Skocz do zawartości
djmcmarco

[wirtualny] Stabilne Konto Www ,darmowy Test

Polecane posty

Witam

 

Szukam dobrego hostingu , najlepiej firmy hostingowej chociaż osoba prywatna też może być.

Potrzebuje konto o parametrach :

Pojemność : minimalnie 2 GB

Transfer : od 18 GB

Bazy danych : 6 lub bez limitu

konta email : bez limitu

php 4 i mysql 4

 

Zależy mi na jakości , więc cena nie ma większego znaczenia .

Obecnie posiadam konto w hostings.pl i mam dość.... olewania klienta i ciągłych awarii a wiem coś o tym bo mam już tam konto od stycznia 07

 

moj skrypt cms działa bez problemu na php4 i mysql4 wiec dobrze by było konto z takimi parametrami.

Mile widziany darmowy test do 5-6 dni . Płatność co miesiąc

 

PS. prosił bym oferty tutaj a nie na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mogę płacić więcej , trudno , ale chce coś wartościowego i koniecznie płatności co miesiąc wiec nazwa.pl czy home.pl niestety odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

www.webh.pl też polecam możesz sie dogadać z adminem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko dzieki ale zaczekam na inne oferty jeszcze :)

Ale już się firmy skończyły :P Więcej nowego nie usłyszysz, wszelkie inne firmy (nie wymienione) mają zbyt krótki staż lub nie spełniają innych kryteriów aby można było im dać łatkę "jakość&niezawodność".

 

www.webh.pl też polecam możesz sie dogadać z adminem

Ale jesteś dzisiaj dowcipny ;) To konkretny temat z konkretnymi potrzebami a nie OT do nabijania się z innych firm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale już się firmy skończyły tongue.gif Więcej nowego nie usłyszysz, wszelkie inne firmy (nie wymienione) mają zbyt krótki staż lub nie spełniają innych kryteriów aby można było im dać łatkę "jakość&niezawodność".

Jest na pewno wiele innych dobrych firm z długim stażem, tylko ich admini nie są aktywni na tym forum, więc możliwe, że dlatego nie zostały one wyżej wymienione ;)

 

~djmcmarco: wyślij zapytanie do inten.pl - firma z długim stażem, sam korzystam z ich usług od prawie dwóch lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

inten.pl

sisco.com.pl

prohost.pl

insane.pl

neteasy.pl

 

którą najbardziej polecacie ? przypominam że liczy sie jakość , nie cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A po co mają być aktywni ich admini? Pytanie było również do użytkowników. Sam miałem konta w co najmniej kilkunastu firmach zapewne jak większość użytkowników tutaj.

 

Co do inten.pl to jaki oni mają związek z pro-futuro.com? Mają u nich dedyki czy też resellera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@jarek dzięki ale interesują mnie płatności miesięczne a proste.pl ma za mało baz danych

 

więc chyba sisco ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sisco trzeba tylko dobrze trafić z maszyną bo mają obecnie chyba 2 (może już 3) i serwer nr1 miał starą dość konfigurację.

 

Ja tam w płatnościach miesięcznych stawiałbym na neteasy.pl Budują swoją infrastrukturę w Szczecinie więc prognozy są jak najlepsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po co mają być aktywni ich admini? Pytanie było również do użytkowników. Sam miałem konta w co najmniej kilkunastu firmach zapewne jak większość użytkowników tutaj.

Chodziło mi raczej o to, że z Twojej wypowiedzi można było wywnioskować, że tylko te firmy są godne polecenia. Może się czepiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo są ;) Reszta to drobnica z serwerami w bliżej nieokreślonej lokalizacji i o mniej niż bardziej przewidywalnym działaniu supportu.

 

--edit. Nie ma to jak pisać po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo są ;) Reszta to drobnica z serwerami w bliżej nieokreślonej lokalizacji i supportem o mniej niż bardziej przewidywalnym działaniu supportu.

Większa reszta to drobnica, ale jest też trochę firm działających już kawałek czasu i trzymających wysoki poziom świadczenia usług, więc niesprawiedliwością byłoby dzielenia polskiego hostingu na te wymienione firmy i resztę (dla danego targetu klientów oczywiście).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BOSS w tym problem że no... jakoś nie zachęca oferta ... mało na stronie informacji ...

Dla mnie bardziej liczy się stabilność niż oprawa wizualna. Już byłem w niejednym hostingu, który ładnie wyglądał i stał na PC ;)

 

Ale z drugiej strony masz rację. Nie chcę się bawić w ich rzecznika (tzn. mógłbym ale by cholera chociaż zapłacili :P) ale tworzą nową, bardziej przejrzystą stronę lecz obecnie priorytetem jest dla nich nowa serwerownia i dopięcie wszystkiego na przysłowiowy ostatni guzik w związku z czym prace nad nową stroną zyskały niższy priorytet :/

 

Większa reszta to drobnica, ale jest też trochę firm działających już kawałek czasu i trzymających wysoki poziom świadczenia usług, więc niesprawiedliwością byłoby dzielenia polskiego hostingu na te wymienione firmy i resztę (dla danego targetu klientów oczywiście).

Jakby trzymały wysoki poziom usług to siłą rzeczy chociażby drogą "pantoflową" wieść o nich i ich jakości trafiłaby i na wht i obecnych tu użytkowników. Jak firma ma mało klientów a działa na rynku parę ładnych lat to coś musi być z nią nie tak :) Zadowolony klient tworzy samoistnie pozytywny PR i przyciąga nowych klientów co w konsekwencji powoduje efekt skali i firma rośnie w siłę co dalej powoduje, że jest o niej "głośno". Czy też inaczej, słabej firmy nie stać na ich własną reklamę przez co tkwią w martwym punkcie i stanowią tę właśnie "drobnicę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×