Skocz do zawartości
Bart Wilde

[prosba] Najtanszy Dedyk Wogole!

Polecane posty

Witam. Poszukuje aktualnie najtanszego dedyka w cywilizowanym swiecie. Transfer moze byc minimalny, umowa im krotsza tym lepiej. Chce go miec tylko po to, by moc robic tam backupa i w razie pada wlasciwego dedyka, zebym mogl tam na kilka godzin uruchomic stronke. Dlatego moze to byc najgorsza kupa jaka tylko moze byc (byleby lezala w DC, w ktorym nie mieszkaja szczury :) )

Fajnie gdyby mial z 40 giga dysk twardy (choc i 80 nie pogardze) z 128-256 ramu i jak sie da, to jakis procesor.

Ogladalem oferty Kimsufi (OVH) oraz na serverbasar. Jednakze fajnie by bylo, gdyby to bylo tansze. I moze byc oczywiscie w USA :)

Z gory dziekuje za wszystkie odpowiedzi :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może jakiś duży vps? Taniej niż kimi w ovh ciężko coś znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale ciezko o taniego VPS z 40 giga dysku... Mi chodzi naprawde o jakis szit z gwarantowanym uptime 90 % :-P Jak nic nie znajde to wezme tego Kima z OVH, ale moze jest cos za 20 dolcow w USA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

VPS z większym dyskiem wyjdzie Cie praktycznie drożej niż zwykły dedyk gdzież w DE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Poszukuje aktualnie najtanszego dedyka w cywilizowanym swiecie. Transfer moze byc minimalny, umowa im krotsza tym lepiej. Chce go miec tylko po to, by moc robic tam backupa i w razie pada wlasciwego dedyka, zebym mogl tam na kilka godzin uruchomic stronke. Dlatego moze to byc najgorsza kupa jaka tylko moze byc (byleby lezala w DC, w ktorym nie mieszkaja szczury :) )

Fajnie gdyby mial z 40 giga dysk twardy (choc i 80 nie pogardze) z 128-256 ramu i jak sie da, to jakis procesor.

Ogladalem oferty Kimsufi (OVH) oraz na serverbasar. Jednakze fajnie by bylo, gdyby to bylo tansze. I moze byc oczywiscie w USA :)

Z gory dziekuje za wszystkie odpowiedzi :) Pozdrawiam

Złóż się z paroma kumplami i kupcie Start 100M L + w OVH. 219 zł za 750 GB. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

serverbasar,netdirect,ovh,konto gdzieś pod backup (wyjdzie taniej :))

 

p.s chcesz coś tańszego od serverbasar? Nie proszę! Nie rozbijaj mnie, masz umowę na rok i nic tańszego nie znajdziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złóż się z paroma kumplami i kupcie Start 100M L + w OVH. 219 zł za 750 GB. :)

Ty no ja sie moge zlozyc jak bedziesz na nim tylko backupowal :) Bo szukam czegos na pół ze stabilnymi pingami.

 

Albo polecam opcje serwera z serwerydedykowane.eu ja tez o tym myślałem ale nie ma zbyt wielu komentarzy na temat jakości tej firmy ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo polecam opcje serwera z serwerydedykowane.eu ja tez o tym myślałem ale nie ma zbyt wielu komentarzy na temat jakości tej firmy ;(

 

Patrz ncgroup.pl, to ich pośrednik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×