Skocz do zawartości
perlas

[szukam]hosting Sms

Polecane posty

Poszukuje hostingu sms, pojemność minimum 100MB transfer minimum 6-7GB.

Podajcie jakies sprawdzone firmy :)

Z góry dzięki, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

problem w tym, ze nie ma i nie bedzie sprawdzonej, pewnej firmy z gwarancjami oferujacej hosting za sms.

Dlaczego? bo to się nie oplaca.

Nie lepiej wydac te 2zł więcej (tyle kosztuje przelew na poczcie) i oplacic normalne konto w _sprawdzonej_ firmie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w takim razie zaloz sobie konto w mbanku - jest szybki a wyjdzie Cię to o wiele taniej (wolisz placic ok. 12zł/mc za hosting sms czy 50zł/rok?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Suchar, ale rodzice oplacaja abonament w telefonie nie daja kasy do reki :) Taki maly zarcik. Hosting za sms?? Moze jest ale pewnie z uptime 70 %. Pozdrawiam i odradzam takich wynalazkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest hosting taki jak RWI.pl , jest za sms kiedys z niego korzystałem i zastanawiam się nad nim, konto w banku mam poszukam czegos ciekawego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Mark Dean ,Od tego jest IzzyKonto (nie wiem czy tak to dokladnie się nazywa) dla osob ponizej 18-go roku zycia.

@perlas - rzuc okiem na proste.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

perlas.. ochłoń trochę.. hosting to nie jest chleb w piekarni, że kupujesz i wychodzisz.. przemyśl i wyłóż lepsza gotówkę, a nie napalasz się na gówno na smsy.. kiedyś próbowałem ofertę Interii.. parodia.. co akcja w panelu, to "wyślij sms".. heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh przezyłem już kilka hostingów, dlatego na poczatek postanowiłem napisac tutaj temat. Potrzebuje dość "silny" serwer dlatego się nie śpiesze z jego kupnem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@perlas dla własnego dobra dozbieraj kiladziesiąt złotych i kup sobie normalnie serwer na pół roku lub rok.

Hosting za SMS... zapomnij, dobra firma czegoś takiego nie ofertuje bo jest to po prostu nierentowne, firma na tym nie ma żadnego normalnego zarobku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potrzebuje dość "silny" serwer

 

I nie masz kasy? To coś tu się nie zgadza. Albo znajdź pieniądze, albo nie myśl, że coś kupisz. SMS nie nadaje się do płacenia za cokolwiek w tym stylu, bo z twoich 3 złotych za SMS firma dostałaby około 1zł - to jest skrajnie nieopłacalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
około 1zł

Dokladnie 1.15 w systemie all pay. Perlas jezeli przezyles juz kilka hostingow, to wiesz, ze dobrego i "silnego" hostingu nie dostaniesz za sms...no chyba ze dziennie :)) Codziennie smsik i firma zaczyna zarabiac :)) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×