Skocz do zawartości
Gość Bartosz Gadzimski

Konkurs - Oficjalne Wyniki

Polecane posty

To ja również dziękuje za kubeczek - jeszcze ciepły po rozpakowaniu :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrick

Dziękuję za kubek :(

ps. fobi odpowiedział byś na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no wreszcie i do mnie dotarł kubeczek - cały i zdrowy. Już zaczynam go brudzić poranną kawą i popołudniową herbatką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kicha ładna panowie, ściema niestety niby wygrana a każą płacić za konto normalnie. Tak was uprzedzam, że to dupa nie konkurs, za 1 zł mozecie sobie wziasc serwer na rok gdzies indziej i bedziecie miec to samo tyle ze serwer moze bedzie dzialal lepiej, bo mi muliło konto przez wiekszosc czasu (wisialo na przeciezonym serwerze). Tak uprzedzam zebyscie sie nie dziwili ze zostalismy oszukani. jak wczesniej polecalem firme klientom tak sie zniechecilem raz tym ze konto bylo na zamulonym serwerze, dwa ze trzeba płacić. A dodam ze pytalem sie szczegółowo rok temu to nikt nie powiedzial ze to wersja próbna, czy jak kto woli promocja jakich wiele.

 

Przynajmniej mam kubek fajny, mam nadzieje ze nie macie zamiaru mi go tez odebrac albo za niego płacić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamszendzielorz
Kicha ładna panowie, ściema niestety niby wygrana a każą płacić za konto normalnie.

 

Kolego - co bylo w specyfikacji nagrody konkursowej ? Serwer o wartosci 250 pln, czyli serwer w abonamencie rocznym. Otrzymales gratis 250 pln w postaci serwera.

 

Nie sprzedajemy ani nie oferujemy nigdzie serwerow "dozywotnio".

pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolego - co bylo w specyfikacji nagrody konkursowej ?

 

Z całym szacunkiem, Gra słów i nie czepiam sie ze wygrales konto wartosci X rocznie, dlatego pisalem maila o uszczegułowienie tego, szkoda ze rok temu nie byla taka wlasnie interpretacja..

Nie pisalo tez ze dostales konto na próbe, w promocji na rok, demo a potem plać itp.

Jestem zawiedziony i uprzedzam kolegów ze będą zmuszeni do zapłaty lub oddania "nagrody".

 

ale kubka nie oddam! I nie ze względu na jego wartość rynkową tylko dla zasady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamszendzielorz
Z całym szacunkiem, Gra słów i nie czepiam sie ze wygrales konto wartosci X rocznie, dlatego pisalem maila o uszczegułowienie tego, szkoda ze rok temu nie byla taka wlasnie interpretacja..

 

Nic mi nie wiadomo o mailu / takim pytaniu od Ciebie.

 

Nie pisalo tez ze dostales konto na próbe, w promocji na rok, demo a potem plać itp.

 

Miales przez rok w pelni aktywny serwer, za ktory inni placa 250 pln netto. To nie byla zadna wersja demo. Pelnowartosciowy serwer.

Z mojej strony EOT.

pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam i czytam i... przychodzi mi do głowy tylko jedno... chciałbym oficjalnie przekazać szczere wyrazy współczucia firmie Progreso.

 

Przepraszam, ale... z racji swego nazwiska nie mogłem się powstrzymać, aby nie zacytować i nie skomentować (tylko proszę mnie nigdy więcej z polityką nie kojarzyć!)

 

ale kubka nie oddam! I nie ze względu na jego wartość rynkową tylko dla zasady.

 

Oczywiście, że nie oddawaj, przecież... "zasady zobowiązują!" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic mi nie wiadomo o mailu / takim pytaniu od Ciebie.

 

Przepraszam ze na forum ale nie chce być posądzany o demagogie

 

prosze sprawdzic np zapytanie zgłoszone pod numerem 070423-1819-74

z dnia 16 maja 2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamszendzielorz
Przepraszam ze na forum ale nie chce być posądzany o demagogie

prosze sprawdzic np zapytanie zgłoszone pod numerem 070423-1819-74

z dnia 16 maja 2007

 

Ja tez przepraszam ze lamie moj EOT. Oto Twoje pytanie i odpowiedz z tego watku:

 

SM> Prosze o odblokowaie konta o login: hagi

SM> Na forum WebHostingTalk zostaly rozlosowane nagrody i miałem

SM> przyjemność wygrać serwer wirtualny biznes, za co serdecznie

SM> dziękuję.

