Skocz do zawartości
Mich@ł

Backup W Polsce

Polecane posty

Jakie znacie firmy oferujące backup w polsce?

 

Oprócz:

www.serwerydedykowane.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z uwagi na to że jezyków nie znam za bardzo i jak coś abym mógł op***** usługodawcę ;)

 

Nie no a tak poważnie to jakoś pewniej bym się czuł mając kopie danych w polsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że trwałość sprzętu tu i tam jest mniej więcej taka sama. Kup jakieś tanie konto ftp lub z możliwością rsyncowania i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się z przedmówcą, awaryjność sprzętu jest taka sama, ale za to backupy w Polsce są z reguły postawione na gorszych łączach. Do tego w Polsce koszty transferu są dużo większe niż na zachodzie. Dlatego konta backupowego szukałbym np. w Niemczech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tez niekoniecznie, starczy postawic bakup i operatora z ktorym obecny ma bezposredni punkt styku (WIX i inne) i dogadac sie, zeby udostepnili port do rutingu pomiedzy tymi dwoma sieciami / maszynami za grosze. Wbrew pozorom w Polsce da sie zrobic calkiem wiele :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Nasza firma nie tylko obsługuje klientów na serwery dedykowane w Polsce (Wrocław), ale także oczywiście backup danych jest w Polsce, na odrębnym serwerze backupowym. Działamy na markowym sprzęcie, głównie IBM. Przykładamy wagę do problemu niezawodności i bezpieczeństwa:

1. Wybór markowych komponentów

2. Serwery produkcyjne tylko na dyskach SCSI

3. Dyski spięte w macierzy RADI 1 i RAID 5

4. Codzienny backup na zewnętrzną macierz (przy serwerach dedykowanych za dodatkową opłatą).

 

Łącza od dwóch niezależnych operatorów: ATM i TKT, łącznie 60 mbit/s, spięte protokołem BGP.

Zapraszam do poznania szczegółów: http://www.sisco.com.pl/hosting-dedykowane.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shive, link prowadzi do dedyków, ponieważ prowadzeni backupu jest u nas dodatkową opcją do dedyka lub kolokacji. Dlatego tego linka wkleiłem. Mnie się na początku jednak wydawało, że chodziło o takiego dostawcę, który backup trzyma w Polsce, ale czego backup? Dedyków i VPS'ów chyba, skoro w tej części WHT się to zapytanie znalazo? (jak w tytule: Serwery Dedykowane i VPS (Virtual Private Server))

 

Można sobie wyobrazić, że ktoś ma usługę na serwerze w Polsce, ale backup trzyma na Zachodzie, ja podkreśliłem, że wszystko trzymamy w Polsce, co się wiąże z dedykami i VPS'ami. Jeśli Micha@ł pyta tylko o konto FTP, to zadanie tego pytania w dziale dot. dedyków i VPS jest, jak dla mnie, trochę wprowadzące w błąd, nieprecyzyjne. Jeśli jest dla Ciebie, Mich@ł, bezużyteczna to przepraszam za zaśmiecanie wątku i życze wszystkim miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, jak dla mnie pytanie było jasne: gość ma już dedyka czy cośtam i szuka dodatkowego konta backup. Wy nie oferujecie kont backupowych tylko dedyki z backupem - tak robi praktycznie każda serwerownia, wszędzie do dedyka dostajemy backup... więc moim zdaniem d;a pytającego oferta nieprzydatna.

 

Ale może przy okazji takiej oferty Mich@ł skusi się na serwer w Polsce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam samego konta backupowego ;)

 

Serwer już jest w niemczech i nie planuje go zminiać :D

 

Wezme chyba backup w SD lub ostatecznie jakieś zwykłe konto hostngowe z uwagi na to że moje dane nie przekroczą 1GB (zapewne nawet mniej) więc dużych kont nie potrzebuje przynajmniej na razie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×