Skocz do zawartości
chrupka

[szukam] Serwer Na Mały Sklep Internetowy

Polecane posty

Witam. Szukam serwera, zeby umiescic na nim sklep internetowy (z towarem wlasnej produkcji - odzież - wiec nie jakis duzy sklep). Posiadam juz domene zarejestrowana w nazwa.pl i zastanawiam sie nad wykupieniem tam hostingu. Ale porownuje jeszcze inne oferty, z tym ze jest ich tak wiele na rynku, jak i różnych opinii na ich temat, że już sama nie wiem..:) Budzet to powiedzmy ok. 100-150 zł, nie potrzebuje raczej duzej powierzchni. Posiadam jedna baze danych, a strona napisana jest w php. Poszukuje czegos niezawodnego, i z mozliwoscia szybkiej pomocy technicznej - to najwazniejsze. No i miloby bylo aby panel obslugi serwera nie byl zbyt skomplikowany. Do serwera chcialabym podpiac kilka adresow e-mail (ok.5). Moze cos polecicie? Bylabym wdzieczna:) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezawodnego, i z mozliwoscia szybkiej pomocy technicznej - to najwazniejsze

Raczej za mały budżet Pani posiada na swojego wymagania aby na dłuższą mete było super fajnie :)

Lecz oczywiście zależy to jeszcze od przybliżonych wymagań co do transferu (miesięcznego/rocznego) oraz powierzchni.

 

Pozdrawiam;

Szczepanik Adrian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

BOSS ..ale nie za 100-150... chrupka dorzuć drugie tyle.. i bierz coś spośród: nazwa.pl / progreso.pl / iq.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech sobie czlowiek przypomina czasy kiedy tez myslal ze za 100-150zl znajdzie super, extra hosting :)

 

Niektórzy znaleźli wtedy za tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

noooo... civ.pl za 122zł :) ..100Mb na mejla i WWW dzielone po pół.. echh fajnie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo... civ.pl za 122zł :) ..100Mb na mejla i WWW dzielone po pół.. echh fajnie było :)

 

Taaaa :)

 

Chrupka, zapytaj firm polecanych powyżej, czy nie mogłyby zrobić ci jakiegoś okrojonego pakietu, cobyś zmieściła się w budżecie (np. połowa oferowanego transferu itp.), jak sklep jest mały to nawet 1-2gb miesięcznie powinno wystarczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK, dziekuje za podpowiedzi, moze faktycznie uda sie zrobic tak, zeby okroic troche miejsce, bo np. nie potrzebne mi az 5 gb. Jeszcze raz dzieki za pomoc!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja za ~120 zł brutto wziąłbym najtańszy pakiet blink.pl. można też dokupić później spokojnie własny (porządny certyfikat SSL - mają opcję w panelu). Firma sprawdzona i solidna. No i zmieścisz się w budżecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zastanawialam sie nad blinkiem (serwer profit na początek) - cena stosunkowo niska. ale wobec tego zastanawiam się nad wadami ich hostingu :) z tego co gdzies czytalam nie ma opcji mod_rewrite. ktos cos wie moze o jakichs innych wadach?:)

przegladajac opinie w internecie, ich hosting oceniany jest b.wysoko (ze wzg. na rzetelnosc pomocy, niezawodnosc itp.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

chrupka ..weź iq.pl :) jest gitezowe, a nawet lepiej.. wszędzie polecane, ja też mam i działa świetnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chrupka ..weź iq.pl :) jest gitezowe, a nawet lepiej.. wszędzie polecane, ja też mam i działa świetnie..

 

Widze, ze Sponsi sie "nawrocil": od pewnego czasu praktycznie tylko IQ.pl.

No i ma z tym racje: bierz IQ.pl! Ja takze mam i dziala swietnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawialam sie nad blinkiem (serwer profit na początek) - cena stosunkowo niska. ale wobec tego zastanawiam się nad wadami ich hostingu :) z tego co gdzies czytalam nie ma opcji mod_rewrite. ktos cos wie moze o jakichs innych wadach?:)

przegladajac opinie w internecie, ich hosting oceniany jest b.wysoko (ze wzg. na rzetelnosc pomocy, niezawodnosc itp.)

 

Mam najwyższe konto na Blinku od ~3 tyg.; mod_rewrite jest. Jak na razie jestem b. zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Moim zdaniem warto rozważyć blink.pl

Support, któy bardzo się stara, no i mod-rewrite od pewnego czasu już jest (faktycznie parę m-cy temu nei było jeszcze).

Firmę wyróżnia praca na własnym, wysokiej klasy sprzęcie marki IBM, stąd niewiele jest awarii, a wydajność znaczna.

W ciągu ok. miesiąca serwery będa natomiast upgradeowane i przeniesione do Wrocławia, co zapewni im jeszcze lepsze pingi w Polsce. Od dawna stoją jużtutaj dwie nasze szafy z kolokacjami i dedykami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Litr ..nie, czemu od razu nawrócił :angry: po prostu jest sens to polecić akurat w tym przypadku, to polecam.. czyż nie?

 

Polecam też nazwa.pl, ale tam mówilibyśmy o cenie bez promocji (300 + VAT).. no i konfigi już nie te...

Progreso też trochę inaczej wygląda cenowo (250 plus VAT)... no innych nie polecę, bo nie korzystam :)P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×