Skocz do zawartości
Gość Bartosz Gadzimski

Konkurs - Oficjalne Wyniki

Polecane posty

Wyobraź sobie, że dzwoni do Ciebie operator komórkowy i proponuje obniżenie abonamentu do 0zł. Zgadzasz sie na pospisanie umowy, a następnie przysyła ci fakture na 250 zł. Cieszysz sie?

Wyobraź sobie, że dzwoni do Ciebie operator komórkowy i proponuje obniżenie abonamentu do 0zł. Zgadzasz sie na pospisanie umowy, przez rok korzystasz z darmowego telefonu, a po roku dostajesz fakture na 250 zł za możliwość korzystania telefonu przez kolejny rok.

Ogarniasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

ale buc, ja cie ;)

 

człowieku nie rób z siebie pośmiewiska - dostałeś konto na rok i przestań dyskutować.. u siebie w gimnazjum (a może i w podstawówce) możesz takie dysputy prowadzić, ale nie na tym forum : )

 

jak niektórzy napisali - to jest właśnie Polska, a nowe pokolenia zamiast przynosić zmiany, to debilizm nowej ery forsują.. echhh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wygrałeś konkurs.

Nagrodą było konto na okres 1 roku.

 

W ofercie nie bylo ze na okres 1 roku, Dowiedzialem sie o tym dopiero po otrzymaniu faktury do zaplaty. Nie bylo zadnego regulaminu do konkursu bo pewnie by to pisalo lub padła odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wytłumacz mi tylko jedno, dlaczego każdy z obecnych tutaj na forum, oraz osób biorących udział w konkursie wiedział że walczy o konto ważne 1 rok, a Ty nie? I nie rób więcej z siebie IDIOTY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sebastianie ;) odpowiem Ci na to pytanie

Ponieważ Hagi nie czyta ze zrozumieniem i nie ma modułu logicznego myślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyobraź sobie, że dzwoni do Ciebie operator komórkowy i proponuje obniżenie abonamentu do 0zł. Zgadzasz sie na pospisanie umowy, przez rok korzystasz z darmowego telefonu, a po roku dostajesz fakture na 250 zł za możliwość korzystania telefonu przez kolejny rok.Ogarniasz?
I co wporządku? Teraz to o tyle mniejszy problem ze numery mozna przenosić miedzy operatorami łatwiej niz konto.Wasze podejscie zacheca mnie do sprzedawania samochodów po 1 zł. Albo lepiej rozdawanie za darmo. Ze to było na próbe powiem po dostarczeniu faktury.Chce ktos? ;)
Wytłumacz mi tylko jedno, dlaczego każdy z obecnych tutaj na forum, oraz osób biorących udział w konkursie wiedział że walczy o konto ważne 1 rok, a Ty nie? I nie rób więcej z siebie IDIOTY.
No wlasnie. Wszyscy sa super domyslni, a ja jestem inny i juz, przyjmuje fakture place ale czuje sie nabity w butelke. Moze nie slusznie skoro to było takie oczywiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...

 

Wasze podejscie zacheca mnie do sprzedawania samochodów po 1 zł. Albo lepiej rozdawanie za darmo. Ze to było na próbe powiem po dostarczeniu faktury.Chce ktos? ;)

 

 

jasne , ja chce

na rok daj mi auto za 1zl

a za rok jak mi wystawisz fakture to sie rozmysle i ci je oddam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuje sie nabity w butelke. Moze nie slusznie skoro to było takie oczywiste.

O ja! Wreszcie pojąłeś, brawo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpalasz mc na konsoli i kopiujesz wszystko(..)Do tego przeniesienie bazy to kwestia 2 komend.Znów ludzie zaczną tracić tysiące zł... ;)
Chyba nigdy nie pisales skryptów na różnych serwerach jak nie widzisz różnicy miedzy skryptem, a konfiguracją systemu i ustawieniami konta. Nie wystarczy skopiowac pliki. Ale to nie jest temat o przenoszeniu danych. Wcale nie przesadzasz z wartością ale mozna to sprowadzic do wartosci przedluzenia konta..
jasne , ja chce
A zebys wiedzial ze zaczne rozdawac serwery, drogie laptopy, oprogramowanie, szerokopasmowy internet dsl, samochody to za chwile bo dealerem nie staje sie od razu, proponuje toyoty i co kto jeszcze chce... tylko teraz czy to w ramach konkursu czy dla wszystkich.. Chyba lepiej konkursowo bedzie bardziej elitarnie. Kto ma pomysł na zadania lub pytania konkursowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

sonin trza by nowy wątek z sondą zrobić : )

 

hagi lepiej trzymaj się z dala od MediaMarkt : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy hagi jest Idiotą: TAK/ NIE

 

;)

Czekam na kolejne pytania :)

 

Sponsi, dobry pomysł.

 

@Hagi, weź wkompiluj sobie do mózgu obsługę pamięci podręcznych większych od 128bajtów, wszyscy wiedzieli że konto jest na 1 rok tylko Ty nie - to już o czymś świadczy... o czym? Niech to oceni każdy z osobna :)

 

EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos

zamykam bo zaczyna się wyzywanie userów. co miało zostać to zostało powiedziane, obie strony miały możliwość wypowiedzenia się. znamy wersję obu stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×