Skocz do zawartości
szirok

Nowy moderator

Polecane posty

Również jestem zdania, że to co jest, w zupełności wystarczy. Siedzę na wielu forach, także większych, i nigdzie nie ma tak szybkiej reakcji ze strony moderatorów. Chyba mozna tutaj tylko przedobrzyć, bo jak będzie za dużo osób to zacznie sie albo walka kto ma co robić (zabieranie sobie obowiązków), albo część spocznie na laurach bo "po co mam robić, jak może ktoś inny" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski
Także dziękuję, aczkolwiek póki co wolałbym pozostać 'zwykłym użytkownikiem' :)

 

Kandydatury Adriana i kaczego uważam za jak najbardziej OK, ale czy WHT naprawdę potrzebuje aż tylu moderatorów? W tej chwili jest ich 10 (+ 3 adminów) na ~50-60 aktywnych użytkowników...

Ale tylko 4 osoby coś robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shive dopy adamszen.... Przemysław .... jak dla mnie osoby bardzo bardzo albo znikomo aktywne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać robią super robotę kasując mi posty... które są raczej na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może poprostu za dużo wypili :) ?

 

Nie będe komentował pracy moderatorów, ponieważ jestem tu nowy i nie wiem jak oni się sprawują ale jeżeli kasują posty na temat to chyba najlepiej nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widać robią super robotę kasując mi posty... które są raczej na temat.

 

czesciowo tez masz racje. Ciezko znalezc kogos kto bedzie umial rozroznic posty dobre od zlych, bo oprocz samego regulaminu jest tzw. intuicja, ktora zalezy od dojrzalosci emocjonalnej i wiedzy na dany temat. Niestety nie idzie ona w parze z gorliwoscia i zacieciem do pracy. Tak czy siak zawsze jest pewien procent nietrafionych decyzji, ale tak jak w meczu pilkarskim z decyzjami sedziego sie nie dyskutuje tak samo w sumie tu. Czasem mozna napisac do moderatora proszac o wytlumaczenie "why" lub do innego, ale generalnie nie da sie idealnie trafic za kazdym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szirok, byłem dawno temu jeszcze użytkownikiem na forum.radiostacje.pl tam był taki moderator webzar albo jakoś tak, w grupie moderatorów było 11 osób a on jeden sprawował tak naprawde całą władze nad forum, najlepszym trikiem który stosował było to, że przy dodawaniu ostrzeżenia cytował skrawek regulaminu dlatego potem nie bylo tematow dlaczego dostalem bana, za co itp.. bo ludzie poprostu wiedzieli i mysle ze byloby to dobre zastosowanie na tym forum // to jest tylko moja mala sugestia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szirok, byłem dawno temu jeszcze użytkownikiem na forum.radiostacje.pl tam był taki moderator webzar albo jakoś tak, w grupie moderatorów było 11 osób a on jeden sprawował tak naprawde całą władze nad forum, najlepszym trikiem który stosował było to, że przy dodawaniu ostrzeżenia cytował skrawek regulaminu dlatego potem nie bylo tematow dlaczego dostalem bana, za co itp.. bo ludzie poprostu wiedzieli i mysle ze byloby to dobre zastosowanie na tym forum // to jest tylko moja mala sugestia

 

Jak ktoś dostanie bana, to raczej założy nowe konto i wyśle posta w dziale ogólnym, czemu jego ""kolega"" o nicku "jakisnick" dostał bana, bo wtedy, to (przynajmniej w IPB) nie ma już dostępu do historii ostrzeżeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nikt prowadzący biznes hostingowy, bądź serwerowy, nie powinien być moderatorem, gdyż potem mogą powstać niepotrzebne zarzuty i konflikty.

 

Ps: Jak dla mnie dobrą kandydaturą jest BOSS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tylko 4 osoby coś robią.
To może trzeba coś zrobić z pozostałymi? :D

 

Czasem mozna napisac do moderatora proszac o wytlumaczenie "why" lub do innego, ale generalnie nie da sie idealnie trafic za kazdym razem.
Tyle tylko, że moderatorzy nie podpisują się pod kasowanymi postami, dlatego za bardzo nie ma do kogo wysyłać takich zapytań :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgłoszam się a co mi tam, wiem że mam marne szanse ale warto spróbować :D tymbardziej, że mam mase wolnego czasu 8-24 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgłoszam się a co mi tam, wiem że mam marne szanse ale warto spróbować :) tymbardziej, że mam mase wolnego czasu 8-24 :D

 

Witamy ponownie szanownego nvu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A widzę, chodzi o tego typa ? a co ja mam z nim wspólnego powiedz Ty mi ? I wogóle kto to jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty będziesz 2 NVU na forum dopiero co 1 się pozbyliśmy a tu już drugi może mamy przetrwać 7 plag egipskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kisiek, ja proponuję abyś Ty dostał range "Burak WHT", bardzo mnie ciekawi twoja postawa do innych ludzi, wywyższasz się bo co masz 1000 postów ? i myślisz, że jesteś guru ? eeee pewnie zarabiasz miliardy. Sądząc po twoim języku "wpieprzaj" itp.. sądze że masz 15 lat. Więc daruj sobie. Nie mam zamiaru prowadzić z tobą dalszej korespodencji dlatego wpisałem cię na liste osób ignorowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prohost: mowisz o tym skasowanym poscie jako sensownym: http://www.webhostingtalk.pl/index.php?showtopic=14273? Akurat nie ja go kasowalem bo o tej porze spie przewaznie, ale przemysl ze dwa razy czy na pewno on byl na temat :D..

 

Posty, ktore wyleca z forum wisza w koszu co najmniej kilka dni, wiec zawsze jesli ktos poczul sie urazony moze napisac posta w forum "Sugestie" czy gdziekolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to głupie, ale też mi się tak wydaje. Ale co mi do tego :D

Nawet jeżeli tak to spoko, jeżeli podejrzenia się sprawdzą to wygląda na powtórkę z rozgrywki... ehh

Cóż jeżeli się mylę to przepraszam, ale tak jak pisałem że odnoszę wyłącznie takie wrażenie. A nie, że jestem tego pewien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz każdy nowy użytkownik na WHT będzie podejrzewany o bycie "nvu" :D:D

 

 

Jak wszyscy to wszyscy zgłaszam swoją kandyture, jednakże myślę że BOSS powinnien dołączyć do whteamu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prohost: mowisz o tym skasowanym poscie jako sensownym: http://www.webhostingtalk.pl/index.php?showtopic=14273? Akurat nie ja go kasowalem bo o tej porze spie przewaznie, ale przemysl ze dwa razy czy na pewno on byl na temat :D..

 

Post miał na celu uświadomienie mu, że ftpy tak działają w obrębie jednego konta systemowego (co by zweryfikował swoje wymogi) :) Według mnie na temat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK
Kisiek, ja proponuję abyś Ty dostał range "Burak WHT", bardzo mnie ciekawi twoja postawa do innych ludzi, wywyższasz się bo co masz 1000 postów ? i myślisz, że jesteś guru ? eeee pewnie zarabiasz miliardy. Sądząc po twoim języku "wpieprzaj" itp.. sądze że masz 15 lat. Więc daruj sobie. Nie mam zamiaru prowadzić z tobą dalszej korespodencji dlatego wpisałem cię na liste osób ignorowanych.

 

i pozamiatane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh uwielbiam takich ludzi przychodzą w ciągu dnia robią po 100 postów z czego do 3/4 powtórzenie czegoś lub dopisanie swoich 3 groszy które nic nie wnoszą ... . A czy kiedykolwiek się wywyższałem wątpię ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×