Skocz do zawartości
Maksio

Hosting Do Gry

Polecane posty

Szukam hostingu php+mysql dla mojej gry RPG. Chodzi mi o to, aby baza mysql miała możliwie jak najlepsze osiągi - bez limitu połączeń, dużo miejsca (najlepiej powyżej 1 GB) i bez limitu transferu. Czy moglibyście coś mi polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukam hostingu php+mysql dla mojej gry RPG.

 

Najlepsze wyjście - serwer dedykowany. Jak napisał Adrian nikt nie udostępni Ci miejsca na współdzielonym hostingu

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałeś dużo o tym swoim skrypcie - dzięki temu wiem jaki serwer Ci jest potrzebny:

 

Najlepsze serwery dedykowane

 

Tu też masz dedyki

 

Tu dedyk bez limitu transferu

 

Tutaj znajdziesz bardzo szybki serwer za małą cenę

 

Btw... Może chciał byś trzymać tą stronkę na serwerze shared a najlepiej za sms? ;)

 

Zanim zaczniesz się brać za grę to lepiej pozbieraj trochę pieniędzy na porządny serwer bo znalezienie serwera pod grę online bez limitu transferu za 200zł m/c jest trudne :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od 3 miesiędzy siedzę po nocach i piszę grę, mam już 95% roboty za sobą a teraz takie problemy? -.-

 

Ale dzięki za te oferty. ;)

 

PS: Nie stać mnie na server dedykowany. Będę musiał kupić (na razie) zwykły hosting, a jak się rozkręci to zmienię.

Czy ktoś mógłby dać mi link do hostingu który miałby dobre warunki pracy dla takiej gry? (Tak, wiem że google nie gryzie, ale nie mogę znaleźć nic mi odpowiadającego)

 

Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niestety nie wiem bo nie mam doświadczenia w tej materii ale sam pomysł wydaje się ok, po co od razu ładowac kupe kasy jak można narazie na zwykłym hostingu działać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@piotrbot skoro nie masz doświadczenia w tej materii to nie pisz takich bzdur, że zwykły hosting wystarczy... jeszcze pewnie "tani".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz próbowac jakieś większe pakiety z neteasy, ich resellery, bo są bardziej tolerowane przez administratorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm u nas stoją jakieś gry ale nawet 0,5% cpu nie wykorzystują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozwiń swoją wypowiedź ;)

 

Linux ma konta u nas z grami albo opiekuje się dla kogoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niee, jest to serwis o starwars w planie jest (czyt. była ) gra ale ostatnio poleciały pliki ( było zrobione 8% )

 

Na razie trwają prace nad autorskim cmsem więc gra może będzie za 2 lata ;)

 

Z ciekawości przed kupnem pytałem się czy jest możliwość hostowania takiej gry ale w każdej chwili mogę mieć pustego dedyka więc jest to nie aktualne :)

 

"Jakieś gry" - dziwne powiedziane - to mogą być gry flash, gotowe silniki, albo autorskie wytfory ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niee, jest to serwis o starwars w planie jest (czyt. była ) gra ale ostatnio poleciały pliki ( było zrobione 8% )

 

Na razie trwają prace nad autorskim cmsem więc gra może będzie za 2 lata ;)

 

Z ciekawości przed kupnem pytałem się czy jest możliwość hostowania takiej gry ale w każdej chwili mogę mieć pustego dedyka więc jest to nie aktualne :)

 

"Jakieś gry" - dziwne powiedziane - to mogą być gry flash, gotowe silniki, albo autorskie wytfory ;)

 

To ktoś inny hostuje jak nie twoje :) gry jakies na www. Nie znam detali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukam hostingu php+mysql dla mojej gry RPG. Chodzi mi o to, aby baza mysql miała możliwie jak najlepsze osiągi - bez limitu połączeń, dużo miejsca (najlepiej powyżej 1 GB) i bez limitu transferu. Czy moglibyście coś mi polecić?

Przemyśl kupno VPS-a. Najmniejsze można dostać już za kilka euro miesięcznie. Hosting współdzielony jest zdecydowanie złym pomysłem, chyba, że na sam początek, bo nikt Ci przeciez nie da na wyłączny użytek serwera dedykowanego pod Twoją bazę danych za np. 100 zł rocznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×