Skocz do zawartości
dyskzg

Tani, Ale Solidny Hosting...

Polecane posty

Hej, szukam taniego, ale przyzwoitego hostingu.

 

Wymagania:

- minimum 50MB

- transfer minimum 1GB/miesiąc

- php

- mysql (nie musi być duża)

- możliwość podpięcia 1 domeny

 

Nie mam dużych wymagań, ale zależałoby mi na tym, aby nie znikały z niego dane i nie padał na wiele dni...

 

Wstępnie znalazłem:

webd.pl

ovh.pl

 

Coś doradzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

...i proste.pl

 

nie może być za tanio, bo za tanio się nie opłaca..

 

i pamiętaj: to, że chcesz 50Mb nie znaczy, że ktoś da Ci to za cenę 5Gb podzielone przez 100.. że jak 5Gb w dobrej firmie kosztuje 300, to 50Mb nie dostaniesz za 3zł.. tego się tak nie liczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Plan mini u nas za 25zł/rok - 100mb/2gb powinien spełniać twoje wymagania.

 

www.prohost.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proste.pl i insane.pl kosztują trochę więcej niż chciałbym wydać. masternet.pl wygląda ok...

? w insane.pl pakiet home mini kosztuje 30.5 zł czyli porównywalnie z maternet.pl i jego CLASSIC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
? w insane.pl pakiet home mini kosztuje 30.5 zł czyli porównywalnie z maternet.pl i jego CLASSIC.

 

Faktycznie, wcześniej zerknąłem na Serwery BIZNES.

 

To co Waszym zdaniem? -> insane czy masternet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście wziąłbym Masternet, ze względu na to, że Europa, aczkolwiek jeżeli nie jest to dla Ciebie szczególnie istotne to zdaje się, że sumarycznie Insane miało mniej downtime niż Masternet, co przemawia za Insane..

Dlatego sam musisz rozważyć co jest dla Ciebie lepsze :P.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiście wziąłbym Masternet, ze względu na to, że Europa

Przecież obecnie zakładamy serwery wirtualne na serwerze zlokalizowanym w dokładnie tej samej serwerowni co serwery Masternetu. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ups, sorry - nie wiedziałem :P

W takim razie korzystając ze sposobności, zapytam z ciekawości - czy planujesz przenoszenie starych kont Insane do Europy ?

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups, sorry - nie wiedziałem :P

W takim razie korzystając ze sposobności, zapytam z ciekawości - czy planujesz przenoszenie starych kont Insane do Europy ?

Nigdy nie zakładaliśmy żadnych kont poza Europą. Mamy/mieliśmy serwery w Polsce, w Niemczech i we Francji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój błąd - coś mi sie pomieszało, nie wiem dlaczego ale jakoś tak podświadomie miałem zakodowane to Insane w Ameryce.. a tu jednak Europa.. no proszę, to ceny trzeba przyznać - jak na lokalizację i jakość - bardzo przyzwoite :P.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja proponuję w Polsce, www.blink.pl - to niedrogi hosting. Pakiet OPTIMUM ma niec mniej miesięcznie niż 50 GB, ale w zamian mógłbym dać dobry rabat. Myślę, że opinie są w miarę pozytywne, mamy cały klaster serwerów i architerkturę zaplanowaną tak, aby zmaksymaliwać niezawdoność. Wszystkie kluczowe komponenty są redundantne. Naprawdę wysoki poziom niezawodności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

insane.pl:

Kara umowna w wysokości 1000 zł obowiazuje za:

Masowe rozsyłanie poczty zdefiniowane w punkcie 6.1.f Regulaminu

Za złamanie punktów 6.1.b i/lub 6.1.c Regulaminu

Próbę założenia Konta o innej nazwie przez osobę, której poprzednie Konto zostało zablokowane lub usunięte z powodu złamania Regulaminu lub przez osobę, która otrzymała zakaz wstępu (tzw. K:line lub G:line) na sieć IRCnet, QuakeNet lub EFnet na inne Konto

Kara umowna w wysokości 500 zł obowiązuje za podanie w formularzu zamówienia danych niezgodnych ze stanem faktycznym

Kara umowna w wysokości 200 zł obowiązuje za skorzystanie z Okresu Testowego więcej niż raz

 

Fajne kary umowne przy koncie za 30zł :| Pierwszy raz widzę coś takiego i nie budzi to moich dobrych odczuć, choć na pewno nie złamałbym żadnego z wymienionych punktów regulaminu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

...więc czego się boisz? heh

choć kary za formularz albo okres testowy to raczej jaja : ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...więc czego się boisz? heh

choć kary za formularz albo okres testowy to raczej jaja : ))

 

Nie boję się, ale jestem ostrożny. Potem w połowie okresu użytkowania dorzucą podpunkt: "Kara za zużywanie zasobów konta: 1500zł" :] Chciałem złożyć zamówienie i dobrze, że przeczytałem regulamin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
insane.pl:

Fajne kary umowne przy koncie za 30zł :| Pierwszy raz widzę coś takiego i nie budzi to moich dobrych odczuć, choć na pewno nie złamałbym żadnego z wymienionych punktów regulaminu...

Przecież są to kary umowne dla osób które: łamią regulamin i zakładają ponownie konto pod inną nazwą, rozsyłają spam, zakładają masowo coraz to nowe konta testowe, zamawiają konta na fałszywe dane itd. czyli działają w oczywisty sposób i świadomie na szkodę firmy i jej uczciwych klientów. Są bardzo precyzyjnie sformułowane więc naprawdę nie ma się czego obawiać.

 

Istnieją w naszym regulaminie od bardzo, bardzo dawna, ale jeszcze nigdy nikt nie zapłacił tej kary umownej, nawet jeśli na nią zasłużył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale liczy się potencjał. Człowiek z naładowanym karabinem jest groźniejszy od takiego bez.

 

Dokładnie o tym myślałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale liczy się potencjał. Człowiek z naładowanym karabinem jest groźniejszy od takiego bez.

Dokładnie, ale groźniejszy dla kombinatorów. I ich ten punkt naprawdę odstrasza -- liczba nadużyć po jego wprowadzeniu drastycznie spadła. A przeciez takie nadużycia działają na niekorzyść także uczciwych klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś doradzicie?

 

 

Jeśli nie boisz się nowego, zapraszam do siebie. Dziś zdywersyfikowaliśmy Naszą ofertę i wprowadziliśmy drobne aczkolwiek znaczące zmiany.

http://hekko.pl/oferta.html

No ale to tylko jeśli się nie boisz nowego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×