Skocz do zawartości
Linux

Dedyk W Niemczech.

Polecane posty

Witam, przymierzam się do kupna taniego dedyka. Czyli niemcy :( w tym problem że nie znam niemieckiego. Jak by ktoś był chętny mi przetłumaczyć pare linijek tekstu bym był wdzięczny < PM.

 

Może ktoś ma dedyka w webperoni? Jak wygląda tam sytulacja z płatnościami? Kontrakt roczny czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, stary nie proszę :( (joke) Jeżeli masz zamiar tłumaczyć stronę ( strone na której są zawarte informacje na temat usługi którą chce kupić ) translatorem to to rób. Ja podziękuje.

 

PS. Znam tą strone, i wiele innych ale też wiem jak one działają.

 

/// Ale dzięki za dobrą wole.

 

( jeszcze jedno - w wypadku jak ktoś też nie umie ang ( nie ja ) to musi wrzucić do drugiego tłumacza hehe a to wygląda tak :( )

 

kontrakt rozprzestrzenia w każdym wypadku (w wypadku; sytuacja) przez kontrakt (kontraktowy) biegnący (przesuwający się; bieganie; przesuwanie się) czas dobierany z rozkazem (1.3.6.12 albo 24 miesiące ), jeżeli to nie był porzucenie pracy w pisaniu z jedzi okresem od 3 tygodni do kontrakt (kontraktowy) koniec. Z *1-monatiger* skracać (zawierać ugodę; kontrakt; kontraktowy) biegnący (przesuwający się; bieganie; przesuwanie się) czas *Setupkosten* (są *void* w obrębie zgodnie z oznaczanymi czynami ) jednoznacznie są podnoszone od 20,51 *EUR*. Z kontraktowym bieganiem (przesuwanie się) sześciu miesiąca obliczają was otrzymujecie comiesięczną opłatę jak (ponieważ) pokwitowanie zwrotu na drugiej kalkulacji. Pokwitowania zwrotu są rozważane, jeżeli w propozycji zawierają, w *letzen* kontraktowy miesiąc. Z 1,3,*6-monatiger* wy sięgacie (docierać do) kontraktowe bieganie (przesuwanie się) obliczają techniczne poparcie nad 0900-1 i 0180 wołać (dzwonić do; dzwonek; na żądanie; żądać) liczby (ilość). Z 12,*24-monatiger* kontraktowe bieganie (przesuwanie się) obliczają was sięgacie (docierać do) techniczne poparcie oprócz przez środki od 0800 liczba (ilość) dzwonka. prowadzenie rachunku 0180/0800 poparcie (popierać) *Hotline* ma miejsce przez kalkulację przez środki rachunku majątku (aktywa) z wyprzedzeniem. Poparcie *Hotline* minuty może być zarezerwowany *paketweise* nad klientem połączenia. Z *24-monatiger* pakunek zależny *Inklusivminuten* dla poparcia *Hotline* jest zawierany kontrakt (kontraktowy) biegnący (przesuwający się; bieganie; przesuwanie się) czas (obliczać). Dodatkowy Ruch jest umieszczany *GB* na zaczynany w następnym miesiącu w kalkulacji. Dla każdego *GB* Ruch jest obliczany cena (wartość) przez 0,45 *EUR*. Minimum (minimalny) skracać (zawierać ugodę; kontrakt; kontraktowy) biegnący (przesuwający się; bieganie; przesuwanie się) obliczają dla *RootDS*: rozpoczęcie od 1 miesiąca ** Dla klientów inwentarza i nowych klientów z *domicile* w Niemczech, Austria, Szwajcaria, Niderlandy, Belgia, Luksemburg podczas automatycznego telefon (telefoniczny) *activation*. Kierownictwo (ręczny) telefon (telefoniczny; telefonować) *activation* państwa pracowniczego dnia między 09:00 i 17:00 notują czas, wymieniany przez nowych klientów poza, możliwy. *De-energising* po (po tym, jak) *activation* w obrębie 30/60 minut (*Linux*/Okna ) jeżeli produkt dostępny, inaczej z taką szybkością jak możliwy po (po tym, jak) przybywające towarki.

 

Juppi teraz już wszystko wiem :( dzięki za pomoc < żart.

 

Kto był by chętny pomóc to proszony na PM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż... translator to narzędzie wspomagające dla inteligentnych ludzi. Widocznie pomyliłem się co do ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasne, w ogóle mnie zagieło. Dobra idę już spać jutro rano wybłagam u kumpla (kujon - więc raczej inteligenty ) żeby użył tego samego translatora pewnie jemu wyjdzie bez błędów. A na razie 1 komentarz co do Twojej (lol ) osoby < N/C xF

 

btw, a teraz taki żart :(

 

w twoim profilu piszę

Płeć nie została ustawiona
< Rotfl :(

 

Już możesz zamknąć ten temat mistrzu, o to Cię proszę. Dyskusja z osobami na takim poziomie nie należy do moich codziennych zajęć.

 

Danke Sehr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@xsponsor może zamiast pisać/wyśmiewać się z innych użytkowników forum w stylu:

"Płeć nie została ustawiona" sam byś sprawdził czy sam posiadasz takowe ustawienia.

 

Osobiście nie znam bardzo dobrze angielskiego ale korzystam ze słowników i staram się sam tłumaczyć co potrzebuje, a nie piszę po forach... "nie znam angielskiego więc przetłumaczcie mi to to i to"

Trochę własnej pracy nikomu jeszcze na złe nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poziom zaprezentowany przez użytkownika @xsponsor w tym temacie jest krytycznie niski - szkoda nerwów @shive & @Adrian - każdy kto ma choć odrobinę chęci i oleju w głowie wie jak skorzystać z translatorów/słowników i dedukcji aby poradzić sobie z czymś takim nawet bez znajomości konkretnego języka obcego. Zamykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×