 

Gratuluje wygranej!

Serwer "hagi" zostal odblokowany i przedluzony o rok.

Poprosze jeszcze o przeslanie Panskich danych (imie/nazwisko i

dokladny adres zamieszkania) gdyz wprowadzone przy rejestracji tego

serwera dane sa nieprawidlowe.

 

To powinno zakonczyc ten watek.

pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeciez to nie jest wskazany przeze mnie mail. Mam na mysli ten w którym własnie o ten pogrubiony fragment sie dopytuje szczegółowo i jasne bylo ze po roku bedzie przedluzone. Wtedy w maju było jasne. Rok temu pytalem zeby wlasnie uniknąć przenoszenia danych gdyby konto bylo do wypróbowania.

jedno z pytan brzmiało "Chciałbym wiedzieć czy jest to

konto demonstracyjne na jeden rok czy na serio jest to konto wygrane i można

planować na tym koncie jakieś usługi. Późniejsze nieprzewidziane zmiany

hostingu nie należą do przyjemnosći"

- To tyle na temat czy aby pisalem maila czy nie, jest pod wskazanym wyzej numerem i datą wskazana tutaj treść.

 

 

Glowny wątek dotyczy nie mojego maila tylko problemu. Jesli koledzy wiedzieli ze to konto na okres próbny to ok, tym co nie wiedzieli napisalem zeby nie byli zaskoczeni i zniesmaczeni tak jak ja.

 

A jesli nie mam racji i inni co wygrali uważają że nie slusznie czuje sie oszukany to wiecie co, nawet zaplace za przeduzenie konta, choc i tak bede przenosic dane.

 

Czy wogóle ktoś korzysta z wygranego konta?

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamszendzielorz
Przeciez to nie jest wskazany przeze mnie mail.

 

To jest *dokladnie* ten mail i watek.

Dalej zostales uswiadomiony:

 

---

> Serwer "hagi" zostal odblokowany i przedluzony o rok.

Czy to oznacza, ze serwer jest zaledwie na rok?

---

 

Dziwi wiec mnie ze robisz taki raban na forum o rzecz, ktora dla mnie jest oczywista.

Z naszej strony to juz naprawde koniec tematu - wygrane serwery byly na rok, nie byly to zadne wersje demo tylko pelnowartosciowe serwery z pelnym, rocznym abonamentem.

 

Pozdrawiam i wesolych swiat wszystkim w imieniu Progreso ;) Kaczy - nie wiem z jakiego powodu te szczere wspolczucia ale niech bedzie, przyjmujemy ;-)

pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiste jest dla mnie dopiero od dzisiaj to ze zostałem wprowadzony w błąd. Nie chce rozwlekać wątku bo widze ze nikt wiecej z niby "wygranego" konta nie korzysta wiec nie ma problemu. Jednostka dala sie oszukać i tyle. Gdybym dostal informacje ze konto po roku nie zostanie automatycznie przedluzone to bym przecież sobie nie dokładał pracy z przenoszeniem danych. Pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W naszym kraju tak już jest... dać komuś coś za darmo co standardowo kosztuje to Cię w podzięce zjedzie, wyklnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żal.. i to z grubej rury.

Konkursik.. miły akcent na forum.. to i tak zawsze znajdzie się jakiś.. któremu coś nie spasuje, smutne to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaczy - nie wiem z jakiego powodu te szczere wspolczucia ale niech bedzie, przyjmujemy ;-)

Po prostu współczuję klienta i tego typu sytuacji. Nic złego nie miałem na myśli. Również życzę Wam- Wesołych Świąt! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje, wygrał pan kubeczek.. po roku otrzymujesz informacje spodobał ci sie nasz kubek lub nie bo działa fatalnie to nie wazne (darowanemu koniowi..) - płać 250 zl lub oddaj kubeczek. Tutaj mamy taką sytuacje jakbys podpisal umowe na 0zł , a przychodzi faktura na 250zl.

 

Co innego by było gdyby, wygral pan kubeczek do wypróbowania przez rok. Chocby malym drukiem. Tak jak w przypadku promocji kup komórke za 1 zł i plac 100 zl abonamentu; kup konto www za 1 zł na rok, przedluzenie 250 zl; weź samochód za 10 tys i plac rate tysiac zł.

