Skocz do zawartości

foo

Użytkownicy
 • Zawartość

  245
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

2 obserwujących

O foo

 • Ranga
  Stały użytkownik

Metody kontaktu

 • Strona WWW
  http://
 1. https://allegro.pl/oferta/domena-trzyliterowa-krv-pl-dzwieczna-latwa-fv-7957882447
 2. została wystawiona aukcja na allegro: http://allegro.pl/show_item.php?item=1567870397
 3. Napisałem, że czekam na oferty cenowe. Jednak za YourStats cena wyjściowa do negocjacji to 350zł.
 4. Sprzedam 2 aplikacje na facebooka, obydwie zaakceptowane w katalogu aplikacji. Aplikacje są unikalne, od zera, w całości napisane przeze mnie. Nie ma kopii tych aplikacji w Sieci. Aplikacja YourStats Opis: Angielskojęzyczny generator statystyk. Generuje takie dane jak ilość znajomych z podziałem na płeć, ilość singli, ilość wpisów itd itd. Całkowita liczba użytkowników: 327 Adres aplikacji: http://apps.facebook.com/yourstatsapp/ Aplikacja LangSocial Opis: Aplikacja jest zintegrowanych tłumaczem wpisów na tablicy. Pozwala publikować wpisy w innych językach, tłumaczenie na wybrany język odbywa się w "locie". Aplikacja korzysta z Google Translate API. Aktualnie interface jest dostępny w dwóch językach (pl i en), aplikacja tłumaczy na kilka języków (dodanie nowych to kwestia dopisania linijki w konfiguracji). Aplikacja raczej świeża, w ogole nie promowana. Całkowita liczba użytkowników: 50 Adres aplikacji: http://apps.facebook.com/langsocial/ Cechy wspólne aplikacji: - działają jako kanwy, tzn. w obrębie facebooka - postują (po wyrażeniu zgody) wpisy na tablicy użytkownika w celu szybszej promocji - Nie obciążają serwera - logują takie dane jak imie i nazwisko, adres e-mail oraz ID na facebooku - są w 100% unikalne, nie bazują na dostępnych aplikacjach - w całości otwarte, niezakodowane źródła - wymagają php oraz bazy danych i inne ficzery Czekam na oferty cenowe lub pytania. Kontakt: e-mail: kontakt@fbmedia.pl tel.: 796 73 11 76
 5. [sprzedam] Aplikacja na Facebooka

  No właśnie, WHT to królestwo offtopu, a PW z reguły jest konkretniejsze.
 6. [sprzedam] Aplikacja na Facebooka

  @d.v: nie zabraniam, broń Boże. Po prostu o PW mam notyfikację na maila, a na odpowiedz w temacie już nie - szybciej odpiszę na PW niż na pytanie w poście. Wyluzuj.
 7. [sprzedam] Aplikacja na Facebooka

  Sposobów na monetyzację aplikacji jest sporo, od sprzedaży linków, usług premium czy też po prostu sprawdzenia jak to działa od środka (źródła) - chętnie przedstawię wszystkie pomysły kupującemu.
 8. Witam, Przedmiotem oferty jest aplikacja na facebooka, napisana przeze mnie. Aplikacja YourStats generuje statystyki użytkownika takie jak ilość wpisów na tablicy, ilość znajomych z podziałem na płeć itd, ilość singli wśród znajomych itp. Link do aplikacji: Facebook Statistics Oferty oraz pytania proszę przesyłać na PW.
 9. Wymiana Paypal <-> bank

  Napisalem wyraźnie, ze nie chce na PayPal, ale na konto bankowe...
 10. Wymiana Paypal <-> bank

  Płacę PayPalem a chce na konto przelew Oczywiscie, zaufanym uzytkownikom WHT wysylam pierwszy.
 11. Wymiana Paypal <-> bank

  Oczywiście daje zarobic Zainteresowanych proszę o PM, pilna sprawa (gdyby nie byla po prostu sam bym sobie wyplacil )
 12. Jako takiego panelu nie ma - aczkolwiek na 100% zostałeś zalogowany.
 13. Dzieki wielkie na konstruktywne sugestie - przydadzą się.
 14. Holender, pod chrome i FF pobiera PDF - ale nie o to mi chodzilo:) Raport w PDF jest i tak fikcyjny, dlatego podalem dane do zalogowania zeby testowac masowe badanie.
×