Skocz do zawartości
Tomasz Fiedoruk

Administracja Serwerów

Polecane posty

IMHO tak jest dobrze, nie muszę wchodzić w kategorię żeby sprawdzić czy ktoś coś nie napisał nowego.. Bo w 'Ostatni post' jest tylko ostatni w całej kategorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz jeszcze coś takiego jak 'Mój asystent' i tam zakładkę 'Nowe Posty' ;)

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale mimo wszystko..

Tak wchodzę na forum, przewijam i widzę gdzie się coś pojawiło nowego dokładnie - i nic nie klikam dopóki mnie coś nie zainteresuje ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mam takie wrażenie, że forum jest zdecydowanie za duże.

Nie mówię, że teraz jest tragicznie, ale kilka działów można spokojnie upakować w jeden dla lepszego porządku ;)

 

 

 

PS

Ale z Nas malkontenty - co nie zrobi Bartek, to zawsze narzekamy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BOSS, tu jest dużo? Chyba nie widziałeś jeszcze dużo kategorii.. Jak sobie przypomnę adres to podrzucę.

BlueMan, ale czas dobrze działa, to najważniejsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@hekko - nie popadajmy w skrajności z tym adresem co chcesz podrzucić ;) też podobne stwory w internecie widziałem :P (najczęściej na serwerach fora.pl - fora sportowe, gdzie jest wymieniona każda liga w Polsce, każda w Europie, Ameryce, itp :/ a to tylko p.nożna, do tego działy z koszykówką, siatkówką, itp :P i powstanie takie ładne forum :P )

 

U mnie (na forum) nie narzekają na ilość działów, więc to kwestia dobrego wyważenia tej kwestii, a nie przyzwyczajenia (choć nie mówię, że nie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Zrobiłem to z wymienionego wyżej powodu, łatwiej trafić na dane forum. Co do długości, przetestujmy wydaje mi się, że nie jest tak źle. Ostatnio widzę same tasiemce i tak mnie jakoś natchnęło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski
Za dużo oglądasz "Mody na Sukces" ;)

To ile tych for mam zrobić? 4000 żeby być bliżej mody na sukces? Ale nie wiem ile się będzie strona główna ładować:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam sobie zwinąłem mało mnie interesujące fora - opcja jest to komu zadługie niech sobie użyje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×