Skocz do zawartości
masteron

firehost.pl 09.09.2008 11:54

Polecane posty

No niestety opinia leci na leb na szyję. Troszeczkę Firehost przesadza, takie bledy powinny byc naprawiane, a jezeli sie na to nie ma czasu (szkola) moze czas zmienic profesje? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie oprocz mnie jest admin, spalil sie zasilacz czas naprawy: nieznany.

 

Tylko Admin sie nie odzywa... A co do czasu naprawy nieznany, bez obrazy ale nie bardzo wiekszosci osob to interesuje. Serwer ma dzialac i mowienie ze awaria jest niezalezna od Was tez jest wydziwianiem bo to Wy swiadczycie uslugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie oprocz mnie jest admin, spalil sie zasilacz czas naprawy: nieznany.

 

H@H@H@@H@H@H@HH@@H@H@HH@H@H@@H@H@ naaaaaajssss next kłamstwo:

 

D:\download\Console2>ping firehost.pl
Badanie firehost.pl [87.230.101.97] z użyciem 32 bajtów danych:
Odpowiedź z 87.230.101.97: bajtów=32 czas=66ms TTL=54
Odpowiedź z 87.230.101.97: bajtów=32 czas=66ms TTL=54
Upłynął limit czasu żądania.
Odpowiedź z 87.230.101.97: bajtów=32 czas=110ms TTL=54
Statystyka badania ping dla 87.230.101.97:
Pakiety: Wysłane = 4, Odebrane = 3, Utracone = 1 (25% straty),
Szacunkowy czas błądzenia pakietów w millisekundach:
Minimum = 66 ms, Maksimum = 110 ms, Czas średni = 80 ms
D:\download\Console2>

 

W jaki sposób spalił się zasilacz ? Umożliwia działanie serwera w takim razie ? (Wasz host działa)

 

dokładnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh tam jest redundantne zasilanie, tylko zasilacz nie ma tyle mocy by pociągnąć innych deamonów (:))

Należy zwrócić uwagę na (:)) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieznany - to jest mocne naprawde, ja bym sie tak nie odwazyl napisac do klientow. Najlepiej zeby w niedlugim czasie zaczelo dzialac, bo zaplacilismy za usluge swiadczenia hostingu. Pady nikogo nie interesuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaplacilismy za usluge swiadczenia hostingu. Pady nikogo nie interesuja.

Tutaj bez przesady z tym, jeśli firma oferuje jakieś konkretny uptime..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj bez przesady z tym, jeśli firma oferuje jakieś konkretny uptime..

 

Shou.pl mowilo tak samo, po czym Uptime z obiecanego spadl na 50%, a wlasciciele sie zapadli pod ziemie i tyle bylo, ja nawet nie zdazylem przeniesc danych.

 

Tutaj moze byc tak samo, wiec prosze mi sie nie dziwic ze sie martwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shou.pl mowilo tak samo, po czym Uptime z obiecanego spadl na 50%, a wlasciciele sie zapadli pod ziemie i tyle bylo, ja nawet nie zdazylem przeniesc danych.

 

Tutaj moze byc tak samo, wiec prosze mi sie nie dziwic ze sie martwie.

Odnoszę dziwne wrażenie że podświadomie szukasz problemów wybierając tego typu firmy... Shou sprzedawało konta po 5 zł. A miesiąc bez kłamstwa nvu to przecież miesiac stracony (ostatnie było dziś).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Heh, kolego BOSS - cenię sobie ciebie i wkład/ umiejętności jakie posiadasz/ udzielasz na tym forum itd ale moim zdaniem troche za bardzo na kolegę nvu naskakujesz. Każdemu czasem coś idzie nie tak. Wiem że ów nvu jest osobą wyjatkową z jakiś tam powodów których do końca nie znam ale takie ciągłe naskoki na kogoś nie są miłe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Firehost.pl wydaje sie solidna firma i podczas zakupu (jedynie na zaplecze) rowniez tak myslalem.