 

Ale niestety to nie kubeczek który można zmienić w swojej funkcjnalnosci szybko, jak sie uruchamia skrypt to kosztuje kupe czasu zeby przeniesc na inny serwer nawet jesli skrypty są do własnych celów i polecam kolegom przenosic kiedys konto i subkonta do innego dostawcy, zachować powiązania i funkcjonalność to zrozumieją byc moze problem.

To wiekszy koszt niz wartosc konta.

 

Nie wazne, zostalem skutecznie oszukany, a wymuszona zapłata co by na zdrowie wyszla (nie zamierzalem korzystać z rabatu za pierwszy rok uzytkowania, takich jest wiele ofert dla kazdego). I tyle na ten temat.

 

Pozdrawiam i mimo wszystko w pozytywnym nastroju życze wesolych swiat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje, wygrał pan kubeczek.. po roku otrzymujesz informacje spodobał ci sie nasz kubek lub nie bo działa fatalnie to nie wazne (darowanemu koniowi..) - płać 250 zl lub oddaj kubeczek. Tutaj mamy taką sytuacje jakbys podpisal umowe na 0zł , a przychodzi faktura na 250zl.

Podaj adres do firmy hostingowej, w której płacisz raz i konto jest aktywne dożywotnio.

 

jak sie uruchamia skrypt to kosztuje kupe czasu zeby przeniesc na inny serwer nawet jesli skrypty są do własnych celów

Odpalasz mc na konsoli i kopiujesz wszystko z prędkością ~8 Mbit (oczywiście zależy od prędkości łącz, ale tak plus minus). Do tego przeniesienie bazy to kwestia 2 komend. Napisz do bok'u, a na pewno pomogą Ci z przenosinami.

 

polecam kolegom przenosic kiedys konto i subkonta do innego dostawcy, zachować powiązania i funkcjonalność to zrozumieją byc moze problem.

To wiekszy koszt niz wartosc konta.

Znów ludzie zaczną tracić tysiące zł... ;)

 

Nie wazne, zostalem skutecznie oszukany, a wymuszona zapłata co by na zdrowie wyszla (nie zamierzalem korzystać z rabatu za pierwszy rok uzytkowania, takich jest wiele ofert dla kazdego). I tyle na ten temat.

Nie, nie zostałeś oszukany, tylko wygrałeś konto hostingowe na rok czasu - zgodnie z tym co było napisane. Dam dla przykładu siebie ;) - wygrałem konto, za co dziękuję i od razu wiedziałem, że po roku będę musiał zapłacić za ewentualne przedłużenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic tylko sie smiac ;]

 

 

Wyobraź sobie, że dzwoni do Ciebie operator komórkowy i proponuje obniżenie abonamentu do 0zł. Zgadzasz sie na pospisanie umowy, a następnie przysyła ci fakture na 250 zł. Cieszysz sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hagi ... nie jestem pewien, czy dobrze zrozumiałem, ale jeżeli tak jest to słuchaj.

Po 1.

Wygrałeś konkurs.

Nagrodą było konto na okres 1 roku.

Po 2.

Nikt nie zmusza Cię abyś przedłużył to konto.

Po 3.

Z jakiej racji mają dać Ci dożywotnie konto, skoro w regulaminie konkursu było na okres 1 roku ?

Po 4

Zacznij Myśleć

Po 5

Nie rób z siebie większego idioty, niż jesteś.

 

Jeżeli Cię to obraziło to przepraszam, ale miało to tylko uświadomić Ci dosadnie o czym jest tutaj mowa.Ponieważ grzeczne i miłe argumentowanie, nie jest brane przez Ciebie pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Tobą całkowicie malu123. Hagi nie dość, że robi z siebie idiotę nie potrafiącego myśleć, to jeszcze pokazuje że nawet nie potrafi przeczytać PROSTEGO I OCZYWISTEGO tekstu ze zrozumieniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyobraź sobie, że dzwoni do Ciebie operator komórkowy i proponuje obniżenie abonamentu do 0zł. Zgadzasz sie na pospisanie umowy, a następnie przysyła ci fakture na 250 zł. Cieszysz sie?

 

Co to za porównanie? Skoro podpisałem umowę na rok i przez ten rok nie płaciłem abonamentu to chyba logiczne jest, że jeśli po tym roku chcę dalej kontynuować współpracę z operatorem to muszę już zacząć płacić abonament. Nie widzę w tym, nic dziwnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×