Skocz do zawartości
Lapi

[dedykowane] Serwer Na Darmowy Hosting Www ?

Polecane posty

Witam,

Czy możecie polecić jakąś firmę gdzie można kupić serwer dedykowany na którym docelowo będzie działał serwis oferujący darmowy hosting (yoyo.pl, cba.pl itp.) ?

Jakie parametry będą odpowiednie dla takiego serwisu?

 

Posiadam NIP UE więc nie ma problemu z zakupem poza granicami Polski. Ważne aby firma była dobra (sprawdzona) oraz cena w miarę przystępna.

Z góry bardzo dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przygotuj się, że jeden dedyk Ci na pewno nie wystarczy...

Samego jego zasoby zostaną zdecydowanie szybciej wykorzystane niż sobie myślisz <_>

 

PS. przecież nie ma żadnej różnicy w jakiej firmie kupisz dedyka ważne aby miała w miarę dobre opinie, a takowe znajdziesz na odpowiednim tu forum jak i oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,

Czy możecie polecić jakąś firmę gdzie można kupić serwer dedykowany na którym docelowo będzie działał serwis oferujący darmowy hosting (yoyo.pl, cba.pl itp.) ?

Jakie parametry będą odpowiednie dla takiego serwisu?

 

Posiadam NIP UE więc nie ma problemu z zakupem poza granicami Polski. Ważne aby firma była dobra (sprawdzona) oraz cena w miarę przystępna.

Z góry bardzo dziękuję za pomoc.

 

Zależy co jest ważniejsze - cena czy jakość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A serwery gdzie mają być? :(

 

Potwierdzam opinie Adriana, sam się zdziwisz jak szybko ten serwer zacznie Ci się dusić. Jeżeli mogę spytać tak prywatnie to po co bawisz się w darmowy hosting? Kto używa darmowego hostingu? Chyba tylko 14 latki na stronę klanową <_< Każda firma lub bardziej porządny klan / portal ma już własny serwer WWW a nawet na tym tanim hostingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Linux, na darmowym hostingu wbrew wszelkim pozorom, mając odpowiedni pomysł, moce przerobowe, można zarobić <_<.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo że jakość jest najważniejsza :(

 

Tak tylko na jakim poziomie <_<

Takim dc w pl z supportem 24/7.

Czy takim półdniowym supportem w dc jakimś niemieckim.

Szukaj najlepiej 24/7 supportu i z jakimiś gwarancjami co do sprzętu. - w de zwykle największe problemy ze sprzętem są jak coś padnie bo trzeba czekać długo na wymianę.

Pozatym jakiś raid by się przydał co by nie padło wszystko jak dysk padnie.

 

Wiesz co i jak z administrowaniem serwerem? Jeśli nie to ci zaraz wszystko rozwalą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Linux, na darmowym hostingu wbrew wszelkim pozorom, mając odpowiedni pomysł, moce przerobowe, można zarobić .

 

Dokladnie <_<

 

Co do samego serwera, najważniejsza będzie odpowiednia konfiguracja oraz zabezpieczenie serwera. Ze względu na koszty proponowałbym serwer w USA ew. w Niemczech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozatym jakiś raid by się przydał co by nie padło wszystko jak dysk padnie.

Już wiem kto na tym forum z pewnością nie robi backupów. <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wiem kto na tym forum z pewnością nie robi backupów. <_>

A dokładniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

raid z tego co wiem nie jest takim dobrym zabezpieczeniem.. padnie kontroler i z plikow zostaje nic, na kazdym dysku, mialem taki problem w biurze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wiem kto na tym forum z pewnością nie robi backupów. :(

 

Jasneeeeeee...

Backupy robimy <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co i jak z administrowaniem serwerem? Jeśli nie to ci zaraz wszystko rozwalą.

Tak, kupiłem dzisiaj książkę Debian GNU / Linux 3.1 Biblia <_<

 

A tak na serio to jakiś czas temu napisałem na WHT odpowiednie ogłoszenie i dostałem kilka ciekawych ofert dotyczacych administrowania serwerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przez 3 miesiace masz w promocji pol ceny, potem placisz calosc, oczywiscie umowa na rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,

Czy możecie polecić jakąś firmę gdzie można kupić serwer dedykowany na którym docelowo będzie działał serwis oferujący darmowy hosting (yoyo.pl, cba.pl itp.) ?

Jakie parametry będą odpowiednie dla takiego serwisu?

 

Posiadam NIP UE więc nie ma problemu z zakupem poza granicami Polski. Ważne aby firma była dobra (sprawdzona) oraz cena w miarę przystępna.

Z góry bardzo dziękuję za pomoc.

Witam, ja polecam www.hetzner.de np. DS 5000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×