac? watkow 100ki, z kieszeni znowu trzeba wylozyc, ech...

Jedyne co nasuwa mi sie na mysl, to mozna by utworzyc ranking antyhostingow. Przynajmniej ustrzeglo by sie potencjalnych klientow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz Tkacz

U mnie to samo było, już naprawili - jak dzwoniłem to powiedzieli że serwer był źle skonfigurowany i zaczął automatycznie usuwać konta (!). Przywrócili z kopii sprzed kilku dni, nie ma co czekać, wynoszę się zanim cały serwis stracę.

 

Ehh.. człowiek znajdzie dobre i tanie (i365.pl) to ktoś to przejmie i spaskudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

wczoraj zaliczyli 12 godzinny pad, oczywiscie zarząd firmy nawet meila nie wyslal ze cos takiego mialo miesjce ...

ogolnie i365.pl powinni stanac obok webd, te konta sa siebie warte, juz pomijam masakryczne ograniczenia na sql, np po 300 sekundach rozlacza, wiec o wiekszym backupie nie ma mowy zeby wgrac.... a ich technicy .. są g warci...

kto takich ludzi zatrudnia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątek śledzę od kilkunastu miesięcy i widzę, że nie jestem osamotniony w bólu. Nie wiem gdzie ja mózg miałem kiedy przedłużałem umowę z nimi na kolejne 12 miesięcy. Ale obiecywali, że po przenosinach datacenter z USA do Niemiec będzie to o wiele lepiej chodziło i ja - naiwny dureń - łyknąłem to jak mlody pelikan. Ciągłe pady serwera albo bazy danych (teraz np. MySQL jest nieosiągalny od kilku godzin), czasami problem z FTP (quota exceeded mimo wgranych na serwer 35 MB). Niezmiernie się cieszę, że moja umowa z nimi wygasa z początkiem marca. Już nigdy bardzo tanich hostingów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko dodam pro forma, że w natłoku tych przejęć i365 przez kolejne firmy co parę miesięcy, zapomnieli przysłać mi fakturę z przedłużeniem serwera o następny rok. Akurat miałem u nich skromne, ok. 30-osobowe forum, które zresztą powoli wygasało, więc nic strasznie ważnego. Prawie rok sobie wisiało za darmo, aż dzisiaj bez ostrzeżenia skasowali (mam backup sprzed niecałego miesiąca, czyli nie jest źle).

Oczywiście teraz serwer powieszę sobie gdzie indziej :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×