Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
pokoleniex

Serwer Z Duzym Limitem (najlepiej Vps)

Polecane posty

Mając taki budżet możesz wynająć serwer z Hetzner.de,

gdzie we wszystkich pakietach masz limit 1 TB na porcie 100 Mbit,

po czym pasmo jest obcinane do 10 Mbit i nie jest już limitowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie wynajde chyba na ta chwile wiecej kasy. Wiadomo wymagania wygorowane ale kasy malo. Ale tak to juz jest. Dlatego jednak prosil bym o cos w tym przedziale cenowym, jesli wszystko pojdzie dobrze to tak za okolo pol roku przesiade sie na cos lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie wynajde chyba na ta chwile wiecej kasy. Wiadomo wymagania wygorowane ale kasy malo. Ale tak to juz jest. Dlatego jednak prosil bym o cos w tym przedziale cenowym, jesli wszystko pojdzie dobrze to tak za okolo pol roku przesiade sie na cos lepszego.

Nie wiem jaki serwis prowadzisz, ale proponuję zaryzykować,

kupić od razu coś lepszego i postarać się aby nie zabrakło na jego utrzymanie. :)

Kto nie ryzykuje, ten nie ma, a za 20 $ miesięcznie to nic nie dostaniesz naprawdę sensownego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stac mnie na cos lepszego, ale bede musial placic co miesiac. A nie wiem czy to jest oplacalne. Tak to jest jak wyciagi przychodza do domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma na świecie tak, że bierzesz coś za prawie darmo i masz dobrą jakość i możliwość rozwoju. Albo inwestujesz albo nici z planu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem o co wam chodzi, ale jednak cos porzadnego kosztuje swoje pieniadze. Powiem tak, przewidywalne zarobki z serwisow beda wynosily jak na razie przez wakacje ok $ 150 na miesiac, pozniej powinny podskoczyc zdecydowanie, moze nawet do $ 500. Ale wszystko jest niepewne, jak to zyski z reklam ppc. Dlatego tez ryzyko jest spore.Sorry za drugi post. Ale czy moglbym prosic o podanie jakis konkretow? Nie bede ukrywal po co mi jest potrzebny ten host, prowadze kilka bramek proxy i potrzebuje pod nie hosta. Pod normalne serwisy wykupie sobie pewnie cos w webperoni. A wiec co sadzicie o vpsie ktorego podalem w pierwszym poscie? Co sadzicie o placeniu za serwer co miesiac? Jesli znacie jakies dobre serwery dedykowane z duzym transferem, ale rowniez w umiarkowanej cenie to prosze o podawanie. Duzy transfer dla mnie na ta chwile to ponad 1 TB. Z tym ze w tym przypadku umiarkowana cena bedzie tak do $ 100 Troche namieszalem, ale moze ktos sie polapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi jak mamy dać Ci konkrety? Na podstawie transferu? Może podasz co potrzebujesz dokładniej? Panel, CPU, RAM,Dysk?

 

A co do 20$ miesięcznie to możesz mieć vpsa z 300GB a nie +1TB

 

Co do tej oferty to

 

50 VPS's per hardware node

 

Ale nic nie jest wspomniane o hardware na jakim są te vpsy stawiane.

Też mogę napisać że 5Vpsów na jeden serwer a serwer główny to będzie PIII 500MHZ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

inne parametry sa malo wazne, mysle tak kolo 512 ramu, miejsca moze byc nawet 2 gb :PJedyna wiadomosc o serwerze to Dell dual Xeon RAID hardware Wlasnie miedzy innymi to mnie odstrasza, bo sama oferta jest co najmniej interesujaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cos nikt nie odpowiada, dlatego podam ze na tamtym serwerze ktory podalem w pierwszym poscie gwarantuja 712 ramu i 500 mhz procesora. A caly serwer to dual xeon 3.2 Gh/4 Gb RAM/SCSI RAID 5

all our servers are connected with 100 Mb broadband

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwer pewnie jest zlokalizowany w USA. Poza tym jest spora lista płatnych dodatków. Cena dobra bo dolar jest tani jak barszcz. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wzialem ten serwer co podawalem w pierwszym poscie i niestety okazalo sie ze jest do niczego. Dlatego teraz wzialem sobie w miare taniego dedyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ogólnie na vpsy w usa pakują ile się da ;) Pewnie obciążone na maksa :P

 

dolar jest tani jak barszcz. :-)

 

Trzeba dodać że z biedronki to będzie lux :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie serwer jest do niczego. NIe umieja nawet sobie poradzic z podpieciem domen, do piero po 3 dniach wszystko zaczelo chodzic. Ale i tak co z tego jak ftp chodzi tak wolno ze sie nic robic nie da. I jeszcze z tego co wyczytalem w faq, oczywiscie przy ofercie tego nie ma, wszystkie domeny moga wskazywac tylko na jeden folder, co jak dla mnie przekresla ich dzialalnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×