Skocz do zawartości
Ignition

Jor.pl Co Siędzieje Z Tym Hostem?

Polecane posty

Ja to mam jakiegoś niesamowitego pecha do hostingów kupuje hosting i po 2-3 tygodniach w tym hostingu zaczynaja sie pady a zawsze sprawdzam opinnie np na tym forum. Czy ktoś wie co sie dzieje z JOR.pl nie działa strona główna jor.pl nie działa moje konto miał być nowy serwer na który się JOR miał przenieśc miało to nastąpić bezproblemowo dla userów a tym czasem serwer nie działa i znowu kolejna stronka mi sie z G wyindeksuje, a przecież każdy dzień nie obecności stronki w sieci to wymierne straty a jeśli windeksuje ją z G to już starty rozciagają się w dłużyszm okresie czasowym. Pozatym dostepnosc serwera ma kolosalne znaczenie dla samego pozycjonowania. Powiedzcie mi czy nieda sie bezkolizyjnie przenieśc kont ze starego serwera na nowy? To już jest standard w JOR.pl, że serwer pada ostatnio ktoś zjamował wszytskie zasoby serwera (strona 10KB w htmlu otwierała mi sie 40 sec.) pozatym kataloguje swoja strone codziennie o tej samej porze i prkatycznie co drugi dzień stronka nie działa i przez to nie pobiera mi meta w katalogach. Mam wykupione w JOR.pl małe konto za 3,33zł i wiem że to śmieszne pieniądze ale stronka jest równie śmiesznie mała 15 podstron w HTML-u a obrazki są pobierane z serwera OVH.pl (aby było szybciej) wiec to nie obciaza wogóle serwera i praktycznie nie zuzywa transferu wiec droższy host dla takiej stronki byłby zbedny. Ale jesli płace nawet te 3zł to mam prawo wymagać notabene od legalnie działajacej firmy aby jej usługi były świadczone cały czas zgodnie z umową.

 

PS. musiałem sie komuś pożalić bo już szlag człowieka trafia jak ciągle mu stronka pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już działa ale ostatnio faktycznie są jakieś problemy chyba z http bo poczta działa bez problemów. Ale dodzwonic sie to nielada wyzwanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No własnie stronka już działa (niesamowite) ale standardem stało się już, że problemy powtarzają sie cały czas - normlanie tylko siedzieć i monitorować czy hosting działa czy znowu padł :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Ignition jest takie bardzo proste rozwiązanie:

- zażądać szczegółowych wyjaśnień na temat aktualnie świadczonych usług

- propozycji zadość uczynienia (regulamin - zapiski o dozwolonych przerwach)

- w ostatateczności po prostu zmienić hosta, a wcześniej dozbierać kilka złoych.

 

Zresztą komu by się chciało księgować, wystawiać fakturę, etc... za jedyne 3zł (szkoda czasu) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tego co Ja wiem Jor.pl to prowadzi jakiś dzieciak co ma 17 lat (kacper)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to nie wiem dlaczego korzystacie z hostingów prowadzonych przez dzieci ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten hosting ma już 2 lata :) Jako taki... ale jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no cóż lepiej go prowadzi na pewno ten Kacper niż smek swój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak by to skomentować....

to może zacytuje co znalazłem na jor.pl

 

"Przepraszamy, trwa przerwa techniczna. Zapraszamy za kilka minut."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) niedługo kogoś odwiedzą

Znaczy się kto kogo?

 

właściciela Jor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo ściślej mówiąc kolega odwiedzi właściciela Jor ;]

 

Ja nikogo nie zamierzam odwiedzać. wiem że jeżeli moja strona ma działać poprawnie musi być na wiarygodnym serwerze dedykowanym lub VPS w dobrej i szanowanej serwerowni.

najtańszy VPS w EUROPIE znalazłem za 1,99Euro/mc to są grosze a mam 100% pewność że nikt mi strony ni e wyłączy i wszystko będzie działać mi dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×