Skocz do zawartości
pozmu

Hosting Dla Ez Publish

Polecane posty

Witam, szukam jakiejś oferty hostingu, który udźwignąłby Ez Publish.

Jest to CMS który wymaga m.in. PHP4, 64MB RAM dla PHP ustawione w php.ini itp.

Interesuje mnie coś w miarę taniego, na początek nie przewiduję jakiejś ogromnej oglądalności tak zbudowanej strony. Interesują mnie wyłącznie rozwiązania typu managed (czyli np. shared hosting o odpowiednich parametrach albo managed vps).

Bardzo ważna jest możliwość przetestowania działania tego systemu na serwerze przed zakupem.

 

Z góry dziękuję za propozycje i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, szukam jakiejś oferty hostingu, który udźwignąłby Ez Publish.

Jest to CMS który wymaga m.in. PHP4, 64MB RAM dla PHP ustawione w php.ini itp.

Interesuje mnie coś w miarę taniego, na początek nie przewiduję jakiejś ogromnej oglądalności tak zbudowanej strony. Interesują mnie wyłącznie rozwiązania typu managed (czyli np. shared hosting o odpowiednich parametrach albo managed vps).

Bardzo ważna jest możliwość przetestowania działania tego systemu na serwerze przed zakupem.

 

Z góry dziękuję za propozycje i pozdrawiam.

 

U nas ezp działa. http://www.prohost.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, szukam jakiejś oferty hostingu, który udźwignąłby Ez Publish.

Jest to CMS który wymaga m.in. PHP4, 64MB RAM dla PHP ustawione w php.ini itp.

Interesuje mnie coś w miarę taniego, na początek nie przewiduję jakiejś ogromnej oglądalności tak zbudowanej strony. Interesują mnie wyłącznie rozwiązania typu managed (czyli np. shared hosting o odpowiednich parametrach albo managed vps).

Bardzo ważna jest możliwość przetestowania działania tego systemu na serwerze przed zakupem.

Polecałbym jakiegoś vpsa, może provps.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prohost: ok, skorzystam z okresu testowego.

T: dobry VPS nie jest zły, ale ten z provps managed to jest jakaś kpina... nie dają root dostępu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale nie chcę "próbować" bo Ez ma specyficzne wymagania (pamięć, limit czasu wykonywania skryptu) i na standardowym koncie nawet się nie zainstaluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaka kpina ze nie daja roota możesz sobie wziaśc wezme un manage i masz roota ale sobie sam ustawiasz a takto oni ci ustawiaja wszystko co sobie zapragniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry VPS nie jest zły, ale ten z provps managed to jest jakaś kpina... nie dają root dostępu...

Oni wiedzą co robią. Dawanie niedoświadczonym osobom konta root to

samobójstwo, notabene jest to sprzeczne z ideą usługi managed. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prohost: ok, skorzystam z okresu testowego.

T: dobry VPS nie jest zły, ale ten z provps managed to jest jakaś kpina... nie dają root dostępu.

Jeśli ktoś bierze managed to zazwyczaj nie zna się na administracji, więc jest ogromna szansa, że będzie coś ciągle psuł, a potem bombardował mailami "PŁACĘ-ŻĄDAM". Tego typu usługa musiałaby być znacznie droższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normalna kpina, wszędzie na świecie mam roota. Jak coś zepsuję to jest chyba backup, nie? A jak zepsuję coś co sam zainstalowałem, to moja strata i mój problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalna kpina, wszędzie na świecie mam roota. Jak coś zepsuję to jest chyba backup, nie? A jak zepsuję coś co sam zainstalowałem, to moja strata i mój problem.
Tia... ciekawe jaka firma sprzeda Ci usługę utrzymania dedyka managed z pełnym dostępem do root'a :)

Chyba w ogóle nie zdajesz sobie sprawy jaki mam sens dawania root'a Klientowi przy dedyku managed - w takowej opcji to w końcu firma zajmuje się administracją dedyka a nie Klient.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie :) Nie musisz brać managed :) Bierzesz normalnego "root" ... i robisz sam all... jeżeli nie to wynajmujesz admina, płacisz 300zl i potem masz root i po problemie :) Bo nikt później nie będzie za ciebie naprawiał jak coś zepsujesz... bo powiesz że masz managed i płacisz za to ... ;f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×