Skocz do zawartości
Mosorczyk

Poszukuję Serwera Na Stronę Www

Polecane posty

Witam,<br />Proszę o przedstawienie ofert firm na serwer o pojemności 5GB (bazy danych nie muszą być). Serwer będzie tylko na stronę www i nic poza tym. Obecnie mam zakupiony serwer w bardzo dużej firmie (nie wiem czy mogę podawać jej nazwę) i strona generuje mi miesięcznego transferu 5-6GB a mam 12,5GB na miesiąc. Czyli drugie 6 jest niewykorzystane a piszą mi ciągle że przeciążam serwery. Czyli nie mają pokrycia w danych. Dlatego proszę o przedstawienie tu ofert firm, które mają rzetelne pokrycie w tym co piszą. Dodam tylko tyle że cała strona zawiera 461 podstron i jest całkowicie napisana w html. Link do tej strony: www.gory-szlaki.pl.<br />Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja postawilem swoja strone o podobnej wielkosci na www.neteasy.pl (tyle, ze uzywam dosc intensywnie php za sprawa cmsa)

 

testuje juz ich okolo miesaca i nie ma zadnych problemow, stabilnie i szybko.. myslalem tez o czyms zagranica ale w koncu spasowalem bo wole miec polski support <_< .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Mosorczyk podaj firmę, dla naszej wiadomości i zdobywania doświadczenia we współpracy z "dużymi" firmami...

 

EDIT: dobra, chyba już wiem (tracert rulez <_< - rzeczywiście.. g.. nie firma..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,<br />Proszę o przedstawienie ofert firm na serwer o pojemności 5GB (bazy danych nie muszą być). Serwer będzie tylko na stronę www i nic poza tym. Obecnie mam zakupiony serwer w bardzo dużej firmie (nie wiem czy mogę podawać jej nazwę) i strona generuje mi miesięcznego transferu 5-6GB a mam 12,5GB na miesiąc. Czyli drugie 6 jest niewykorzystane a piszą mi ciągle że przeciążam serwery. Czyli nie mają pokrycia w danych. Dlatego proszę o przedstawienie tu ofert firm, które mają rzetelne pokrycie w tym co piszą. Dodam tylko tyle że cała strona zawiera 461 podstron i jest całkowicie napisana w html. Link do tej strony: www.gory-szlaki.pl.<br />Dziękuję.

 

Mogę zaoferować 5,5gb pojemnści i 88gb transferu na miesiąc za 600zł rocznie.

 

http://www.prohost.pl/hosting.php?spt=1

 

Szybki serwer w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę zaoferować 5,5gb pojemnści i 88gb transferu na miesiąc za 600zł rocznie.
Przeczytales w ogole to co on napisal? Po co mu 88gb transferu miesiecznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytales w ogole to co on napisal? Po co mu 88gb transferu miesiecznie?

 

Ok to 5,5gb pojemności i 10gb transferu za 600zł rocznie - teraz chyba lepiej <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok to 5,5gb pojemności i 10gb transferu za 600zł rocznie - teraz chyba lepiej :(
Rzeczywiście lepiej <_>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5GB i 20-25GB transferu na miesiąc wystarczy dlatego proszę o takie oferty.

Powyższa oferta na 5,5GB i 88GB transferu jest chyba za duża jak na moje potrzeby <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może w końcu zdecyduj czego szukasz...

Pierw piszesz 6GB transferu/mc a teraz 20-25GB/mc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5GB i 20-25GB transferu na miesiąc wystarczy dlatego proszę o takie oferty.

Powyższa oferta na 5,5GB i 88GB transferu jest chyba za duża jak na moje potrzeby <_<

 

Podstawa ceny to pojemność w tym przypadku i transfer nie ma wpływu na tą cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No racja, superhost to nie był dobry wybór :(

Tak masz rację <_< mają bardzo mało wydajne serwery.