 

Nie wydam 400zl na serwer na ktorym znajduja sie rzeczy mniej wazne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh, kolego BOSS - cenię sobie ciebie i wkład/ umiejętności jakie posiadasz/ udzielasz na tym forum itd ale moim zdaniem troche za bardzo na kolegę nvu naskakujesz. Każdemu czasem coś idzie nie tak. Wiem że ów nvu jest osobą wyjatkową z jakiś tam powodów których do końca nie znam ale takie ciągłe naskoki na kogoś nie są miłe :)

Heh? A gdzie to ja tak naskakuję? Jestem wręcz aniołem w tej sprawie, inni jadą po nim jak po starej kobyle :)

 

A moja uwaga (JEDYNA w tym temacie) o szkole była oczywista bo przecież NVU się uczy a to chyba nie powód do wstydu.

 

Coś Ci się chyba nicki pomyliły.

 

EOT.

 

Co do naprawy to przecież HE ma SLA na sprzęt 4h, więc w takim czasie powinni wymienić zasilacz na nowy o ile to był ten problem a nie coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nic trzeba czekac. Zapewne ten pad rozszedl by sie po kosciach gdyby nie to ze byl i wczoraj i w ostatnim czasie (padla poczta przez spamera).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To katastrofa. 2 sklepy stoją. Klienci dzwonią, że nie odpowiadamy na maile.

Ja zaczynam liczyć straty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To katastrofa. 2 sklepy stoją. Klienci dzwonią, że nie odpowiadamy na maile.

Ja zaczynam liczyć straty.

Za chwile się okaże, że zaczniesz je liczyć w milionach złotych per godzinę :) Czekałem kiedy ktoś napisze coś podobnego. Jeśli prowadzisz swój biznes w sieci to dlaczego nie zainwestujesz w firmy ukierunkowane właśnie na takich klientów jak Ty, czyli typowo na obsługę klientów biznesowych? Najpierw należy odpowiednio dużo zapłacić, aby odpowiednio dużo wymagać.

 

Co do naprawy to przecież HE ma SLA na sprzęt 4h, więc w takim czasie powinni wymienić zasilacz na nowy o ile to był ten problem a nie coś innego.

Dobre, dobre... z tym zasilaczem :) Znów jest weselej niż na bash.org.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To katastrofa. 2 sklepy stoją. Klienci dzwonią, że nie odpowiadamy na maile.

Ja zaczynam liczyć straty.

 

to masz nauczkę, że sklep stawia się min na kei.pl lub iq.pl albo innej firmie bardziej refundowanej... ;f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za chwile się okaże, że zaczniesz je liczyć w milionach złotych per godzinę :)

 

Niekoniecznie wystarczy ze kupil serwer wylacznie na wrzut fotek do aukcji na allegro, czemu by nie i opisy sa ubozsze o najwazniesze fotografie. Jak ktos ma 1000 auckji na raz? Mozna liczyc straty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom dwa sklepy moich klientów też stoją. tylko czekać aż się mi zwalą na głowę i z***y polecą. firehost WHY?

 

Może serwer nie wytrzymał nowego skina do DA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niekoniecznie wystarczy ze kupil serwer wylacznie na wrzut fotek do aukcji na allegro, czemu by nie i opisy sa ubozsze o najwazniesze fotografie. Jak ktos ma 1000 auckji na raz? Mozna liczyc straty...

Obojętnie czy są to fotki na allegro, firmowa wizytówka, czy sklep internetowy. Jeśli prowadzi się biznes w sieci i to właśnie działanie czegokolwiek sprawia, że zarabiamy- nie wolno oszczędzać swoich pieniędzy przy wyborze odpowiedniego usługodawcy. Dlaczego? Dlatego, że "chytry dwa razy traci".

 

Jeśli dla jakiejkolwiek firmy wydatek rzędu 200 czy 300zł netto rocznie to za dużo i w takich kwestiach szuka się oszczędności... to chyba zdecydowanie powinno się pomyśleć o innym zajęciu, bo aż strach pomyśleć na czym takie firmy mogą jeszcze "oszczędzać".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×