Skocz do zawartości
Gość rad

[oferta] Brist.pl

Polecane posty

Pingi niezłe, malo hopek, ale nie ma na stronie NIPu i REGONu

a transfer to bajer marketingowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Coś mi tu śmierdzi... Jak dla mnie jakieś nowe krzaczysko - nie wiem jak ludzie trafiają na takie "firmy"...

 

Do tego :

procesor: INTEL CORE 2 DUO 2,13 Mhz (dwurdzeniowy)

Ciekawy błąd, do tego w 2 miejscach na stronie ;-)

 

Pomyśl przed zakupem czy nie szkoda Ci pieniędzy (a jak nie to lepiej wpłać na pajacyka ;-) ) - na początku na 90 % będzie fajnie bo będziesz prawie samotny na tej maszynie, a później zacznie się piekło... Tak mi się przynajmniej wydaje bo nie wzbudza u mnie ta oferta ani trochę zaufania... I nie wierz w te wszystkie chwyty typu pojemność, transfer i bóg wie co, bo to tylko świadczy o zupełnym braku profesjonalizmu tej "firmy"...

 

ps. http://www.allegro.pl/item180718574_konto_...c_brist_pl.html

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osoba sprzedająca na Allegro usługi brist.pl wybrała sobie nick: netzip5.

Patrzę na inne przedmioty sprzedającego, a tam oferta słynnych kont shell na serwerze netzip.com.pl. :P hyh hyh hyh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rad

Czyli nie polecacie brac? :P

 

Bo na maile szybko odpowiadaja, konto shellowe nie jest ograniczane i jest baza postgres... I to za cene 80zl rocznie.... Nie moge znalesc podobnej oferty u konkurencji... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie moge znalesc podobnej oferty u konkurencji...

 

Bo inni (nie krzaki tylko normalne poważne firmy) najpierw kalkulują koszta takiej działalności, i nie mają w planach zawinąć się z rynku przy pierwszym większym problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rad
Bo inni (nie krzaki tylko normalne poważne firmy) najpierw kalkulują koszta takiej działalności, i nie mają w planach zawinąć się z rynku przy pierwszym większym problemie.

 

Nie mowie ze za 80zl, tylko w rozsadnej cenie. Ile powinna wedlug Ciebie kosztowac tego typu oferta? Tzn pelny shell z postgresem...

 

Np Insane (jak widzialem powszechnie powazany na forum) oferuje pelne konta shellowe (tzn kompilowanie i uruchamianie wlasnych programow) od 49zl za rok. Serwer wirtualny z postgresem na tamtym serwerze kosztuje od 99zl. Wiec konto shellowe powinno kosztowac ponizej 150zl... a nie moge nic w takiej cenie znalesc... (a sam Insane nie oferuje tego typu uslugi :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo ta firma nie ma konkurencji - firmy krzaki nie maja konkurencji :P Nie ma do czego porowynywac, bo po ok 1 miesiacu nie mozna oceniac oferty danej firmy, a po 3 miesiacach takie firmy padaja jak muchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uprasza się o niewysyłanie fake-opinii użytkowników bliskich orgazmu z powodu jakości usług omawianej firmy. Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mineło jakoś 8 miesięcy i firmy nadal są i coraz więcej klientów maja. Z tego co widzę panowie opinie i proroctwa się nie sprawdziły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mineło jakoś 8 miesięcy i firmy nadal są i coraz więcej klientów maja. Z tego co widzę panowie opinie i proroctwa się nie sprawdziły :P

--- brist.pl ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2000ms
rtt min/avg/max/mdev = 187.071/226.547/264.602/31.670 ms
(...)
country:		PL

Wygląda mi to na zarżnięte łącza. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×