A co do tego transferu to mówię że strona generuje 6GB/miesiąc ale 20-25 piszę bo zawsze trzeba mieć coś na zapas. No to przyjmijmy te 20GB/miesiąc i spokój. Tylko proszę żeby nie były to oferty firm które mają resellera na Superhoście bo dużo tu takich :(

 

PS. Codziennie tutaj siedzę na tym foum i już zdążyłem przeczytać wiele opini o firmach nie pomijając żadnego postu :). Gratuluję że ktoś wymyślił to forum bo jest naprawdę potrzebne żeby nie nacinać się na te "krzaki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro czytasz na biezaco powinienes juz wiedziec jaka firme wybrac tym razem :(

 

Lobbuje kei.pl bo wychodze z takiego samego zalozenia jak ty, aby myslec o przyszlosci i rozwoju serwisu. A kei oprocz tego ze ma solidne maszyny ma duzo pakietow i platform to mozesz migrowac na wyzsze pakiety wraz z rozwojem serwisu <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro czytasz na biezaco powinienes juz wiedziec jaka firme wybrac tym razem :(

 

Lobbuje kei.pl bo wychodze z takiego samego zalozenia jak ty, aby myslec o przyszlosci i rozwoju serwisu. A kei oprocz tego ze ma solidne maszyny ma duzo pakietow i platform to mozesz migrowac na wyzsze pakiety wraz z rozwojem serwisu <_<

Czytam, czytam na bieżąco. I najbardziej podobają mi się 4 firmy: kei, masternet, iq, insane. Kolejność tu nie ma znaczenia i myślę że w tych firmach czegoś poszukam. Dzięki za porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejność ma znaczenie. Ja polecam w kolejności od najlepszego:

 

IQ, Kei, Insane, Masternet

Dzięki za uporządkowanie tych firm :(.

 

Jedno jest pwne - nie skorzystam z Brist.pl, i365.pl, cal.pl, nazwa.pl i webd.pl <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to teraz kolejna osoba która ułoży w/w firmy w swojej ulubionej kolejności <_>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,<br />Proszę o przedstawienie ofert firm na serwer o pojemności 5GB (bazy danych nie muszą być).

Zachęcam do zapoznania się z naszą promocją z sygnaturki. Możliwe, że na taką stronę wystarczy nawet tańszy serwer wirtualny z linii Home.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zachęcam do zapoznania się z naszą promocją z sygnaturki. Możliwe, że na taką stronę wystarczy nawet tańszy serwer wirtualny z linii Home.

Strona ma teraz 300MB pojemności ale jako że to jest strona naszego klubu górskiego to po każdej wyprawie zamieszczamy tam mnóstwo zdjęć więc 500MB i 1GB dysk jest za mały bo raczej szybko się zapełni. Dlatego proszę o 5GB oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strona ma teraz 300MB pojemności ale jako że to jest strona naszego klubu górskiego to po każdej wyprawie zamieszczamy tam mnóstwo zdjęć więc 500MB i 1GB dysk jest za mały bo raczej szybko się zapełni. Dlatego proszę o 5GB oferty.

U nas nie ma problemu z migracją na wyższy pakiet w trakcie trwania abonamentu (po prostu zmieniamy profil i przeliczamy czas ważności konta proporcjonalnie do różnicy w cenie -- nie jest konieczna dopłata). Jeśli jednak interesują Pana wyłącznie konta 5 GB, to taką pojemność ma np. nasz serwer wirtualny Biznes. Jeśli potrzebuje Pan tak niewiele transferu i nie potrzebuje baz, to mógłbym dać na niego naprawdę dużą zniżkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas nie ma problemu z migracją na wyższy pakiet w trakcie trwania abonamentu (po prostu zmieniamy profil i przeliczamy czas ważności konta proporcjonalnie do różnicy w cenie -- nie jest konieczna dopłata). Jeśli jednak interesują Pana wyłącznie konta 5 GB, to taką pojemność ma np. nasz serwer wirtualny Biznes. Jeśli potrzebuje Pan tak niewiele transferu i nie potrzebuje baz, to mógłbym dać na niego naprawdę dużą zniżkę.

Oferta mi się bardzo podoba. A więc interesowałyby mnie takie parametry: Serwer Biznes 5GB, brak bazy danych, limit transferu na rok 360GB i możliwość stworzenia jednego konta e-mail bo więcej nie potrzebuję :) oraz możliwość zaparkowania istniejącej już domeny. Jeśłi można prosić to proszę o kontakt na PW.

Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×