Skocz do zawartości
xxxkowal

Komu i jak laduje sie strona..

Polecane posty

Witam,

 

 

Mam tanie pytanko czy wam też się spowolnił się hosting ??? Bo mi bardzo.... Odkąd wpłata doszła na ich konto strona wczytuje się z 3x wolnij niz przy testowym ; /. Bardzo się zawiodłem, że zamówiłem na rok i mam nadzieje, że to jakaś awaria czy coś, kto nie wierzy niech sprawdzi jak wczytuje mi się strona (www.underfly.net) a jak easyisp ; d (www.xkowal.easyisp.pl) lub inne hostingi nawet te za 50zł/rok.

 

I jeszcze jedno pytanie kiedy w końcu servery będą w Polsce ??

 

edit: i nie mówcie, że mam dużo grafik, bo wcześniej chodziło świetnie a teraz.... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

easyisp: Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/xkowal/domains/xkowal.easyisp.pl/public_html/subheader.php:6) in /home/xkowal/domains/xkowal.easyisp.pl/public_html/maincore.php on line 269

 

to jesst ten hosting za 50zł? ee.. to ja dziękuję..

 

a www.underfly.net działa przyzwoicie - nie widzę problemów.. Chello 2Mbit w Gdańsku.. heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
easyisp: Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/xkowal/domains/xkowal.easyisp.pl/public_html/subheader.php:6) in /home/xkowal/domains/xkowal.easyisp.pl/public_html/maincore.php on line 269

 

to jesst ten hosting za 50zł? ee.. to ja dziękuję..

Ale to jest typowy błąd po stronie samego skryptu więc dlaczego czepiasz się hostingu?

 

a www.underfly.net działa przyzwoicie - nie widzę problemów.. Chello 2Mbit w Gdańsku.. heh
A mi chodzi tragicznie wolno (DSL 1Mbit) zresztą wiele również innych stron na neteasy jak i sama główna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Adrian pomyślałem o tym w sumie.. ale widziałem już takie cuda z błędami CMSów... a podobno to miało być to samo, co na neteasy, heh

 

Co do DSL-a to czy to tepsa? Wiem, że Chello ma solidne wyjście na Zachód, chyba stąd takie dobre działanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do DSL-a to czy to tepsa? Wiem, że Chello ma solidne wyjście na Zachód, chyba stąd takie dobre działanie..
Owszem TP ale porównywałem już sporo stron i jednak inne również w tej samej lokalizacji co neteasy chodzą zdecydowanie lepiej więc zdecydowanie to nie jest wina TP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi działa tak jak zawsze, czyli szybko i sprawnie. Skrypty generują podstrony w 0.0x s. Inne strony moich znajomych też chodzą bez problemów, nikt mi nic nie zgłaszał. Prędzej coś z Twoim skryptem nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up

 

Wiem, że to głupie, ale możesz mi podac w ile sekund ładuje się moja strona, licz aż do momentu pojawienia się wszystkich grafik ; ) dzięki (podaj jeszcze swoje łącze)

 

Właśnie przed chwilą sprawdziłem swoje łącze i okazało się iż wynosi ono 91kb/s ... zawsze miałem 1-2mb .... ehhh czyli mój net ; /, ale to nawet easyisp ładuje mi się w 4-6 sekund (po wyczyszczeniu pamięci) a neteasy ładuje mi się nawet 60 sekund!!! ; /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć jakiś plik, kilka Mb, to się ściągnie i zobaczy jaka będzie prędkość... a nie będziemy się bawić w jakieś mierzenie w sekundach.

Niemniej jednak chodzą słuchy, że level 3 gdzieś walnęło, co może mieć różne skutki.. między innymi wolniejszy transfer, i na to ani neteasy, ani Jan Maria Rokita nic nie pomoże ; ).

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

easyisp - okolo 10 sekund, strona kawalek po kawaleczku

neteasy - 5 sekund z kawalkiem, najpierw sajt potem grafika

 

lacze chello ultra, 12 mbps, swoja droga ciekawie wygladaja "niezalezne" testy robione przez przedstawicieli konkurencyjnych hostingow innym :DDDDD.

 

edit: teraz na easyisp strona padla i jest blad maintenace..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No przecież nie oszukuję ;) Z ciekawości sprawdziłem. Widać z tpsa gorzej niż z chello.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

już wyłączyłem prace konserwacyjne na easyisp.pl : ). Teraz mam 4mb sieciówke (może dlatego, że jest 22:30) i ładuje się troche szybciej z 60 sek. spadło do max 40sec : p, swoja droga przed chwilą się skapnąłem, że modek/admin zrobił dla mnie temat ; )) dziekówa ; )

 

Poczekam z 1-2 dni jeżeli nie przestanie mulic serva to zgłaszam do admi. sieci albo do amin. serwera neteasy.pl lub jeżeli do max tyg. to się nie ustabilizuje, wtedy poproszę o zwrot pieniędzy ;/

 

a i zapraszam do testowania ; )

1. www.underfly.net

2. www.xkowal.easyisp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

xxxkowal, powinieneś zacząć od ticketa do boku neteasy a nie z pytaniem do mas :P Ja dzisiaj miałem 3 sprawy do boku i w pół godziny miałem wszystkie rozwiązane a jakbym miał pytać się po forach co jest nie tak, co zrobić itd. itp. to by mi z 4 dni minęły zanim bym doszedł w czym problem.

 

Podsumowując ... BOK nie gryzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzecz w tym, że bok piszę takie cuś : "Witam,

nie notujemy zadnych problemow z serwerem, nie jest takze fizycznie mozliwe aby strona pod jedna domena dzialala szybciej niz pod druga,proponuje sprawdzic swoje lacze." dlatego zadaje pytanko tutaj ^^

 

ps. a może pisze tutaj dlatego, że polubiłem te forum jak i użytkowników ; D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak dostałeś odpowiedź :P Zresztą jak tu już nadmieniono podobno są problemy z level3 co by wyjaśniało problemy na niektórych łączach.

 

Tematy w tym stylu definitywnie się skończą po przenosinach do PL. Wtedy będziemy co najwyżej narzekać, że Patryk potknął się o kabel i był zanik zasilania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Przykazanie - nigdy nie kwestionuj, nie neguj, nie miej cienia wątpliwości co do decyzji Boku - a będzie nam się łatwiej żyło ;)

 

// Edit:

 

@Boss, mylisz się ten problem dotyka również łącz w obrębie Polski. Nie jest to kwestia styku de<>pl, oczywiście o ile o to w tym wypadku chodzi, bo równie dobrze @xxxkowal może mieć zamulone łącze.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z racji, że ja w slangach serwerowych jestem kiepski, spytam się : co to ten level3 xD ? a co do serwerów neteasy.pl które zostaną przeniesione do polski - ja na to czekam!!!!!!!!!!!!!!!! jak to się stanie zrobię ołtarzyk na cześć Patryka wtedy będę się modlił o to żeby się nie potknął o kabel zasilajacy xD

 

@up

 

akurat bok się mylił wtedy kiedy dostałem tą odpowiedz miałem łącze 5+ mb/s ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie Level 3 to taka firma oferująca dostęp do Internetu o dużej przepustowości dostawcom usług internetowych, operatorom oferującym dostęp do Internetu poprzez sieci telewizji kablowej oraz telekomom.. zapewnia tranzyt ruchu IP oraz dostęp do szkieletu rozległej globalnej sieci internetowej..

No i jak coś padnie im to wiadomo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wszystko chyba ze stroną dobrze, śmiga aż miło :). Ktoś wie czy przypadkiem serwery neteasy.pl są już w Polsce ?

 

Raczej nie bo by się pochwalili tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wystarczy tracert......

 

 

Tracing the route to neteasy.pl (85.114.135.74)

 1 z-ar2-do-szcz.srd2.tpnet.pl (80.50.231.205) 16 msec 60 msec 12 msec
 2 195.117.0.41 12 msec 12 msec 16 msec
 3 so-3-1-0-0.fftcr4.Frankfurt.opentransit.net (193.251.250.161) [AS 5511] 36 msec
so-3-0-0-0.fftcr4.Frankfurt.opentransit.net (193.251.250.149) [AS 5511] 36 msec
so-3-2-0-0.fftcr4.Frankfurt.opentransit.net (193.251.250.165) [AS 5511] 40 msec
 4 arcor.GW.opentransit.net (193.251.249.198) [AS 5511] 36 msec 40 msec 36 msec
 5 ffm-145-254-16-241.arcor-ip.net (145.254.16.241) [AS 3209] 36 msec 36 msec 36 msec
 6 dus-145-254-19-122.arcor-ip.net (145.254.19.122) [AS 3209] 44 msec 40 msec 40 msec
 7 dus-145-254-4-206.arcor-ip.net (145.254.4.206) [AS 3209] 40 msec 40 msec 44 msec
 8  *  *  * 
 9 lcgw-dus1-2gig.dus2-de.fibre1.net (62.141.47.14) [AS 24961] 40 msec 40 msec 40 msec
10 neteasy.pl (85.114.135.74) [AS 24961] 44 msec 44 msec 40 msec

 

pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×